esin gay oldugunu ögrenmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya beddua etmek özellikle şu durumda bunu yapmak aşırı pasif agresif bir tavır.
Ki anlattığınıza göre gerçek hayatta aslında her şey katlanıyorsunuz çevrenin ne dediği önemli sizin için mesela.
Ama aslında gerçek hayatınıza gösteremediğiniz öfkeyi ve dişi burada klavye arkasından gösteriyorsunuz

önce eşinizden başlayın madem
gercek hayatta bana iftira atan olursa böyle acik acik sölerse bende sölerim. ailem önemli benim icin ve aileye bise demem onlar üzülmesin diye fikkat ederim onlar icin

1 saat yokmuş yarım saat sonraymış sınavvv. beddua gelmeden kaçıyorum ben :KK48:

yapmayın, henüz girmediğim bir sınav hakkında böyle konuşmayın, lütfen lütfen :KK48::KK48:
lutfen sinavdan sonra nasil gectigini bildir. Konu sahibinin hakli olup olmadigini anlayalim🤣

aynen aynen bütün beddualarimi gönderiyorum beni üzenler bin beter üzülsün benle alay edenler bin beter üzülsün beddua ediyorum tabiki beter ol beter sasirsin herkez ve bedduamdan oldugunu görsün ömründe

Beddua değil bol bol dua edin mutluluğu yakalayacaksınız. Madem sürekli dinden bahsediyorsunuz bakın bakalım peygamberimiz onca yapılan eziyete rağmen kackere beddua etmiş ? Tüm ağzımızdan çıkan olumsuz sözler yine bizi etkiler unutmayın. Zaten psikolojinizden de belli ruhsal durumunuz. Başkasının mutsuzluğu ile kendinizi tatmin etmeye çalışıyorsunuz. Kendiniz için psikologa gidin bir cikmazdasiniz belliki.

Eşinize, ailenize karşı da böyle atar yapabiliyor musunuz yoksa klavyeden mi güç alıyorsunuz? Pasif pasif anne ne derse onunla evlenmişsiniz iki gün görüşüp, eş dövüyor sövüyor tepki yok.
Konudaki tek aktif eşiniz o da muhtemelen fake. İnsanları tahrik etmek için farklı farklı bam telleri deneyip durmuşsunuz.
ese söylüyorum aileye dikkat ediyorum.konu fake degil ama nasilsa gercekler ortayacikacak

Ya bir de türk kadınları eşlerinin parasını yiyor resmi nikah yaptırıyor ya sanki kendiai almanla evlenmiş
E o da türk eşi de türk

he sen de evlenecen tabi şimdi parasını yersin kendini güvenceye almak istiyorsun ondan dimi Kızımmmmm

halbuki 2 kere görüüştüğün adamla evlensen asıl risk budur diyeceğiz ama nerede sende o yürek
borctan baska biseyi yok ben yaptim herseyi hala ne diyon herkezi kendin gibi sanma

sen o karnindakini düsünmüs olsan iftira atmazdin. agzima alipda pisletmem zaten. sen sadece bekle ve gör kabul oluyomu olmuyomu !!!

Gerçekçi olalım beddualarınızın tutma şansı Dünyaya bir saat içinde meteor düşüp yaşamın bitme olasılığı ile aynı oranda.

Neden derseniz en başta eşiniz bu beddualardan milyon tane almıştır, halen size zarar verebilir durumda, sapasağlam. Yok ona hiç beddua etmedim diyorsanız el insaf diyorum.

Hamile hanımlarımız inşallah güzellikle bebeklerini kucaklarına alacak. Siz de bu yazdığınız dertten kurtulun diyorum, ciddi tehlike altındasınız.

Neyse ki beddua tutacak mı diye elinizde saatle beklemenize gerek yok, bu kadar beddua yazılacağına bir avukatla konuşup gelişmeleri yazsanız şu saatte dertleriz çok daha azalırdı.

korkuyorum girmeye, yedim bedduayı???????
simdi o beddua etti bende sinavin iyi gecsin diye dua edersem 2 dua carpisip kazanan dua mi kabul olacak🤣 insallah 100 alirsin allah bilmedigini attirsin attigini tuttursun kalemini yazdirsin klavyene bastirsin🤣🤣

Gay olan bir adam sizle niye evlensin ki bana çok saçma geldi adam zaten eşcinsel evlilik falan uğraşmak istemez hoşlandığı şeyler belli çok fake geldi bu konu nerden baksan konunun hepsi tutarsız

Ya bir de türk kadınları eşlerinin parasını yiyor resmi nikah yaptırıyor ya sanki kendiai almanla evlenmiş
E o da türk eşi de türk

he sen de evlenecen tabi şimdi parasını yersin kendini güvenceye almak istiyorsun ondan dimi Kızımmmmm

halbuki 2 kere görüüştüğün adamla evlensen asıl risk budur diyeceğiz ama nerede sende o yürek

Tabii ki güvenceye alacağım kendimi. Evlendikten sonra kocamın doğal beddua haklarıyla kendiminkileri birleştirip bankaya yatırmayı düşünüyorum. Adamın beddua haklarını bile ben kullanacağım sefam olsun.

Gay olan bir adam sizle niye evlensin ki bana çok saçma geldi adam zaten eşcinsel evlilik falan uğraşmak istemez hoşlandığı şeyler belli çok fake geldi bu konu nerden baksan konunun hepsi tutarsız
beddua loading...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X