Gebeliğe Hazırlık Eşinde Sperm sorunu olanlar ? Birlikte takip edelim tecrubelerimizi paylaşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım havuç olayını ben Saraçoğlundan duydum sigara içiyorsanız kullanmayın fazla diyordu oyuzden korktum ben hiç demeyim ama ayda 1 kez belki 1-2 tane havus suyu verdim. Eşimde çok sigara içiyor malesef benimde umudum yoktu inan sadece dua ettim emek verelim Allah bırakmaz bizi dedim ya şafi diyerek verdim her yediğini sonuç bu rabbime şükürler olsun
Canım bilgin varsa sorayim dedim ayrı başlık acarım belki ama propolis ari sutu bal kullandınız mi nasıl kullaniliyor günde kaç defa. Bi de keciboynuzu özü aldik bugün beraber hepsi zararlı olur mu.

Canım bilgin varsa sorayim dedim ayrı başlık acarım belki ama propolis ari sutu bal kullandınız mi nasıl kullaniliyor günde kaç defa. Bi de keciboynuzu özü aldik bugün beraber hepsi zararlı olur mu.
Günde bir kez akşam yatarken bir tatlı kaşığı yiyoruz biz bal polen propolisi. Eğriçayır markasını öneririm.

Evet , proxeed plus ın 3. Ayıydı ve bir çol takviye yanında ilk sayfa da konuma bi bak canım istersen detaylı hepsini yazdım takviyelerin
Bizim varikosel kaynaklı sayı hız morfoloji düşüktü. Operasyon oldu eşim ve Maxi go kullanıyoruz. Proxeed plus kullanmadık hiç. Eşim de sigara kullanıyor ama inşallah sizinki gibi bir sonuç alıp hayırlı şekilde hamile kalırız.

Canım çoban çökerten kapsülü hangi marka kullandın ve nereden temin ettin. Bilgi verebilir misin?
Canim ben yurtdisinda yaşıyorum her hangi boe basit bir markadan ama bitkisel olduğuna emin olduğum bir yerden aldim turkiyede yoktur saniyorum çünkü otunu bulamadim mecburen oyle yaptim siz turkiyedeyseniz eger saracoglundan alin bence cay olarak içiyorsunuz ozaman ben de ondan öğrendim bunun iyi geldiğini

Canim ben yurtdisinda yaşıyorum her hangi boe basit bir markadan ama bitkisel olduğuna emin olduğum bir yerden aldim turkiyede yoktur saniyorum çünkü otunu bulamadim mecburen oyle yaptim siz turkiyedeyseniz eger saracoglundan alin bence cay olarak içiyorsunuz ozaman ben de ondan öğrendim bunun iyi geldiğini
Merhaba bende yurt dışındayim markanin adini yazarmisiniz ya da msj atarmisiniz?

Merhabalar, eşim sigara kullanmıyor, sonuçları bu şekilde. Anladığım kadarıyla morfoloji düşük çıkmış, yavaşlık da var sanırım. İnternette tedavisi yok, çok zor yazıyor, modum düştü açıkçası. doktora gösterecez sonucları.
IMG_20210401_195203-01.jpeg
Takviyelerle vs. morfolojiyi duzelten var mi aranızda?

Merhabalar, eşim sigara kullanmıyor, sonuçları bu şekilde. Anladığım kadarıyla morfoloji düşük çıkmış, yavaşlık da var sanırım. İnternette tedavisi yok, çok zor yazıyor, modum düştü açıkçası. doktora gösterecez sonucları. Eki Görüntüle 2815618 Takviyelerle vs. morfolojiyi duzelten var mi aranızda?
4 yıldır uğraşıyoruz sonuç alamadık doğru düzgün ben 1 yıl uğraşın sonra tüp bebeğe geçin derim yaşınız küçükse

Merhabalar, eşim sigara kullanmıyor, sonuçları bu şekilde. Anladığım kadarıyla morfoloji düşük çıkmış, yavaşlık da var sanırım. İnternette tedavisi yok, çok zor yazıyor, modum düştü açıkçası. doktora gösterecez sonucları. Eki Görüntüle 2815618 Takviyelerle vs. morfolojiyi duzelten var mi aranızda?
sonuçlwr çok kötü değil. takviyelerle artırabilirsniz. biraz hız ve morf sorunu var.

