Eşimle aramızdaki sorun

Konu sahibesi bu hayatı böyle yaşaya yaşaya kendini öyle alıştırmış ki, artık kendisine yapılan zulmü bile normalleştirir hale gelmiş.
Umarım buradaki yorumların yardımıyla aklınız başınıza gelir.
Kendine ne kadar değer verirsen karşındaki de o kadar verir.
Abileriniz arkanızda. Sevgi ve saygı görmüşsünüz demek ki. Buna göre de kendinize davranın.
Bir erkek için gururunuzu ayaklar altına almayın.
Gururunuzdan ödün vere vere zaten kendinizi ne duruma soktuğunuzun farkında bile değilsiniz.
Yetişkin bir kadınsınız, akli selim hareket edin. Seviyorum demekle olmuyor, kendinizi bile o kadar sevmiyorken.
Sevgi bu DEĞIL zaten. Hayat niye birleştirilir, bunun üzerine düşünün. Kedi köpek gibi geçinmek için, dövülmek için, gururunuzu kırsın diye mi evlendiniz?!
Sizi seven insan, size el kaldırmaz ve bir eşya gibi cinsellik için kullanmaz.
Benim bile zoruma gitti burada.
Siz hala nasıl sevgiden bahsedebiliyorsunuz?!

Son düzenleme:
Ya biliyorum saçma evet ama gerçekten uzadıkça benim psikolojim bozuluyor tekrar bırakıp gitsem olay bu sefer gerçekten çok uzar ve kötü şeyler olur çünkü abilerim delirdi bi daha el kaldırmaya cesaret Dahi edemez zaten öyle bişeye bende müsade etmem ama madem eve getirdin bizi o zmn bu trip nie ben hatalıymışım gibi o bana trip yapıyor
Çünkü seni sevmiyor. Üzgünüm ama öyle. Özrü o dilememis ki abi gelmiş gitmiş. Adam mutsuz, istemiyor... Ne pişman olmuş. Ne geldiniz diye sevinmiş...

Donecektin niye gittin boşuna herkese duyurdun olanı biteni. Hem kndini haklı görüp hemde adama kur yapıyorsun o öküz de işini görüp sırtını dönüp yatiyo.

Abin o sinirle gidip kocana bişey yapsa nasıl yaşayacaktın. Yani hem gidip hemde dönünce kusluge dayanamıyorum demeniz saçma yaşadığınız normal bı tartışma degilki.

Asbei son durum nedir, seni merak ettim. Umarım iyisindir.
Şuanlık sadece abisiyle konuşabildim çünkü eşimin annesi yoğun bakımda yüksek riskli bi kalp ameliyatına girecek ondan dolayı herkes stresli şuan beklemedeyim kaynım gelecek akşam bi sorun çıkmazsa oturup konuşacaz bakalım

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 10 gün önce bi konu yüzünden eşim bana el kaldırdı sırtıma omzuma falan vurdu o gece hiç sesimi çıkarmadım sabahı abimi aradım abim iki dakka içinde kapıya geldi beni kendi evine bıraktı bağırdı çağırdı nasıl el kaldırır sana telefonu kapat bundan sonra yüzünü göremez şimdi iş yerine gidiyorum dua edin orda olmasın falan dedi sinirden gözleri döndü resmen neyse iş yerine gitti abisi oradaydı eşim orda değilmiş abisine bağırıp çağırmış çabuk onu ara gelsin falan demiş abisi bi şekilde sakinleştirmiş abimi yoksa olacakları hayal bile edemiyorum
Neyse 1 hafta kaldım abimde bikaç kere eşim aradı beni açmadım abisi gidip geldi sürekli özür diledi eşim adına bi daha olmayacak falan abim bana bıraktı kararı sen biliyorsun gitmek istemiyorsan kal ama bana sorarsan abisinin hatrı için bir şans tek bir şans ver saten bi daha öyle bişi olursa bu kadar kolay olmaz dedi bende abimin hatrı içim geldim eve eşim aldı bizi
1 haftadır evdeyim asla ama asla tek bir kelime etmiyor bişi isterse 5 yaşındaki kızımızdan istiyor yada kendi kalkıyor asla bişi lazım olsa dahi aramıyor tek kelime etmiyor akşamları arkadaşıyla dışarda yemek yiyip geliyor kahvaltı yapmadan çıkıyor
Madem eve geldim çok uzatmak istemiyorum dün yanaşayım belki düzelir dedim çocuklar uyumuşken yanaştım ilişki oldu ama ilişkiden sonra sırtını dönüp uyudu odun yine aynı odun
Erkekler biraz çocuk gibidir daha doğrusu benimki öyle benden adım bekler asla kendisi yanaşmaz yanaşsa ilişki için yanaşır sonrasında aynı devam eder
Ben çocuklarda etkilenmesin diye küslüğü devam ettirmek istemiyorum açıkçası tamam haksız olan o ama büyüklük bende kalsın evin huzuru daha fazla kaçsın istemiyorum daha doğrusu küslüğe dayanamıyorum
Size şöyle bi sorum olacak acaba diyorum abisini arasam durumu anlatsam eşimle biraz konuşsa nasıl olur yada ben ona nasıl yanaşmalıyım ne yapsam yada yapsam mı yoksa boşversem mi bilmiyorum ama bildiğim tek şey var daha fazla dayanamıyorum.
Abiler araya girdiği için tavırlı ama neden ilişki yaşıyor öyleyse .ya hiç ilişki olmicakti yada uzatmicak. Alttan aldığınız için havalara girmiş beyfendi. Sizde ustune düşmeyin zamana bırakın derim.

