eşimin telefonuna gelen mesaj

Merhabalar,
5 yıllık bir ilişkim var ve 2 aylık evliyim.Ancak ilişkimiz süresince kavga edip bir kac ay ayrı kaldıgımız dönemler oldu.Geçtiğimiz gün eşimin doğum günüydü ve doğum gününde gece 01.30 civarında kayıtlı olmayan bir numaradan kutlama mesajı geldi. Kişi mesajı attı ve eşimi engelledi. Bu arada eşim uyuyordu sabah ona bunu sordugumda numara sahibini tanımadıgını söyledi. Bana da numarayı aramamı kendisinin bile merak etmediğini söyledi. Ancak gün içinde bulduğu ilk fırsatta Benden gizli numarayı aramış ve üstelik numarayı telefonundan silmeme ragmen yani numara ezberindeymiş. Bunu fark edip sorduğumda ise klasik erkek tepkisi olarak bagırmaya cagırmaya ve telefonunu karıştırdığım için beni suclu cıkarmaya kalktı. Mesaj atan numarayı operatörden sorgulattıgımda rehberde gizli oldugunu öğrendim ve numarayı ısrarla aramama ragmen acmadı üstelik beni de engelledi. Siz olsanız bu durum size neyi düşündürtürdü?
Açıkçası benim 5 yıl önceki eski numaram bile ezberimde değil -ki hafızam oldukça kuvvetlidir. Yani bir insan sık sık aramadığı bir numarayı belli bi zamandan sonra unutur.. bilemedim :işsiz:

Eski sevgilisi olabilir. Bana tehlikeli gelen ezbere bilmesi değil araması... Ne konuştular mesela? Mesaj atan kadının yaptığı resmen ‘seni unutmadım ama imkansızımsın belalımsın’ kafası değilmi 😅 Gece yarısı evli adama mesaj atıp engellemek nedir? Farklı numaralardan arayın. Facebookta falan aratın numarayı.

Hatta şöyle yapın; banka hesabınızdan yada atm den sanki telefon borcu öder gibi numarayı girin en azından isim soyisim baş harfi görünüyor belki fikir verir.

Merhabalar,
5 yıllık bir ilişkim var ve 2 aylık evliyim.Ancak ilişkimiz süresince kavga edip bir kac ay ayrı kaldıgımız dönemler oldu.Geçtiğimiz gün eşimin doğum günüydü ve doğum gününde gece 01.30 civarında kayıtlı olmayan bir numaradan kutlama mesajı geldi. Kişi mesajı attı ve eşimi engelledi. Bu arada eşim uyuyordu sabah ona bunu sordugumda numara sahibini tanımadıgını söyledi. Bana da numarayı aramamı kendisinin bile merak etmediğini söyledi. Ancak gün içinde bulduğu ilk fırsatta Benden gizli numarayı aramış ve üstelik numarayı telefonundan silmeme ragmen yani numara ezberindeymiş. Bunu fark edip sorduğumda ise klasik erkek tepkisi olarak bagırmaya cagırmaya ve telefonunu karıştırdığım için beni suclu cıkarmaya kalktı. Mesaj atan numarayı operatörden sorgulattıgımda rehberde gizli oldugunu öğrendim ve numarayı ısrarla aramama ragmen acmadı üstelik beni de engelledi. Siz olsanız bu durum size neyi düşündürtürdü?
Tabiki eski sevgilisi bariz belli

Birisi diğerinin doğum gününü unutmayıp mesaj atıyorsa net hayatında iz bırakmış biridir.
Açıkçası ben sizinle sevgili olduğu dönemden birisi diye düşünüyorum.
Eski sevgilisi olabilir. Bana tehlikeli gelen ezbere bilmesi değil araması... Ne konuştular mesela? Mesaj atan kadının yaptığı resmen ‘seni unutmadım ama imkansızımsın belalımsın’ kafası değilmi 😅 Gece yarısı evli adama mesaj atıp engellemek nedir? Farklı numaralardan arayın. Facebookta falan aratın numarayı.

Hatta şöyle yapın; banka hesabınızdan yada atm den sanki telefon borcu öder gibi numarayı girin en azından isim soyisim baş harfi görünüyor belki fikir verir.
Aramış fakat kadın kişisi engellediği için görüşememişler. Her yerden arattım bulamadım ama fatura ödeme yöntemi cok mantıklı geldi hemen deniyorum :)

muhtemelen o ayrı olduğunuz dönemlerde araya soktuğu biriydi. belki de aranızda sorun olmasın diye konuyu kapatmak istedi.
kadın engellediğine göre rahatsız etmek için yazıp sonra eşiniz ulaşamasın diye böyle engellemiştir belki.
yine de sorduğunuzda bağırması soru işareti.

Allah belasını versin böyle kadınların. ( bunu eşinin suçsuz olduğunu düşünerek yazdım. Eğer ki eşin de bu duruma ortamsa allah onun da belasını versin.) Daha iki aylık evli bir adama mesaj atmak nedir ya... Sen farklı bir numaradan bu kadını ara, whatsapptan ekle bak vs. Peşini bırakma bence. Eşini de sıkıştırabilirsin hiddetlenerek üste çıkmaya çalışmasın. İçim acıyor ya böyle evinde heyecanla eşini bekleyen insanların arkasından hangi vicdanla iş çeviriyorlar. Umarım çok eski bir flörttür ve kadının yaptığı bir densizliktir.

