Eşimle aramızdaki sorun

Asbei

Üyelik İptali
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2017
6.379
11.194
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 10 gün önce bi konu yüzünden eşim bana el kaldırdı sırtıma omzuma falan vurdu o gece hiç sesimi çıkarmadım sabahı abimi aradım abim iki dakka içinde kapıya geldi beni kendi evine bıraktı bağırdı çağırdı nasıl el kaldırır sana telefonu kapat bundan sonra yüzünü göremez şimdi iş yerine gidiyorum dua edin orda olmasın falan dedi sinirden gözleri döndü resmen neyse iş yerine gitti abisi oradaydı eşim orda değilmiş abisine bağırıp çağırmış çabuk onu ara gelsin falan demiş abisi bi şekilde sakinleştirmiş abimi yoksa olacakları hayal bile edemiyorum
Neyse 1 hafta kaldım abimde bikaç kere eşim aradı beni açmadım abisi gidip geldi sürekli özür diledi eşim adına bi daha olmayacak falan abim bana bıraktı kararı sen biliyorsun gitmek istemiyorsan kal ama bana sorarsan abisinin hatrı için bir şans tek bir şans ver saten bi daha öyle bişi olursa bu kadar kolay olmaz dedi bende abimin hatrı içim geldim eve eşim aldı bizi
1 haftadır evdeyim asla ama asla tek bir kelime etmiyor bişi isterse 5 yaşındaki kızımızdan istiyor yada kendi kalkıyor asla bişi lazım olsa dahi aramıyor tek kelime etmiyor akşamları arkadaşıyla dışarda yemek yiyip geliyor kahvaltı yapmadan çıkıyor
Madem eve geldim çok uzatmak istemiyorum dün yanaşayım belki düzelir dedim çocuklar uyumuşken yanaştım ilişki oldu ama ilişkiden sonra sırtını dönüp uyudu odun yine aynı odun
Erkekler biraz çocuk gibidir daha doğrusu benimki öyle benden adım bekler asla kendisi yanaşmaz yanaşsa ilişki için yanaşır sonrasında aynı devam eder
Ben çocuklarda etkilenmesin diye küslüğü devam ettirmek istemiyorum açıkçası tamam haksız olan o ama büyüklük bende kalsın evin huzuru daha fazla kaçsın istemiyorum daha doğrusu küslüğe dayanamıyorum
Size şöyle bi sorum olacak acaba diyorum abisini arasam durumu anlatsam eşimle biraz konuşsa nasıl olur yada ben ona nasıl yanaşmalıyım ne yapsam yada yapsam mı yoksa boşversem mi bilmiyorum ama bildiğim tek şey var daha fazla dayanamıyorum

10 gün önce bi konu yüzünden eşim bana el kaldırdı sırtıma omzuma falan vurdu o gece hiç sesimi çıkarmadım
?
İnanir misiniz bu sekilde kopyalayip soru isareti atacagim o kadar cok cumle kurmussunuz ki suan asiri saskınım.
İyi niyetinizi anliyorum ailem diyorsunuz evlatlar diyorsunuz da..Hangi hadle ne munasebet size el kaldiriyor o hoduk?ve siz hala benim esim boyle cocuk gibidir ve asla adim atmaz diyorsunuz.
Ve yanasip bir de duygusuz hissiz sekse musade ediyorsunuz.
Suc sizde üzgünüm.

?
İnanir misiniz bu sekilde kopyalayip soru isareti atacagim o kadar cok cumle kurmussunuz ki suan asiri saskınım.
İyi niyetinizi anliyorum ailem diyorsunuz evlatlar diyorsunuz da..Hangi hadle ne munasebet size el kaldiriyor o hoduk?ve siz hala benim esim boyle cocuk gibidir ve asla adim atmaz diyorsunuz.
Ve yanasip bir de duygusuz hissiz sekse musade ediyorsunuz.
Suc sizde üzgünüm.
Suç bende dimi kafam allak bullak 🙁

Ya biliyorum saçma evet ama gerçekten uzadıkça benim psikolojim bozuluyor tekrar bırakıp gitsem olay bu sefer gerçekten çok uzar ve kötü şeyler olur çünkü abilerim delirdi bi daha el kaldırmaya cesaret Dahi edemez zaten öyle bişeye bende müsade etmem ama madem eve getirdin bizi o zmn bu trip nie ben hatalıymışım gibi o bana trip yapıyor

Suç bende dimi kafam allak bullak 🙁
Bakın hatasini ört bas ede ede gerek evlatlar gerek es ya da kim yemisse halti bu sekilde cozume kavusturamayiz kavusturmamaliyiz.Bu iyilikten düzeltmekten ziyade daha da sıvamaktir.Yaptiginda hak görmek istedigimi yaparim birşey diyemez mantigini daha da sivriltmektir.Taviz vermeyin asla ne munasebet yahu vurmak nedir.Yanasmayin muhatap olmayin hatali olan o? Birakin o düzeltmek icin ugrassin.
Abinize de söylemeyin derim.

