Eşimle aramızdaķi sorunlar

Sadece güzelliği değil bence çok konuşamadığı halde canayakinligi da insanları çekiyordur. Demek ki gözleriyle bile belli ediyor içindeki sevgi ve merhametini. Sorun eşiniz yine de.
Sorunun eşimde olduğunun farkındayım ilk zamanlar acaba fesat miyim felan düşündüm .Eşimin gerçekten kıyaslandığında fark ettim .Evet sıcak kanlı ama o güzel olduğu için daha iyi yaklaşıliyor.Şimdi ben sıcak kanlı ne kadar olursam olayım o daha fazla göze hitap edecek bende farkındayım dış görünüşün herşey olduğunu ama napayım.Ben yüzümü fiziğimi seviyorum ozguvenim düssede onun kadar güzel olmadığının farkındayım çünkü bunu gördüm duydum

Sana böyle birşeyle gelirse eltin benim ağzımdan çıkan laf benimdir gerisi teferruat sen bilmezsin bu Türkler milleti birbirine düşürmeye bayılır de eşine gelince sende gez toz o kuaför benim bu spor salonu benim baktıki para gidiyo kapanır çenesi tecrübeyle sabit arkadaşım denedi ondan biliyom bende örnek çok bacım :halay:
Çok şey yaptım bacım.Kuaföre gittim böyle ombre falan yaptırdım .Güzel kıyafetler aldım o gün aynaya bakınca ay dedim ne kadar güzelim koşa koşa eve gittim ama varya nasıl heyecanlıyım .Kapıyı açtı ne güzel olmuşsun felan dedi .Tabi içimden diyorum işte kızım eskiye döndün bana ne dese beğenirsin .Yemek yiyelim çok acıktım of buda ağlayan emoji ağlayan emoji

Girmeyeceğim kayinvalidemlere gidince sadece oturacağım .Madem yemeklerini daha çok seviyorlar benim ki eh işte o zaman bol bol yesinler hasret kalmasınlar çünkü olan bana oluyor eşime de akşamı yemek yapamayacağım .Temizlikte yapmıcam eşim çok meraklıysa kendi yapsın buradaki yorumları bana çok iyi geldi hep kendimi bu konuda acaba ben fesat miyim diye dusunmustum
Yook o olmaz işte evinin işlerini ihmal edersen kısır döngü yaratırsın evinde elinden gelenin en iyisini yap eşin için..diğerlerinin evinde yapma misafir gibi git gel..sana geldikleri zamanda normal karşıla beğenmeyip kıyaslarlarsa eltininkiyle ben böyle yapıyorum ,ben böyle yapmayı uygun buluyorum falan de bozulsunlar