Asbei Asbei konu sahibi naptiniz acaba, butun konunuz okudum acikcasi neye karar verdiginizi merak ediyorum..

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 10 gün önce bi konu yüzünden eşim bana el kaldırdı sırtıma omzuma falan vurdu o gece hiç sesimi çıkarmadım sabahı abimi aradım abim iki dakka içinde kapıya geldi beni kendi evine bıraktı bağırdı çağırdı nasıl el kaldırır sana telefonu kapat bundan sonra yüzünü göremez şimdi iş yerine gidiyorum dua edin orda olmasın falan dedi sinirden gözleri döndü resmen neyse iş yerine gitti abisi oradaydı eşim orda değilmiş abisine bağırıp çağırmış çabuk onu ara gelsin falan demiş abisi bi şekilde sakinleştirmiş abimi yoksa olacakları hayal bile edemiyorum
Neyse 1 hafta kaldım abimde bikaç kere eşim aradı beni açmadım abisi gidip geldi sürekli özür diledi eşim adına bi daha olmayacak falan abim bana bıraktı kararı sen biliyorsun gitmek istemiyorsan kal ama bana sorarsan abisinin hatrı için bir şans tek bir şans ver saten bi daha öyle bişi olursa bu kadar kolay olmaz dedi bende abimin hatrı içim geldim eve eşim aldı bizi
1 haftadır evdeyim asla ama asla tek bir kelime etmiyor bişi isterse 5 yaşındaki kızımızdan istiyor yada kendi kalkıyor asla bişi lazım olsa dahi aramıyor tek kelime etmiyor akşamları arkadaşıyla dışarda yemek yiyip geliyor kahvaltı yapmadan çıkıyor
Madem eve geldim çok uzatmak istemiyorum dün yanaşayım belki düzelir dedim çocuklar uyumuşken yanaştım ilişki oldu ama ilişkiden sonra sırtını dönüp uyudu odun yine aynı odun
Erkekler biraz çocuk gibidir daha doğrusu benimki öyle benden adım bekler asla kendisi yanaşmaz yanaşsa ilişki için yanaşır sonrasında aynı devam eder
Ben çocuklarda etkilenmesin diye küslüğü devam ettirmek istemiyorum açıkçası tamam haksız olan o ama büyüklük bende kalsın evin huzuru daha fazla kaçsın istemiyorum daha doğrusu küslüğe dayanamıyorum
Size şöyle bi sorum olacak acaba diyorum abisini arasam durumu anlatsam eşimle biraz konuşsa nasıl olur yada ben ona nasıl yanaşmalıyım ne yapsam yada yapsam mı yoksa boşversem mi bilmiyorum ama bildiğim tek şey var daha fazla dayanamıyorum
Ne diye abisini karistiriyosun al karsina konus madem ben yokmusum gibi davranicaktin ne diye ben yokken yoluna devam etmedinde abini gonderdin diye sor . Hem suclu hem guclu bidaha gitme diye numara yapiyo

Hiç mi gururunuz yok anlamıyorum cidden migdem kaldırmıyor bu konuları inşallah şakadır hem dayak yiyip hem ilişkiye girmek bir de diyor ki arkasını dönüp uyudu sanki tek sorun bu şaka gibisiniz yeminle ya.

Konu sahibi dalgamı geçiyor? Kocanız dövmüş ve onunla ilişkiye girmem istediniz! Paşada trip atyıor🤦🏼‍♀️ Hey Allahım

X