Lütfen bu konu yalan olsun.. Lütfen bir kadın hem psikolojik hem fiziksel şiddete bu kadar maruz kaldığı halde sadece kullanmak için onunla birlikte olan yaratığın gönlünü almaya çalışmış olmasın. Bu sitede gördüklerim artık psikolojimi bozuyor. Bunun adı öğrenilmiş çaresizlik mi? Bu toplumun kadınları için ne yapmalıyız bilmiyorum..

Bakın hatasini ört bas ede ede gerek evlatlar gerek es ya da kim yemisse halti bu sekilde cozume kavusturamayiz kavusturmamaliyiz.Bu iyilikten düzeltmekten ziyade daha da sıvamaktir.Yaptiginda hak görmek istedigimi yaparim birşey diyemez mantigini daha da sivriltmektir.Taviz vermeyin asla ne munasebet yahu vurmak nedir.Yanasmayin muhatap olmayin hatali olan o? Birakin o düzeltmek icin ugrassin.
Abinize de söylemeyin derim.
Kendi abime değil onun abisine otursun bu çocukla adam akıllı konuşsun bizi eve getirdiyse trip yapmak için getirmedi ya

Lütfen bu konu yalan olsun.. Lütfen bir kadın hem psikolojik hem fiziksel şiddete bu kadar maruz kaldığı halde sadece kullanmak için onunla birlikte olan yaratığın gönlünü almaya çalışmış olmasın. Bu sitede gördüklerim artık psikolojimi bozuyor. Bunun adı öğrenilmiş çaresizlik mi? Bu toplumun kadınları için ne yapmalıyız bilmiyorum..
Çaresizlik gerçekten çaresizlik 😓

Kendi abime değil onun abisine otursun bu çocukla adam akıllı konuşsun bizi eve getirdiyse trip yapmak için getirmedi ya
Tamam farketmez abiler girmemeli devreye. Bu aileyi kurarken görücü usulu mü evlendiniz? Esiniz ile sorununuzu kendiniz cözmelisiniz.Ne yani beyefendi zat ı muhterem sizi muhatap mı almıyor sorunlari cözmek icin denk mi degilsiniz kendisine de abisi ya da dısarıdan bir parmak lazim?

Ya biliyorum saçma evet ama gerçekten uzadıkça benim psikolojim bozuluyor tekrar bırakıp gitsem olay bu sefer gerçekten çok uzar ve kötü şeyler olur çünkü abilerim delirdi bi daha el kaldırmaya cesaret Dahi edemez zaten öyle bişeye bende müsade etmem ama madem eve getirdin bizi o zmn bu trip nie ben hatalıymışım gibi o bana trip yapıyor
Eve dönmenizi yadırgamıyorum.Ama kesinlikle pişmanlığını mahçubiyetini görüp dönmeliydiniz suçlu o resmen siz adım atmışsınız pes..o size yanaşıp gönlünüzü almaya çalışmalıydı gerekirse aylarca konuşmazdınız baktınız pişmanlık yok dönmeyecektiniz ki zaten eşinizin pişmanlığı özrü yokken dönmeniz hata kaynınız ne alaka özür diliyor

Neden gittiniz, neden geri geldiniz ? Geldiyseniz neden susuyorsunuz ?
Alin karsiniza acik acik konuşun derdinizi içinizde ne varsa dökün hesabini sorun.

Tamam farketmez abiler girmemeli devreye. Bu aileyi kurarken görücü usulu mü evlendiniz? Esiniz ile sorununuzu kendiniz cözmelisiniz.Ne yani beyefendi zat ı muhterem sizi muhatap mı almıyoe sorunlari cözmek icin denk mi degilsiniz kendisine de abisi ya da dısarıdan bir parmak lazim?
Çok gururludur beyefendi hep karşıdan bi adım beklet düşünün ablasıyla 3 yıldır küs asla adım atmaz
Of bilmiyorum ya çok saçma bi işin içindeyim

X