Merhaba arkadaşlar yeni üye oldum ,yazım ve imla yanlışları yaparsam mazur görün lütfen .
Benim derdim eşim ile aramızda artık aşamadığımiz sorunlar ve çözüm yolu bulmak için yazacağım .
Eşimle aynı yaştayiz üç yıl önce severek evlendik.Hayat görüşümuz ,yaşam tarzlarımiz hemen hemen aynı .1 yıldır sorun yaşıyoruz nedeni size çok saçma gelebilir ama eşimin kardeşi (kaynim) ve eşi (yabancı )nedenleri şöyle .1 yıldır evliler 1 yıldırda sorun yaşıyoruz nedeni eşimin benim ile kaynimin eşini sürekli kıyaslaması.Sen neden anneme karşı mesafelesin ,neden suratını asiyorsun?bak o öyle mi canım canım az onu örnek al yahu arkadaşlar herkes aynı karaktere sahip olmak zorunda mı ?ben mesafeli durmak istiyorum sınırlarımı olsun istiyorum bunda ne zarar olabilir .Bak o ne kadar fiziğine dikkat ediyor ne kadar bakımlı sen anca yat kalk .Benim eltimle sorunum yok fakat ailesi dahil herkes bizı kıyaslıyor mesela aynı yemeği ben yapsam normal o yapsa ne kadar hamaratsın.Gorumcemde öyle diyor ki ne kadar beyazsin boyunda uzun bak bide bize bak derken işaret parmağıyla beni gösteriyor esmer ve basenliyiz ben esmer değilim buğday tenliyim diyorum yok.Nafaka konusu mesela eşim der ki ben sadece çocuğuma öderim çocuğumla görüşürüm kız buna benzer laf ettiğinde aAA tabi senin hakkın Ukrayna'dan buraya geldin aşkın için tabiki de nafaka şart iyide sorun benim bu ülkeye ait olmam mi yani ben İstanbuldan gelin geldim tüh kaka .
Kayinvalideme gideriz mesela arada komşular gelir ayy ne güzel otur izle der iyide bari bana da birşey söyle bari yalandan.Sorun arkadaşlar şu ben burada yaşıyorum diye herşey normal hatta uni mezunu olup çalışmamam eleştiriliyor arkamdan tabi ama o çalışmayınca ay o narin hem biraz evliliğin tadını çıkartsinlar.Artık dayanamıyorum ya ozguvenim düştü .İçimde korku oluyor eltimle yanyana gelince aha yine kuaför ona iltifat edecek bana boş boş bakacak onun yaptığı hazır yemek çok iltifat alacak ben fırında yemek yapsam eh güzel işte eşime artık tahammül bile edemiyorum lütfen fikirlerini bekliyorum
Herkesi boşver millet konuşur. Ama eşinin ağzına kürekle vurasim geldi. Fiziğinimi inceliyor kadının o ne demek ya o güzel sen ye yat toto büyüt. Yok ya kendisinin baklavaları sanki bir kilo metreden gözüküyor. Vereceğiniz cevaplar buna benzer olabilir eşinize karşı. Elti konusunada gelince bizde yeniydik sen gibi sende eskiyeceksin ben gibi de. 😂 Onunda zamanı var biraz zaman geçsin onuda tü kaka yaparlar yeni gelin diye poh pohluyorlar. Çocuğa bı karissin kendi hayat kargasasindan vakit bulamayıp kayinvalideye daha az görüşmeye başlayınca bak gör sen😂

Çok şey yaptım bacım.Kuaföre gittim böyle ombre falan yaptırdım .Güzel kıyafetler aldım o gün aynaya bakınca ay dedim ne kadar güzelim koşa koşa eve gittim ama varya nasıl heyecanlıyım .Kapıyı açtı ne güzel olmuşsun felan dedi .Tabi içimden diyorum işte kızım eskiye döndün bana ne dese beğenirsin .Yemek yiyelim çok acıktım of buda ağlayan emoji ağlayan emoji
E eşler biraz öyle öküzler takma sen kendin için güzel ol herşeyi kendin için yap beğenmiş beğenmemiş salla hayat senin beğensede beğenmesene neyden zevk alıyorsan onu yap özgüvenini kaybetme sen sev kendini sev kendini göstermeye çalıştıkça inatla görmezler modunu düşürme sinirlenme sakin senin yüreğin güzel onu herkes görmeyi beceremezzz.Altının kıymetini sarraf bilir de bak hayatına

Evet aslında boyum 1.61 kilom 46 bilmiyorum ben normal buluyorum kilomu hatta zayıf bile buluyorum kendimı.Eltim 1.75 uzun orası kesin kilosuda 52 olması gerek diye hatırlıyorum.
Mesele o değil. İsterseniz 150 kilo olun veya eltiniz 90 60 90 olsun, bakılmaz. Sizinde kendinizde problem aramamanız lazım

