esin gay oldugunu ögrenmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gay olan bir adam sizle niye evlensin ki bana çok saçma geldi adam zaten eşcinsel evlilik falan uğraşmak istemez hoşlandığı şeyler belli çok fake geldi bu konu nerden baksan konunun hepsi tutarsız
Beddua yükleniyor canım hazır ol🤣

abla bi dur artık, yorulmadın mı bedduadan ya? sürekli forum sayfasında bu konuyu ve hemen akabinde senin bedduanı görmekten yıldım ya. dur yani. DUR.

Hayır bir de üst üste yazınca ne oluyor ki?
Kilitli banka kasasına (şu filmlerde içine insan girenlerden) uçan tekme atıp durmaktan farkı yok ki. Kırıldı bacağın evladım, bir farkedilse artık?

Ülkeyi bile bilmiyoruz, google dan nikah iptal süresi/koşulları falan yazsaydı şu anda hem daha bilgilenmiş olurduk hem de konu sahibi ne yapacağını bilirdi.

Sonuçta burada hergün konu açılıyor, iki gün sonra biz onu unutacağız belki ama onun derdi devam edecek.

simdi o beddua etti bende sinavin iyi gecsin diye dua edersem 2 dua carpisip kazanan dua mi kabul olacak🤣 insallah 100 alirsin allah bilmedigini attirsin attigini tuttursun kalemini yazdirsin klavyene bastirsin🤣🤣
Amin demeyi unutursanız olmaz ama hiç mi öğrenemediniz o kadar beddua seansından :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X