Eşimle anlaşamıyoruz sizce ne yapmam gerekiyor

Hayatınızı kendiniz kotulestirip sonra ne yapmalıyım diye buraya yazıyorsunuz. Ne yaoacaginiz belli ayrılıp çalışmak. Kendi ayaklarınızın üstünde durmadıkça kimseden fayda yok bunu öğrenin önce. Ailenizin size kırgın olabilir sizi büyütüp yetiştiren ailenizi hiçe sayıp kaçmışsınız. Bana göre aşırı saçma bir durum. Bir insan ne diye başkasına kaçar ki sonra cahildim filan yazıyorsunuz biz de o yaşlarda olduk hic de kaçmayı düşünmedik. Neyse umarım hayatınızı bundan sonra yoluna koyarsınız. Yoksa kumar oynayan para kaybeden eşinizle olmayacağı belli

Ben böyle şeyler okuyunca çok üzülüyorum ..hatalar yapıliyor ailen kactigin için kızgın ama evlatsin sen şuan zor durumdasın neden destek olmuyorlar :KK43: ayrım var toplumumuzda asamadik hala, kız cocuklarimizi çok iyi yetiştirmeliyiz hayata hazırlamalıyız ki başına bişey geldiğinde ayakta durabilsin...güzel kardeşim madem desteğin yok aileden kimseden o zaman sen kendin kendine destek olacaksın şimdi gozyasini sil ve çalışmak için araştırma yap evladını da kreş vs bir yere verirsin yada ne bileyim hayat planı oluştur önce kendine...güzel haberlerini bekliyoruz mutlaka yaz olur mu kocaman sevgiler sana...❤️❤️❤️
Teşekkür ederim 🙏 güzel dilekleriniz için sagolun

Hayatınızı kendiniz kotulestirip sonra ne yapmalıyım diye buraya yazıyorsunuz. Ne yaoacaginiz belli ayrılıp çalışmak. Kendi ayaklarınızın üstünde durmadıkça kimseden fayda yok bunu öğrenin önce. Ailenizin size kırgın olabilir sizi büyütüp yetiştiren ailenizi hiçe sayıp kaçmışsınız. Bana göre aşırı saçma bir durum. Bir insan ne diye başkasına kaçar ki sonra cahildim filan yazıyorsunuz biz de o yaşlarda olduk hic de kaçmayı düşünmedik. Neyse umarım hayatınızı bundan sonra yoluna koyarsınız. Yoksa kumar oynayan para kaybeden eşinizle olmayacağı belli
Hanım efendi buraya yargılanmak için yazmadim lütfen. Yazmak yada okumak zorunda değilsiniz lütfen. Beni yargılamak zorunda değilsiniz çünkü haddiniz değil!!! Beni tanımıyor siniz o yüzden tanımadan yorum yazmayın hatalar insanlar içindir açın bakın hatasız kul olmaz diyor yüce Mevlana herkes bir değil buraya bu kadar kusmaniza gerek yok

Konu sahibi durumunuza çok üzüldüm. Umarım hemen bir çözüm bulursunuz. Ben de birçok arkadaş gibi bir an önce para kazanmanızı ve o evden kurtulmanızı önereceğim.

Kendi adıma da şuna üzüldüm. Nasıl bu kadar rahat para kaybedebiliyor bu insanlar. Ben onca sene okudum çok iyi bir mesleğim var hiç kafam atınca tabletLER telefonLAR eşyaLAR kırabilecek kadar maddi güvende hissetmedim kendimi. Bana da yazık yapabilene de... Ailen var be adam, o parayla nasıl mutlu olursunuz bir bilsen....

Hanım efendi buraya yargılanmak için yazmadim lütfen. Yazmak yada okumak zorunda değilsiniz lütfen. Beni yargılamak zorunda değilsiniz çünkü haddiniz değil!!! Beni tanımıyor siniz o yüzden tanımadan yorum yazmayın hatalar insanlar içindir açın bakın hatasız kul olmaz diyor yüce Mevlana herkes bir değil buraya bu kadar kusmaniza gerek yok
Lütfen bizde o yaşta olduk bilmem
Zaten ayaklarımın üstünde durabilirim çok şükür mesleğim var güzellik uzmanıyım microbiling kalıcı kaş ipek kirpik gibi uygulamalar yapıyorum
bu konuyu kk konuların en başına koymak lazım

kaçma niyeti olanlar okusun diye ,
Yaşamadan anlamiyor insan o yaşlarda emin olunn. Sadece ergenler kaçmıyor evden koca kocs adamlar koca koca kadınlar kaçıyor evden. Üstelik evliliği varken başka bir evlilik yapmak için.

X