Eşinde sperm sorunu ve kromozom analiz sonucunda xyy olanlar

Bizim de sperm sayımız 0 genetik için kan verdik azf normal çıktı kromozomu bekliyoruz üç aydır çıkarsa onu da alıp tese yapmaya gideceğiz

Merhaba kızlar benm eşimede kliniferter olabilirsin dendi genetikten sonuç bekliyoruz şuan içim içimi yiyiyor internetten araştırdığım kadarıyla fiziksel olarak bile belli oluyormuş galiba sizin eşinizde uzun boy uzun kol bacak vs böyle özellikler var mıydı

Kesin olarak Genetik sonucunuzu beklemenizi öneririm. Aksi halde insan çok stres yasayabiliyor. Benim eşim de azosperm hastası. Allah yardımcımız olsun.

Kesin olarak Genetik sonucunuzu beklemenizi öneririm. Aksi halde insan çok stres yasayabiliyor. Benim eşim de azosperm hastası. Allah yardımcımız olsun.
Amin inşallah çok zor süreçler ya. Dediğiniz gibi insan okudukça ve araştırdıkça morali bozuluyor. Ama beklemekten başka yapacak birşey yok hepimizin hakkında hayırlısı inşallah

Amin inşallah çok zor süreçler ya. Dediğiniz gibi insan okudukça ve araştırdıkça morali bozuluyor. Ama beklemekten başka yapacak birşey yok hepimizin hakkında hayırlısı inşallah
Son durum nedir acaba ? Bende bu ihtimali düşünüyorum ya sebebi buysa. Ama görünüş olarak hiçbir belirti yok. Emin olamıyoruz böyle.

Son durum nedir acaba ? Bende bu ihtimali düşünüyorum ya sebebi buysa. Ama görünüş olarak hiçbir belirti yok. Emin olamıyoruz böyle.
Kızlar yanlışınız var kliniferter de uzun boy vs belirti değil xyy sendromunun belirtisi onlar.
Kliniferter de göüslerde büyüklük az tüylenme oluyor, kadınsı kalça var belirti olarak

Kızlar yanlışınız var kliniferter de uzun boy vs belirti değil xyy sendromunun belirtisi onlar.
Kliniferter de göüslerde büyüklük az tüylenme oluyor, kadınsı kalça var belirti olarak
Anladm ikisinin ayrımını sadece isim olarak biliyordum ayrıntılı araştırmadm ben ama eşimde bu sorunların hiç biri yok sadece testis küçüklüğü var ve lh hormonu yüksek. Klinefelter de sanırım testesteron hormonu düşük, fsh ve lh yüksek olıyor öyle değil mi ya da o da kişiden kişiye değişen bir durum mu acaba

Merhaba tedaviniz nasıl gidiyor acaba? Hormon değerleri vs nasıldı ilk öğrendiğinizde
Bizim tüm değerler normal genetik de normal ama sperm yok. Bülent erol hoca da tedavi goruyoruz şuan. Tedavi ile sonuç vermezse tese ameliyatı olacak malesefki. Azosperm de normal yolla çocuk sahibi olan yok malesef herhalukarda tüp bebek ama umarim tese olmadan sperm çıkar

Tüp bebek garanti aynen ama sperm çıkışı olsa hiç değilse ameliyata gerek kalmaz.

Sperm çıkışı olduktan sonra yükselme olup doğal yollarla hamile kalanda okudum çok değişik bir durum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…