Eşimle flört döneminde ateşli geceler geçirirken evlendikten sonra bunun değişmesi.

biz kadinlar cok derinden yaralandigimizda affetmek cok zor oluyor bizim icin. ve malesef bu durum ilk olarak cinselligi etkiliyor. kendimden ornek verecek olursam esimden gecen yil agustos ayinda asiri sogudum. sizinki gibi degil baska buyuk sorunlarimiz oldu bizim. iste o zamandan sonra esime asla yaklasamadim. normalde istekli olan taraf ben, o da nötr olan tarafti. yasadigim olaydan sonra asiri sekilde esimden sogudum. sonra o hep istekli taraf oldu ben istemeyen taraf. ama oyle boyle degil yani. ornegin suan cinsel dusunceler aklima geliyorsa esimi hayal eder etmez bitiyor hersey kafamda. eger sorunun uzerine gitseydim aramiz bu kadar acilmazdi.(yaklasik 1 aya yakindir ayriyiz ve konusmuyoruz, ailemin yanindayim) belki cinsellik olsa diger meseleler de cozulebilirdi. size sunu diyecegim ki cinsel terapist veya psikologa gidin sorununuzu cozun. esinizi affetmeyi deneyin. cinsellik olmayinca esler birbirinden nefrer eder hale geliyor

Merhabalar. Eşimle üniversitede tanıştık 8 yıldır beraberiz,ilk birlikteliğim onunla oldu. Flört dönemindeyken çok istekli birlikte oluyordum özel kıyafetler,farklı ortamda planlı ya da plansız özel anlar yaşamak bana zevk veriyordu. Fakat özellikle evlendikten 1 yıl sonra bu ne yazık ki değişti.İkiyüzlülük yaptığını düşünerek hep soğukluk geldi,çünkü ne zaman bana güzel davransa mutlaka o gün ya da o davranışının sonunda cinsellik ister oldu, flört dönemindeyken ansızın ne zaman istese onu net bi şekilde belli ederdi,normal zamanda da Tv izlerken falan saçımı okşar güzel sözler söylerdi mutfaktayken gelir ansızın öper koklar giderdi Sonrasında cinsellik gelmeyecek olsa bile bu beni daha da ona çekerdi aslında.Ama evlendikten sonra işler değişti.Bir de unutamadığım çok önemli birşey daha var aslında,en temeline bakacak olursak.. biz flört dönemindeyken annem vefat etti cenazesinde bulundu ve o gün benimle acımı paylaştı,fakat annemin vefatından önce planlayıp otel ayarlamıştık annemin vefatından 3 gün sonra ayarladığımız otelde buluştuk ben sadece ona sarılıp ağlamak ve öylece yanında uzanmak istemiştim o akşam dertleştijten sonra benimle birlikte oldu istemiyorum dememe rağmen beni biraz zorladı. O günden sonra bir soğukluk oluştu eski günlerdeki kadar istekli değildim evlendikten sonrada bu şekilde bir dönüşüm olması beni tamamen uzaklaştırıyor. Yeni evli olmamıza rağmen uzun bir süre ayda bir kez beraber olduk. Hamileliğimde sadece ilk aylarda bir iki defa sonrasında hiç birlikte olmadık. O kadar cinsel anlamda uzaklaşmış durumdayım. Eski isteğimin gelmesini de istiyorum aslında ama bu nasıl olacak bilemiyorum..
Ağzım açık okudum. Siz nasıl böyle bir adamla evlendiniz ya. Bunu kendinize niye yapıyorsunuz anlayamıyorum. Siz böyle bir muameleyi mi hak ediyorsunuz yani. Nesiniz siz onun kölesi falan mi. ......

Ağzım açık okudum. Siz nasıl böyle bir adamla evlendiniz ya. Bunu kendinize niye yapıyorsunuz anlayamıyorum. Siz böyle bir muameleyi mi hak ediyorsunuz yani. Nesiniz siz onun kölesi falan mi. ......
Hiç bir zaman böyle hissetmedim ilişkimizde,erkekler biz kadınlar gibi ince düşünemeyebilirler size ne diyorum geçenlerde yine taziye evine giderken bana taziye evinde gülmek ayıp olur mu diye sordu.algılayamıyor ya da empati kuramıyor bence geçen günkü bu sorusu benim içimdeki o kırgınlığı bir nebze almış oldu o yüzden bir yanım onu o gün için affetmek istiyor sanırım o yüzden buraya da içimi dökme kararı aldım

biz kadinlar cok derinden yaralandigimizda affetmek cok zor oluyor bizim icin. ve malesef bu durum ilk olarak cinselligi etkiliyor. kendimden ornek verecek olursam esimden gecen yil agustos ayinda asiri sogudum. sizinki gibi degil baska buyuk sorunlarimiz oldu bizim. iste o zamandan sonra esime asla yaklasamadim. normalde istekli olan taraf ben, o da nötr olan tarafti. yasadigim olaydan sonra asiri sekilde esimden sogudum. sonra o hep istekli taraf oldu ben istemeyen taraf. ama oyle boyle degil yani. ornegin suan cinsel dusunceler aklima geliyorsa esimi hayal eder etmez bitiyor hersey kafamda. eger sorunun uzerine gitseydim aramiz bu kadar acilmazdi.(yaklasik 1 aya yakindir ayriyiz ve konusmuyoruz, ailemin yanindayim) belki cinsellik olsa diger meseleler de cozulebilirdi. size sunu diyecegim ki cinsel terapist veya psikologa gidin sorununuzu cozun. esinizi affetmeyi deneyin. cinsellik olmayinca esler birbirinden nefrer eder hale geliyor
Evet bunu ben de düşünüyorum eşimde teklif etti zaten bende oluşan soğukluktan sonra çift terapisine gidelim belki sorunu çözebiliriz diye. kendi içimde bınu çözemezsem kesinlikle ben de istiyorum terapi almayı