Eskiden konuştuğu biri yazmıştır olabilir böyle kendini bilmez insanlar var evlendi falan dinlemezler buraya kadar sorun yok yani eşinizin suçu yok tabii bu kadarınla kalsaydı ama yalan söylemiş enişiniz bilmiyorum diye nasıl ezberlemiş hemen numarayı ben olsaydım hiç iyi şeyler düşünmezdim belliki var gizlediği birşey sakin olun ve eşinizi gözlemleyin öyle birşey varsa açık vericektir.

Benim aklıma başta eşinize takıntılı bir kadın olabileceği geldi, eşinizi rahatsız eden birisi falansa eşiniz yanlışlıkla muhattab olmamak için numarasını ezberlemiş olabilir ama bu kadar tepki çok fazla bu bi haltlar karıştırdığını gösteriyor

Benim aklıma başta eşinize takıntılı bir kadın olabileceği geldi, eşinizi rahatsız eden birisi falansa eşiniz yanlışlıkla muhattab olmamak için numarasını ezberlemiş olabilir ama bu kadar tepki çok fazla bu bi haltlar karıştırdığını gösteriyor
Aslında bu konunun cok üstüne düşmeyip kapatmayı planlıyordum. Eskilerden biridir vs diyip kurcalamayacaktım fakat bulduğu ilk fırsatta araması ve bunu fark edip sordugumda aşırı tepki göstermesi bi haltlar karıstırdığını düşündürdü bana ve suan ne yapacağımı nasıl ortaya cıkaracağımı bilemiyorum :KK43:

Bu olayda eşinizin masum olduğunu sanmıyorum.
1. 5 yıl önceki bir insanın telefonu akılda kalmaz.
2. Engelleyen kadın, eşiniz değil. Dikkatinizi çekerim. Kadın eşinizi rahatsız etse, eşiniz onu engellerdi.
3. Numara aklında eşinizin. Kadını aramış fakat hala engellememiş. Ve size numarayı tanıdığını söylememiş. İspatlanınca da hiçbir açıklama yapmamış. Ve şu an zaten telefonumu kurcalıyorsun diyerek kavgayla, zaman yaratıyor.

Haklısınız. Peki bu durumda benim ne yapmam lazım :KK43:

Tek sonuç ve iki seçenek var. Sonuç; aldatılmış ya da aldatılmak üzeresiniz ve kesinlikle önüne geçemezsiniz bunu bilin, belki kadın da evli o yüzden engelledi ama bu burda kalmaz buna da emin olun. Seçenekler de boşanmak ya da boşanmamak. Çok ağır biliyorum ama durum bu.

Kimse eski sevgilisinin numarasını ezbere bilmez. Akılda kalmaz uzun süre. Hangi dönem içinde ayrı kalmıştınız uzun süreyi geçti mi? Ben eski bir şey olduğunu düşünemedim nedense:işsiz:
Belki de ayri kalindigi donemlerdeki kisa sureli iliskilerdendir. Konu sahibi bazi donemler bir kac ay ayri kaldiklarini soyledi. Ancak ben de bunun eski degil de yeni birsey oldugunu dusunuyorum.

Aslında bu konunun cok üstüne düşmeyip kapatmayı planlıyordum. Eskilerden biridir vs diyip kurcalamayacaktım fakat bulduğu ilk fırsatta araması ve bunu fark edip sordugumda aşırı tepki göstermesi bi haltlar karıstırdığını düşündürdü bana ve suan ne yapacağımı nasıl ortaya cıkaracağımı bilemiyorum :KK43:
Ortaya çıkarsanız ne elde edeceksiniz?

Merhabalar,
Şimdi her şey olabilir. Eski bir ilişkisidir ya da o ayrı kaldığınız dönemde rastgele görüştüğü bir kız olabilir, bunun da doğum gününü bildiği için mesaj atmış olabilir o şahıs. Eşiniz de "ben artık evliyim beni arama " demek için aramış olabilir. Veya O kişi bir kadın da olmayabilir belki görüşmek istemediği bir erkek de olabilir. Keşke eşiniz size bağırmak yerine durumu izah etseydi. Ama daha 2 aylık evlisiniz aldatıldığınızı mı düşünüyorsunuz? Burada "siz olsanız bu dyrym size neyi düşündürürdü?" diye sormuşsunuz. Benim size naçizane tavsiyen burada böyle şeyler sormayın. Hiçkimse sizin eşinizi sizden iyi tanıyamaz. Kaldı ki burada hiç kimse sizin eşinizi de tanımıyor sizin ilişkinizi de bilmiyor. Kimseden doğru bir yanıt alamazsınız ve bu size üzüntüden başka hiçbr şey kazandırmaz. Doğru cevabı sadece eşinizden alırsınız. Size yalan söylese de eşinizden alırsınız doğru söylese de eşinizden alırsınız buradan değil. Bence telefon kurcalamak falan da doğru şeyler değil, telefonunu kurcaladığınız için size kızmış olabilir. Telefon kurcalamak karşındaki kişiye "bak ben sana güvenmiyorum, sen benden bir şeyler gizliyorsun, yalancısın ve ben bunu ortaya çıkaracağım" demektir ve haklı da olsanız haksız da olsanız ilişkiyi bitirir. Siz bence "haklısın bakmamalıydım telefonuna ama numara gözüme çarptı da merak ettim sana sorayım" dedim falan diyin. Umarım bundan sonra telefonu sizden saklamaz. Saklayacak bir şeysi yoksa da saklamaz zaten ve o kişi ile herkimse görüşüyorsa yine mesaj vb gelecekir yani böyle şeyler gizli kalmaz. Ama dediğim gibi daha 2 aylık evlisiniz "ben sana herşeyimi anlatıyorum sen de bana anlat" deyin ama dırdır etmeden, genel olarak söyleyin.

X