Eşimin whatsapp konuşması ?

Merhaba merak edilmiş haliyle giremedim uzun zamandır

Son durumlar şöyle benim annem ablam ve onun ailesi bizim evimizde bir araya geldik ve bu konuyu anlattım kp oğlumuz hatalı eğer ki boşanmak istersen biz senin arkandayız ve bu evden gitmesi gereken bizim oğlumuz dedi... eşimde ailesine yediği haltı anlattı ve cok pişman olduğunu beni cok sevdiğini bir sans istediğini söyledi suan bir sans daha verdim ama tabiki cok dersler aldım cok değiştim ve asla eskisi gibi güvenmemem gerektiğini öğremdim hayatımda önceliğim kızım ve ben
Böyle seyleri nasil affedebiliyor insanlar aklim almiyor, galiba ben evlilik yürütemem.

Herkese merhaba , içinden çıkamadığım bir konu hakkında objektif fikir ve tavsiylerinize ihtiyacım var. Konuyu kısaca özetliyorum , eşimin telefon kilit şifresini biliyorum fakat o benim bu şifreyi bildiğimi bilmiyorum bir sabah ne olduysa bir dürtü ile teline bakma ihtiyacı hisettim liseden sevgili oldukları kadınla bir yazışma olmuş kadın yurt dısında yaşıyor buluşup konuşmak istemiş eşimde işyerinden ayrılamayacağını işyerine gelmesini söylemiş 😱kadında ok demiş yazışma burda bitmiyor gece 12 ye doğru eşim uyudun mu demiş burda konuşma bitiyor.

Ve ben bunları bildiğimi eşime söylemedim daha fazla delil bulabilirmiyim yada daha ileri gider mi diye beklemek istedim fakat bu olay içimde giderek büyüyor bugün ikinci gün ne yapmam konusunda yardım ve görüşlerinizi bekliyorum 😕

Konuyu cok kısa özetledim kafanıza takılan bir yer varsa cevaplayabilirim

Simdilik eşine bahsetme. Bir süre bu şekild e eğer ki aldatma vs vat ise zayen bu konuşmalar a bir bagane bulur ve sende emin olamadigin için kendini bitirirsin. Sabırlı ol izle biraz. Belki de farkli bir seydir basja bir meseledir bunu su anda bilmene imhan yok. Bir süre izle. Sonra jarar verirsin

Madem affedecektiniz keşke ailelere duyurmasaydınız. Sanıyorsunuz ki artık annesi babası da biliyor, bir daha aynı hatayı yapmaz. Aksine "annem babam bile ona destek olduğu halde beni boşamadıysa bi daha da boşamaz" diyip daha çok yüz bulacak. Üstelik aynı şeyi tekrar yaptığında kp kalkıp size "kızım ben sana zamnında destek olmuştum boşansaydın" dediğinde yerden göğe kadar haklı olacak. Neyse umarım pişman olmazsınız.

Madem affedecektiniz keşke ailelere duyurmasaydınız. Sanıyorsunuz ki artık annesi babası da biliyor, bir daha aynı hatayı yapmaz. Aksine "annem babam bile ona destek olduğu halde beni boşamadıysa bi daha da boşamaz" diyip daha çok yüz bulacak. Üstelik aynı şeyi tekrar yaptığında kp kalkıp size "kızım ben sana zamnında destek olmuştum boşansaydın" dediğinde yerden göğe kadar haklı olacak. Neyse umarım pişman olmazsınız.
Bence tam tersi eşi ailesininde karısına destek olduğunu görünce bir daha bu hatayı yapmama ihtimali daha yüksek çünkü karısının herkese söylemesi ne kadar ciddi olduğunu gösteriyor

Bence tam tersi eşi ailesininde karısına destek olduğunu görünce bir daha bu hatayı yapmama ihtimali daha yüksek çünkü karısının herkese söylemesi ne kadar ciddi olduğunu gösteriyor
Ben hiç 'bi kere affettim bir daha da yapmadı' diyeni görmedim. Yine de temennim sizin dediğiniz gibi olmasıdır. Dil affediyor da, kalp hiç unutmuyor, o yangın sönmüyor. Haklarında hayırlısı olsun.

Bende böyle bir konu okusam bende sasırırdım konu sahibine haklısınız , ama düşüncem bunları eşime söyleyip üç gün trip atıp hediye ile gönlümü alması ile sonlanmasını istesem gider yüzleşirim yine bu verilerle bosanmaya kalksam alacağım nafakayı bile etkiler daha cok delil bulmam gerekiyor

Şu hayatta sessiz kalabilecek son insan benim çok fevri bir yapım var öyle evlilik ve koca meraklısıda değilim inan , bu evlilik yara aldı bu bir gercek ben kinci ve asla yaşadıklarını unutmayan bir insanım eşimde bilir bu yapımı bu olay ortaya cıktığında kendisi bile ayrılmak isteyebilir sen bu olayı unutmazsın diye
Zorda kalinca kendi kicini kurtarmak icin kizinin ustune bile yalan yemin edebilen bir mahlukat...
bahsettigin karakterde kinci bir insansan bu olayi unutamaz ve evliligini zehir edersin.
Olan hem sana hem kocana hem bebege olur...
Keske hic affetmeyip evden atsaydin, birkac sene zorluk çekip sonrasinda bir omur kizinla kendine guzel bir hayat kursaydin... ama madem affettin unutmaya calis. Kinle,gecmisi ikide bir onune sermekle, imalarla, suphelerle vs vs kendi ömrünü de çürütme