Herkesi boşver millet konuşur. Ama eşinin ağzına kürekle vurasim geldi. Fiziğinimi inceliyor kadının o ne demek ya o güzel sen ye yat toto büyüt. Yok ya kendisinin baklavaları sanki bir kilo metreden gözüküyor. Vereceğiniz cevaplar buna benzer olabilir eşinize karşı. Elti konusunada gelince bizde yeniydik sen gibi sende eskiyeceksin ben gibi de. 😂 Onunda zamanı var biraz zaman geçsin onuda tü kaka yaparlar yeni gelin diye poh pohluyorlar. Çocuğa bı karissin kendi hayat kargasasindan vakit bulamayıp kayinvalideye daha az görüşmeye başlayınca bak gör sen😂
Evet eşimde normal .Zaman geçince eltimde anlicak aslında erkek ailesinin ne kadar müdahaleci ,sıkı fıkı olmak istediğini .O şuan %40 felan gösteriyorlardır.Baklavası ffelan hiç yok kendi kilosundan çok yakınır ama beni eleştirmeden geri kalmaz😤😤

E eşler biraz öyle öküzler takma sen kendin için güzel ol herşeyi kendin için yap beğenmiş beğenmemiş salla hayat senin beğensede beğenmesene neyden zevk alıyorsan onu yap özgüvenini kaybetme sen sev kendini sev kendini göstermeye çalıştıkça inatla görmezler modunu düşürme sinirlenme sakin senin yüreğin güzel onu herkes görmeyi beceremezzz.Altının kıymetini sarraf bilir de bak hayatına
Ozguvenimi yükseltmeye çalışıyorum.Yoga felan da deniyorum.Hatta ise girmeyi düşünüyorum sosyalleşmek belki bana iyi gelir.Ben resim çizmekten zevk alıyorum belki hobi olarak devam ederim.Yok ya artık kimseye iyi güzel görünmeye çalışmicam arka planda kalacak.Asil o sizin güzel yureğiniz

Mesele o değil. İsterseniz 150 kilo olun veya eltiniz 90 60 90 olsun, bakılmaz. Sizinde kendinizde problem aramamanız lazım
Aramiyordum aslında biliyor musunuz?Güzelliğin göreceli olduğunu düşündüm baktım hep kıyaslaslaniyorum.Bende kendimi eleştirmeye başladım .Artık yememem lazım mazallah yine eleştirirler yine kıyaslar moduna girdim.Gerçeği biraz geç fark ettim aslında sorun bende değil beni kıyaslarken ki düşünceleri ,zihniyetlerinde sorun

Aramiyordum aslında biliyor musunuz?Güzelliğin göreceli olduğunu düşündüm baktım hep kıyaslaslaniyorum.Bende kendimi eleştirmeye başladım .Artık yememem lazım mazallah yine eleştirirler yine kıyaslar moduna girdim.Gerçeği biraz geç fark ettim aslında sorun bende değil beni kıyaslarken ki düşünceleri ,zihniyetlerinde sorun
Aynen öyle. Zihniyette sıkıntı var ve şahsen benim eşim herhangi birinin vücuduyla benm vücudumu kıyaslasa haddini bildirirdim, hele ki kardeşinin eşiyle... Gaza getirmek istemiyorum üzmekte istemiyorm normalde hep ılımlı yorumlar yaparım hatta ama bu mesele beni aşırı irite etti

Yook o olmaz işte evinin işlerini ihmal edersen kısır döngü yaratırsın evinde elinden gelenin en iyisini yap eşin için..diğerlerinin evinde yapma misafir gibi git gel..sana geldikleri zamanda normal karşıla beğenmeyip kıyaslarlarsa eltininkiyle ben böyle yapıyorum ,ben böyle yapmayı uygun buluyorum falan de bozulsunlar
Evet bu kısır döngüye gidebilir .Evde yemek yapicam ama eskisi kadar çok emek vermicem kendim için yapicam az kinimi katıcam.Misafir evinde zaten oturacak biri beni yine kıyaslarsa susmucam usulüne uygun cevap vericem.Çünkü artık ben üzülmekten yoruldum az da onlar benimle empati kurn

