Eşimle ilişkiye giremiyorum

Nithan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2023
47
6
22
Arkadaşlar 3 aylık evliyim ve 3 aydır eşimle tam ilişkiye giremedim ya geri çekiliyorum ya da itiyorum kasılıyorum yavaş yavaş parmak egzersizleri ile kendimi alıştırıyorum aynı şekilde ama tam içeri itemiyorum dün eşimle denerken parmağıyla içeri girdi ama kanama falan olmadı kızlık zarı bozuldu mu tam anlayamadım penisi ile denediğinde ise içeri doğru iterken aşağı kayıyor ben üstüne oturdugum da tam olarak ilerlemiyor lütfen yardımcı olur musunuz evliliğim bitecek diye korkuyorum doktora gittim kayganlaştırıcı ile rahat yaparsınız dedi kayganlaştırıcı kullansak bile ilerlemiyor içeri

Eşim ilerlerken penis kayıyor onun sebebi nedir acaba bu durumu yaşayan oldu mu
Beeeeennn ben yaşadım. Asla olmıcak zannetmiştim. Baştan anlatıyım cunku bu konuda aynı şeyi yasayanlara yardım etmeye kendıme söz verdım😂
Denıyoz denıyoz olmuyor azıcık giriyor ilerlemiyor ınanılmaz acıyor. Üstünde denıyorum sankı onun şeyi kırılcak sanıyorum . O arkamdan denıyor kayıyor.
Aşırııııı kasıyordum kendımı cunku bı kere acıdıgını anladım y hep kasmaya basladım.
Benım şöyle geçti
1 en ıyısı acıdan zevk al dedım
2 eşim o an konusunca işte bugun şöyle güzeldin şöylesın böylesın( tahrık edici) kafam onlara gidince bir tık daha rahatladım
3 KLY 82 krem dene . Kremden kreme de değişiyor bence ainara kullanmıstım ondan iy gibi.

Neyse böyle denedık denedık cok acısada tarifsiz acısada denemeye devam ettım sırf alısmak ıcın istek oldugundan değil yanı acı düşünmekten istek düşünemiyor insan

Sonra tam bırleşme sağlamaya basladık bu seferde tek pozisyonda kaldık bende böyle olsun ıstemıyorum. Bahsettğim kremi kullandım sonra yıne standart pozisyonda başladık . İyice gevşemiş ve alışmıştım. Hadı dedım baska deneyelım bu sefer kaymadan gerçekten oldu başardık yanı.

Birde burdada yazıyorlar sorun giriş yeri orayı geçtmi yanı orayı gecene kadar azcık dayan hepsı gırınce acın azalıyor.

başka bir bilgi parmagımla kendım denedım bı kez iç yapısını merak ettıgım ıcın. Ilk denemede yapmadım tabıde neyse oldu bir gün . O kasılan yerı anlamıs oldum ve fark ettımkı kendımı bıraz yükselttiğimde orası gevşiyor. Düz yatınca daralıyor.
Son olarak pozisyon tavsıyesıde üstteyken dizlernin değil ayaklarının üstünde ol yanı çömelmek gibi biraz daha rahat. İnternetten tüm pozisyonlara bak dene ıllaki rahat olanı keşfedersın💖

Beeeeennn ben yaşadım. Asla olmıcak zannetmiştim. Baştan anlatıyım cunku bu konuda aynı şeyi yasayanlara yardım etmeye kendıme söz verdım😂
Denıyoz denıyoz olmuyor azıcık giriyor ilerlemiyor ınanılmaz acıyor. Üstünde denıyorum sankı onun şeyi kırılcak sanıyorum . O arkamdan denıyor kayıyor.
Aşırııııı kasıyordum kendımı cunku bı kere acıdıgını anladım y hep kasmaya basladım.
Benım şöyle geçti
1 en ıyısı acıdan zevk al dedım
2 eşim o an konusunca işte bugun şöyle güzeldin şöylesın böylesın( tahrık edici) kafam onlara gidince bir tık daha rahatladım
3 KLY 82 krem dene . Kremden kreme de değişiyor bence ainara kullanmıstım ondan iy gibi.

Neyse böyle denedık denedık cok acısada tarifsiz acısada denemeye devam ettım sırf alısmak ıcın istek oldugundan değil yanı acı düşünmekten istek düşünemiyor insan

Sonra tam bırleşme sağlamaya basladık bu seferde tek pozisyonda kaldık bende böyle olsun ıstemıyorum. Bahsettğim kremi kullandım sonra yıne standart pozisyonda başladık . İyice gevşemiş ve alışmıştım. Hadı dedım baska deneyelım bu sefer kaymadan gerçekten oldu başardık yanı.

Birde burdada yazıyorlar sorun giriş yeri orayı geçtmi yanı orayı gecene kadar azcık dayan hepsı gırınce acın azalıyor.

başka bir bilgi parmagımla kendım denedım bı kez iç yapısını merak ettıgım ıcın. Ilk denemede yapmadım tabıde neyse oldu bir gün . O kasılan yerı anlamıs oldum ve fark ettımkı kendımı bıraz yükselttiğimde orası gevşiyor. Düz yatınca daralıyor.
Son olarak pozisyon tavsıyesıde üstteyken dizlernin değil ayaklarının üstünde ol yanı çömelmek gibi biraz daha rahat. İnternetten tüm pozisyonlara bak dene ıllaki rahat olanı keşfedersın💖
Sizce hangi pozisyonda daha rahat olur misyoner mi benim üstte oldugum mu ben kasılmayı önleyemiyorım o konuda Ne yapacagımı bilmiyorum aslında kasılma sebebim ne hissedeceğimi ne olacagını tam bilmiyorum çok acıyacak diye düşündüğüm için öyle oluyorum

Sizce hangi pozisyonda daha rahat olur misyoner mi benim üstte oldugum mu ben kasılmayı önleyemiyorım o konuda Ne yapacagımı bilmiyorum aslında kasılma sebebim ne hissedeceğimi ne olacagını tam bilmiyorum çok acıyacak diye düşündüğüm için öyle oluyorum
Misyoner pozisyonda kasılsamda zorlamasını bağırsamda durmamasını söyledım ancak öyle aşabıldım başka türlü hıc yapamıcagımı dusundum artık cunku. Kayganlaştırıcıyı sürüyorduk yavaş yavaş git gel yapıp sonra tamamen giriyordu. Cok acı cektım ama gittkçe azaldı. He hala acıyomu bazen evet ama ılk baştakı acım yuzde yuzse suan yuzde 5.
Evet ne olacagını bılmemek cok korkutucu kı ben hep cok kolay yapıcam zannederek evlendım yanı. Tabı benım yaptıgım doğru değildir belkı zararlıdırda ama ben böyle çözebıldım

Çünkü korktum burdakı ınsanlar yıllarca yapamayan var ya öyle olursa ya hıc yapamazsam ya eşim soğursa dıye zorladım kendımı

Evet ilk 5 ilişkinin 5 indede kan geldi sonra durdu.
Zaten ben ertesi gün direkt doktora gittim. Doktor dedıkı hem zar yapın kalın hem cok dar. Yavas yavas başlayın kontrol sende olsun

Kızlık zarını mı düşünüyorsunuz bu esna da hiç odaklanmazsanız ki. Üstelik onu düşünmekten daha da kasarsınız ki kısır döngü.
Kan gelmeyebilir Drla görüşün.

Kızlar bir sorum daha olacaktı yumurtlama döneminin ortasındayım bir uygulamadan takip ediyorum bu süreçte hamile kalır mıyım

X