Ben hiç 'bi kere affettim bir daha da yapmadı' diyeni görmedim. Yine de temennim sizin dediğiniz gibi olmasıdır. Dil affediyor da, kalp hiç unutmuyor, o yangın sönmüyor. Haklarında hayırlısı olsun.
Kesinlikle kalp unutmaz kağıt kesiği gibi durur hep ..çok şükür hiç aldatılmadım ama insanların hata yapabileceğini yaptıkları hatalardan ders çıkarabileceğini ve herkese ikinci bir şans verilmesi gerektiğini düşünürüm eş olarak değilde aile akraba arkadaş anlamında ikinci şans verdiklerim hep güzel değerlendirdi belkide o yüzdendir bilmiyorum tabi ki burada en önemli olan şey kime ikinci şansı tanıyacağınız buna değip değmeyeceği sanırım konu sahibi de hem eşini sevdiği hemde çocuğu olduğu için ikinci şansı eşine tanımış ama üçüncü şans hakkı kesinlikle olmamalı tabi ki

Merhaba merak edilmiş haliyle giremedim uzun zamandır

Son durumlar şöyle benim annem ablam ve onun ailesi bizim evimizde bir araya geldik ve bu konuyu anlattım kp oğlumuz hatalı eğer ki boşanmak istersen biz senin arkandayız ve bu evden gitmesi gereken bizim oğlumuz dedi... eşimde ailesine yediği haltı anlattı ve cok pişman olduğunu beni cok sevdiğini bir sans istediğini söyledi suan bir sans daha verdim ama tabiki cok dersler aldım cok değiştim ve asla eskisi gibi güvenmemem gerektiğini öğremdim hayatımda önceliğim kızım ve ben
Aynısını siz yapsaydınız değil affedilmek şuan hayatta bile olmazdınız.

Zorda kalinca kendi kicini kurtarmak icin kizinin ustune bile yalan yemin edebilen bir mahlukat...
bahsettigin karakterde kinci bir insansan bu olayi unutamaz ve evliligini zehir edersin.
Olan hem sana hem kocana hem bebege olur...
Keske hic affetmeyip evden atsaydin, birkac sene zorluk çekip sonrasinda bir omur kizinla kendine guzel bir hayat kursaydin... ama madem affettin unutmaya calis. Kinle,gecmisi ikide bir onune sermekle, imalarla, suphelerle vs vs kendi ömrünü de çürütme
Kocayı affedip bir ömür kin tutmak çok komik olmuş. Her gün bu acıyı çekcekseniz şimdiden kolay gelsin size

Kocayı affedip bir ömür kin tutmak çok komik olmuş. Her gün bu acıyı çekcekseniz şimdiden kolay gelsin size
Size katiliyorum.Güvenmem artik ona deyip evlilik sürdürmek ne kadar mantikli ki? Sürekli kontrol altinda mi tutcak? Konu sahibi aynisini yapsaydi kocasi affedecekmiydi? Erkek yapinca daha mi az kabahatli oluyor?

Yapmama ihtimali yaptigini degistirmiyor malesef. Neyse ben bir sey demiyorum. Bizim kadinlarimiz sirf bosanmamak ugruna her seyi kabul ediyorlar zaten. Ne desek bos

Yapmama ihtimali yaptigini degistirmiyor malesef. Neyse ben bir sey demiyorum. Bizim kadinlarimiz sirf bosanmamak ugruna her seyi kabul ediyorlar zaten. Ne desek bos

Size katiliyorum.Güvenmem artik ona deyip evlilik sürdürmek ne kadar mantikli ki? Sürekli kontrol altinda mi tutcak? Konu sahibi aynisini yapsaydi kocasi affedecekmiydi? Erkek yapinca daha mi az kabahatli oluyor?
Bide çok yalvardı özür diledi demeleri yok mu beni benden alıyor resmen. Sanki minnet ediyor gibi. Kadın yapsın bakalım sabaha kadar pişmanım diye özür dilesin. Erkek dönüp bakmaz bile. Erkekler kadınlardan bin kat daha onurlu ve gururlu. Sildim mi siliyorlar. Kadınlarda övünsün dursun kocamı ve evliliğimi kurtardım diye.

Bide çok yalvardı özür diledi demeleri yok mu beni benden alıyor resmen. Sanki minnet ediyor gibi. Kadın yapsın bakalım sabaha kadar pişmanım diye özür dilesin. Erkek dönüp bakmaz bile. Erkekler kadınlardan bin kat daha onurlu ve gururlu. Sildim mi siliyorlar. Kadınlarda övünsün dursun kocamı ve evliliğimi kurtardım diye.
O cok yalvarip özür dilemek kadin gidecek düzenli hayati bitcek diye korkusundan. Karisini sevse yapmazdi zaten.

Affetmişsiniz diye okudum son yazdıklarınızda yanlış anlamazsınız biraz daha ayrıntı verebilir misiniz.
Bu arada hakkınızda hayırlısı olur inşallah.

Affetmişsiniz diye okudum son yazdıklarınızda yanlış anlamazsınız biraz daha ayrıntı verebilir misiniz.
Bu arada hakkınızda hayırlısı olur inşallah.

Affetmiştim fakat gün geçtikce içim almamaya başladı kendim için değil evladım için yaşayacaktım onunla , çok düşündüm bir kaç gün sonra 35 yaşıma giricem ve hayata bir kez geliyorsam hakettiğim hayat ve insan o değil

X