Evet eşimde normal .Zaman geçince eltimde anlicak aslında erkek ailesinin ne kadar müdahaleci ,sıkı fıkı olmak istediğini .O şuan %40 felan gösteriyorlardır.Baklavası ffelan hiç yok kendi kilosundan çok yakınır ama beni eleştirmeden geri kalmaz😤😤
😂😂😂 Tahmin ettiğim gibi. Kendini sevse sana zaten sana böyle yaklaşmaz. Benm eş biraz egolu kendini beğenir boyunu totosunu falan ama göbeği var işte 😂 bende zayıfım ama bana mesela spor yapsan vucudun sıkılasir falan der. Başkasını ima ederek konuşmak ne demek ya eşinin bu düşüncesi bana hiç normal gelmedi

Aynen öyle. Zihniyette sıkıntı var ve şahsen benim eşim herhangi birinin vücuduyla benm vücudumu kıyaslasa haddini bildirirdim, hele ki kardeşinin eşiyle... Gaza getirmek istemiyorum üzmekte istemiyorm normalde hep ılımlı yorumlar yaparım hatta ama bu mesele beni aşırı irite etti
Yoo dedikleriniz de tek yanlış yok .Bu olayı bana arkadaşlarım anlattsa çok sinirlenirdim.Eşimin zihniyeti çok kötü bende çok haddini bildirmek istedim .Çok denedim ilk başlarda fesat miyim dedim kendimde sorun aradım .Fizigimde ,yüzümde felan.Arkadaşlarıma anlatamadim.

😂😂😂 Tahmin ettiğim gibi. Kendini sevse sana zaten sana böyle yaklaşmaz. Benm eş biraz egolu kendini beğenir boyunu totosunu falan ama göbeği var işte 😂 bende zayıfım ama bana mesela spor yapsan vucudun sıkılasir falan der. Başkasını ima ederek konuşmak ne demek ya eşinin bu düşüncesi bana hiç normal gelmedi
Evet ya benim eşimde sizin eşinizin 3 kat ilerisi ama sizin eşiniz yine iyi komik bir diyalog oluyor aranızda.Karsindaki kişiyi kırmak yok nazikçe öneri felan.Benim ki öyle değil bana da normal gelmiyor kim kardeşinin ya öz kardeşinin eşinin fiziğine yorum yapar ben ilk defa eşimde gördüm

Yoo dedikleriniz de tek yanlış yok .Bu olayı bana arkadaşlarım anlattsa çok sinirlenirdim.Eşimin zihniyeti çok kötü bende çok haddini bildirmek istedim .Çok denedim ilk başlarda fesat miyim dedim kendimde sorun aradım .Fizigimde ,yüzümde felan.Arkadaşlarıma anlatamadim.
Sizde bi sorun olduğunu düşünmüyorum dünyanın en güzel kadınıda olsanız nafile bu eşle malesef... Kendinizi sorgulamayın o moda girerseniz dahada kötü olur

Evet ya benim eşimde sizin eşinizin 3 kat ilerisi ama sizin eşiniz yine iyi komik bir diyalog oluyor aranızda.Karsindaki kişiyi kırmak yok nazikçe öneri felan.Benim ki öyle değil bana da normal gelmiyor kim kardeşinin ya öz kardeşinin eşinin fiziğine yorum yapar ben ilk defa eşimde gördüm
Sormadinizmi ne demek oluyor bu diye. Siz eşinizi kız kardeşinizin eşiyle yada herangi bir erkekle kiyaslasaniz tepkisi ne olur.

Sizde bi sorun olduğunu düşünmüyorum dünyanın en güzel kadınıda olsanız nafile bu eşle malesef... Kendinizi sorgulamayın o moda girerseniz dahada kötü olur
İlk başlarda sorguladım sonra sorunun benden kaynaklanmadigini düşündüm.O modda girdiğimde ozguvenim düştü .Kendimi beğenmez oldum ama artık yükselticem ozguvenimi

İlk başlarda sorguladım sonra sorunun benden kaynaklanmadigini düşündüm.O modda girdiğimde ozguvenim düştü .Kendimi beğenmez oldum ama artık yükselticem ozguvenimi
Evet yükseltmelisiniz ki eşinizede yeri geldği zaman haddini bildresiniz. Siz kendinizi daha çok sevdikçe beğendikçe eşiniz saygı duymaya başlar ve bu tarz cümleler kuramaz

X