Eşimle imtihan

9 yaşındaki çocuğu mu kafasına takmış Allah ıslah etsin akıl fikir versin başka bişey diyemiyorum.100tl ye artık doğru düzgün bişey bile alınamıyor çok basit bı insan maalesef.ama şaşırmıyorum bunlar kıskanç tipler aile bağın onun gücüne gidiyor belli ki

Bu adam ruh hastası😳 Ne demek banyomu kullanır tuvaletide kullandı deseydiniz kalbine inerdi herhalde...Bu nedir neyin kafasıdır? Kardeş ya..Kardeş...Bilmiyorum şu dünyada daha yakını kim olabilir insanın? Evladın gibi sevdiğindir kardeş...Ayırt edemezsin öyle bir his..Ama adam kendi kardeşinede o şekilde..Ciddi problemleri var..

Salaktım seviyo diyodum yaşım küçüktü toz pembe geliyodu hersey büyüdükce anne olunca anladım
Öyle çoluk çocuk yaşlarda, meslek iş eğitim sahibi olmadan evlenirseniz olacağı buydu, boşanın bence, diğer yorumlarınıza da bakılırsa adamın sizin ailenize ve kardeşlerinize hastalık boyutunda tiksintisi var. Siz de sevmiyormuşsunuz zaten ne diye muhtaç gibi yanındasınız madem ailenizin de durumu iyiymiş?

9 yaşındaki çocuğu mu kafasına takmış Allah ıslah etsin akıl fikir versin başka bişey diyemiyorum.100tl ye artık doğru düzgün bişey bile alınamıyor çok basit bı insan maalesef.ama şaşırmıyorum bunlar kıskanç tipler aile bağın onun gücüne gidiyor belli ki
kıskanması benim sorunum değil ne olursa olsun böyle davranamaz yaşım büyüdükçe artık kabullenemiyorum

Öyle çoluk çocuk yaşlarda, meslek iş eğitim sahibi olmadan evlenirseniz olacağı buydu, boşanın bence, diğer yorumlarınıza da bakılırsa adamın sizin ailenize ve kardeşlerinize hastalık boyutunda tiksintisi var. Siz de sevmiyormuşsunuz zaten ne diye muhtaç gibi yanındasınız madem ailenizin de durumu iyiymiş?
Ailem aldatma dayak falan olmadığı sürece boşanmak yok diyo

kıskanması benim sorunum değil ne olursa olsun böyle davranamaz yaşım büyüdükçe artık kabullenemiyorum
Çok haklısın. kendi aile içi iletişimi kötüyse kıskanıyordur ama inan tahammül edilecek gibi durmuyor .oturun konuşun desek pek laftan anlayacak bı tipte değil anladığım kadarıyla.sen ne düşünüyorsun?ne yapmak istiyorsun boşanmak çözümdür belkide

Çok haklısın. kendi aile içi iletişimi kötüyse kıskanıyordur ama inan tahammül edilecek gibi durmuyor .oturun konuşun desek pek laftan anlayacak bı tipte değil anladığım kadarıyla.sen ne düşünüyorsun?ne yapmak istiyorsun boşanmak çözümdür belkide
Çok boşanmak istiyorum kafamda ki planım halk eğitimlerine gidip bişeyler öğrenip o mesleği yapıp biraz kazancımı oğluma yetecek kadar kazanç sağlayıp hemen boşanmak

Çok boşanmak istiyorum kafamda ki planım halk eğitimlerine gidip bişeyler öğrenip o mesleği yapıp biraz kazancımı oğluma yetecek kadar kazanç sağlayıp hemen boşanmak
O zaman planını hayata geçirmeye calis.ille halk eğitim olmasına gerek bı iş bul bı yerden başla

Evet düşünüyodum aylar önceye kadar ve sonra dedim ki gelecegın bu adamla belli degıl neden bu adama bir çocuk daha doğurasınki
Haklısınız korunmayı ihmal etmeyin nolur nolmaz. İkinci bir gebelik durumunda iyice sana hayatı zindan eder.
Umarım bir an önce kendine çıkış yolu bulursun inşallah.

Siz de kaç yaşında kadın olmuşsunuz tamam annecim babacım deyip köşenize mi çekildiniz yani hayatınıza başkaları mı karar veriyor
19 yasımda evlendım babam cok okumamı istedi hep özel okullarda evde özel öğretmenlerle büyüttü ama ben sevince evlenmeyi tercih ettim

Bahçeli eve taşındık biz yazın havuz kurarız dedik baya büyük olanlardan direk dediği şu Küçük oğlan kardeşim 9 yaşında asla okardeşin gelip havuza girmiycek girerse o havuzu parçalarım p.ç diyo kardeşim için
bu laftan sonra o evi o adamın başına yıkmadın mı
Ailem aldatma dayak falan olmadığı sürece boşanmak yok diyo
bu laflardan ailenin haberi var mı acaba

19 yasımda evlendım babam cok okumamı istedi hep özel okullarda evde özel öğretmenlerle büyüttü ama ben sevince evlenmeyi tercih ettim
Bu konu trol mu anlayamadim. Özel okullarda, özel öğretmenler büyüttü. Ama yazım kuralları, imla sıfır.
Baba damadının oğluna p.c dediğini biliyor, seni özel okula yolluyor ama dayak yemeden eve dönme diyor.
Konu sahibinin eşi kendi kardeşinin kalmasına bile izin vermiyor, arkadaşlar gelip kalabiliyor.
Tamam cikiyorum bu konudan ama trol gibi de geldi.

X