Anneniz ölünce otel köşesinde seks mi yaptınız gerçekten
Pes doğrusu
Başınıza gelecek her şeyi hakediyorsunuz
Herkesin hayatı farklı . Koşulları farklı . Çok büyük bir travmayı yalnız yaşadığınızı kimsenin destek olmadığını düşünün, kimsenin alamadığını düşünün , kimsesiz olduğunuzu düşünün , ve büyük bir acı yaşıyor yalnız ve çaresiz hissediyorsunuz. Tek duygusal desteğini o adam olarak görüyor . Ve seks için gitmemiş yanında olmak istemiş . Şöyle düşünün anneniz ölse eşinize sarılmak iyi gelmez mi bunu istemez misiniz

Eşinizle bu durumu konuşmadan aşabileceğinizi sanmıyorum, çift terapisti de alsanız bu konu içinizde kalmış. Lohusalığın verdiği duygusallıkta tuzu biberi olmuş her şeyin. Bence eşinizle başbaşa olduğunuz bir an da böyle bi durum yaşamıştık ben senden şefkat beklerken sen ısrarcı olmuştun tarzında normal düzeyde bi ses tonuyla konuşursanız bunu aşabilirsiniz. Zaten dediğiniz gibi birini kaybetmediği için o hissi anlamıyor empati duygusu da gelişmiş değil belli ki… konuşabileniz sorunu çözecektir. Sonrasında cinsel olarak da iyi hissedeceğini düşünüyorum

Merhabalar. Eşimle üniversitede tanıştık 8 yıldır beraberiz,ilk birlikteliğim onunla oldu. Flört dönemindeyken çok istekli birlikte oluyordum özel kıyafetler,farklı ortamda planlı ya da plansız özel anlar yaşamak bana zevk veriyordu. Fakat özellikle evlendikten 1 yıl sonra bu ne yazık ki değişti.İkiyüzlülük yaptığını düşünerek hep soğukluk geldi,çünkü ne zaman bana güzel davransa mutlaka o gün ya da o davranışının sonunda cinsellik ister oldu, flört dönemindeyken ansızın ne zaman istese onu net bi şekilde belli ederdi,normal zamanda da Tv izlerken falan saçımı okşar güzel sözler söylerdi mutfaktayken gelir ansızın öper koklar giderdi Sonrasında cinsellik gelmeyecek olsa bile bu beni daha da ona çekerdi aslında.Ama evlendikten sonra işler değişti.Bir de unutamadığım çok önemli birşey daha var aslında,en temeline bakacak olursak.. biz flört dönemindeyken annem vefat etti cenazesinde bulundu ve o gün benimle acımı paylaştı,fakat annemin vefatından önce planlayıp otel ayarlamıştık annemin vefatından 3 gün sonra ayarladığımız otelde buluştuk ben sadece ona sarılıp ağlamak ve öylece yanında uzanmak istemiştim o akşam dertleştijten sonra benimle birlikte oldu istemiyorum dememe rağmen beni biraz zorladı. O günden sonra bir soğukluk oluştu eski günlerdeki kadar istekli değildim evlendikten sonrada bu şekilde bir dönüşüm olması beni tamamen uzaklaştırıyor. Yeni evli olmamıza rağmen uzun bir süre ayda bir kez beraber olduk. Hamileliğimde sadece ilk aylarda bir iki defa sonrasında hiç birlikte olmadık. O kadar cinsel anlamda uzaklaşmış durumdayım. Eski isteğimin gelmesini de istiyorum aslında ama bu nasıl olacak bilemiyorum..
Üzerinden uzun zaman geçmiş yazının. Zor şeyler yaşamışsın.

Savunmak da istemem ama erkekler garip varlıklar. Bazı modelleri her şeyin teselli yolunu seks olarak görüyor. Çünkü kendi bedenlerinde işleyiş böyle. Üzüldün seks yap geçer, kızdın seks yap gecer, özür dilemeyi bile seksle özdeşleştirmiş olabilir. Çünkü seks sonrasında salgılanan hormonlar onların duygu durumunu düzeltiyor. Bu yüzden de herkeste işleyişin böyle olduğunu düşünüyorlar. Bir de maalesef kadının hayır demesini evet olarak algılama eğilimi mevcut, genç erkekler bu salak düşünceye çok daha fazla yatkın. Eşinizin empati duygusu zayıf, yaşamadan anlayamayacağı şeyler çıkmış karşısına, o da anlamamış. Bence önce siz terapi almalısınız, kendinizi ona doğru ifade edemeyeceğinizi düşünürseniz de çift terapisi alarak bir şeyleri düzeltmeye çalışmalısınız. Ondan vazgeçemiyorsanız onu affetmenin bir yolunu bulmanız gerekiyor.

istemiyorum dedikten sonra devam etmesi sorun. Bazı durumlar vardır insan nasıl davranacağını bilemez ya da hata yapabilir. O an belki seksin seni rahatlatacağını düşündü (ki yatkınmışsın.)hatta düşünmedi otomatik başladı. Odunluk da yapmış olabilir. Kırıcı gelebilir. Ama affedilebilir herkes aptalca şeyler yapabilir. Fakat sözel olarak istemiyorum dendiğinde ve 3 gün önce cenaze olmuşsa orada bir durmak ne yapıyorum demek lazım bence.

X