Eşimle imtihan

Kız kardeşi var eşimin

Anladim o zaman adam hicbir sekilde eve yatili misafir istemiyor. Kardes ve aileyi bile istememesi cok degisik geldi bana ilk defa boyle bir sey duyuyorum. Nasil cozulur bu durum bilemedim cunku saskinim. Bosanamak gibi bir seceneginiz de yokmus Allah yardimciniz olsun.

ikimizde çocuk etkilenmesin diye sustuk ben sigara içmeye cıktım o kahve yaptı falan ben zaten o konusmamı yaptım ve hiç cevap vermedim sonrasında
Canimmm yazdığımı okuuu. Kafana göre cevap yazıyorsun. Tane tane yazıyorum.

Esin kendi kardeşinin de sizin evinizde kalmasına karşı mı?

sevmiyorum diyo ama hem sevmeyip yarın birgün babam mal mülk verdiğinde kabul etme ozaman sevmediğin insanların neden şimdiden vercegı malın mulkün hayalını kuruyosun ve ben sen böylesin ozaman sende hayaiyet varsa 1 lirasına dokunmazsın dediğimde tamam lan parama mara yok sana madem diyo

Böyle hayaller mi kuruyor? Siz terapi alın çift olarak eğer uymazsa da yolunuza bakarsınız. İş konusunda bulun tabi. Eşiniz hiç iyi yetiştirilmemiş.

zaten 100 tl vermişsiniz atla deve mi sanki. döner ayran etmiyor o paraya artık. ay çok sinir bozucu
Bahçeli eve taşındık biz yazın havuz kurarız dedik baya büyük olanlardan direk dediği şu Küçük oğlan kardeşim 9 yaşında asla okardeşin gelip havuza girmiycek girerse o havuzu parçalarım p.ç diyo kardeşim için

Bahçeli eve taşındık biz yazın havuz kurarız dedik baya büyük olanlardan direk dediği şu Küçük oğlan kardeşim 9 yaşında asla okardeşin gelip havuza girmiycek girerse o havuzu parçalarım p.ç diyo kardeşim için

Nasıl terbiyesizce? İnsan değil bu adam. Evin parasında aileniz yardım etti mi bir de?

sevmiyorum diyo ama hem sevmeyip yarın birgün babam mal mülk verdiğinde kabul etme ozaman sevmediğin insanların neden şimdiden vercegı malın mulkün hayalını kuruyosun ve ben sen böylesin ozaman sende hayaiyet varsa 1 lirasına dokunmazsın dediğimde tamam lan parama mara yok sana madem diyo

Ayy bu adamla ayni evde durmaya tahammul edemez insan. 🤢

Okudugum en garip konulardan biri 😂 gercekten boyle insanlar var mi diye şoka uğruyorum... bir işiniz var mi calisiyor musunuz? Eger oyleyse bu ayıyı cok mu aradin? Calismiyorsan da kendine bir duzen kurup calismaya bak bu ayi ile omur mu gecer

Profilinizi inceledim de sanırım 2. Çocuk gibi bir düşünce içerisindesin ki yapma sakın.
Öncelikle çocuğun biraz daha büyüsün kreş, ana okulu tarzı bir yere verip ekonomik olarak kendi gücünü topla, belki eşin o zaman yola gelir.

neden bu adamla birliktesiniz ya. neden yapıyor kadınlar bunu kendine. ben hiç
anlayamayacağım burda okuduğum kadınları

Bu konu beni noktalama işareti azlığı, konu sahibinin ucusmasi nedeniyle aştı. Postta kalan arkadaslara başarılar diliyorum🙏😂

Okudugum en garip konulardan biri 😂 gercekten boyle insanlar var mi diye şoka uğruyorum... bir işiniz var mi calisiyor musunuz? Eger oyleyse bu ayıyı cok mu aradin? Calismiyorsan da kendine bir duzen kurup calismaya bak bu ayi ile omur mu gecer
İşim yok mesleğimde yok malesef

Ailenizin durumu iyiyse bence boşanın derim. Kendinize meslek edinmeye çalışın aöf vs bir okul okuyun sonra deneyin ihtiyac olmasa bile sosyalleşin

Profilinizi inceledim de sanırım 2. Çocuk gibi bir düşünce içerisindesin ki yapma sakın.
Öncelikle çocuğun biraz daha büyüsün kreş, ana okulu tarzı bir yere verip ekonomik olarak kendi gücünü topla, belki eşin o zaman yola gelir.
Evet düşünüyodum aylar önceye kadar ve sonra dedim ki gelecegın bu adamla belli degıl neden bu adama bir çocuk daha doğurasınki

X