Merhaba arkadaslar benim esimin sonuclari bunlar doktor 2 hao versi ameliyat gerekmez dedi ama ne ne degl anlayamadk biz anlayanlar varmi aranizda acaba?

Eklentiler

• 20210403_124330.jpg
    20210403_124330.jpg
    179,9 KB · Görüntüleme: 109
  • 20210403_124347.jpg
    20210403_124347.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 102
morfoloji 2 düşük en az 4 olmalı deniyor diğer değerler iyi görünüyor bazıları bu şekilde normal yolla hamile kalıyor
Cok tesekkurler bendede pco var insallah olur 😒 2 tane hap var insallah duzenler onlarda hap vs olunca korktum biraz cok fazla buyuk birsey yok oyleyse insallah tesekkurler👍🙏

yaşın kaç kaç aydır deniyorsunuz??
Ben 25 esim 29 yaşında 2.5 yillik evliyim başından beri hic korunmadik hic hamile kalmadm henüz. Yeni gttik doktora bana adet duzenleyici yumurtlama duzenleyici bir hap verdi 3 ay kullan dedi esimede klomen birde baska bir ilac daha verdi smdilk beklyoruz bakalm canm bu ay ovulasyon takibi yaptim bakalm adet beklyorm gunumde yok olurmuyum olmazmiym olmazsam hamilelkmidr yoksa yine adet duzenszlgimidr oyle bakalm canm

Ben 25 esim 29 yaşında 2.5 yillik evliyim başından beri hic korunmadik hic hamile kalmadm henüz. Yeni gttik doktora bana adet duzenleyici yumurtlama duzenleyici bir hap verdi 3 ay kullan dedi esimede klomen birde baska bir ilac daha verdi smdilk beklyoruz bakalm canm bu ay ovulasyon takibi yaptim bakalm adet beklyorm gunumde yok olurmuyum olmazmiym olmazsam hamilelkmidr yoksa yine adet duzenszlgimidr oyle bakalm canm
2.5 yıldır deniyorsan infertilite bölümüne git canım hemen süreç başlar iyice her şeye bakıyorlar ve aşılama yapılıyor

sonuçlwr çok kötü değil. takviyelerle artırabilirsniz. biraz hız ve morf sorunu var.
Doktor, yaptirdigimiz hastane labarorotuvarinda morfolojinin duşük çıktığını söyledi, 5 olarak düşünmemizi istedi, bir de ultrasonla bakacaklar, ona gore bir tedavi cizeriz dedi..

Doktor, yaptirdigimiz hastane labarorotuvarinda morfolojinin duşük çıktığını söyledi, 5 olarak düşünmemizi istedi, bir de ultrasonla bakacaklar, ona gore bir tedavi cizeriz dedi..
varikosel var mı yok mu diye bakacaklar, elle mıayene oldu mu ?

4 yıldır uğraşıyoruz sonuç alamadık doğru düzgün ben 1 yıl uğraşın sonra tüp bebeğe geçin derim yaşınız küçükse
31 yaşındayım, bu değerlerle doğal yoldan gebelik olur dedi doktor. bi de bu hastanede düşük çıkıyor morfoloji siz 5 olarak düşünün dedi. olmadı dediğiniz gibi yapacaz artik.. önümüzdeki ay da hsg cekilecem.
varikosel var mı yok mu diye bakacaklar, elle mıayene oldu mu ?
evet, muayene oldu, bir şey çıkmadı.. ultrason gereksiz istedi diye düşünmüştüm o yüzden.. bu değerlerle doğal yoldan olur gebelik dedi. tedaviden sonra demek istedi sanırım..

X