Eşinde sperm sorunu ve kromozom analiz sonucunda xyy olanlar

Siz de bir problem olacağını sanmıyorum ama içinizin rahat etmesi amacıyla genetik test verin. Zaten sonucu 1 1.5 ay sonra çıkıyor. Hiç değilse çocuk düşündüğünüz zaman ne yapmanız gerektiğini bilirsiniz. Eş adayınıza önceden söylersiniz ona göre tedavi vs olursunuz. Eğer Bir problem varsa yumurtalarınızı dondurursunuz vs.

Merhaba benim eşimde genetikte xyy çıktı tüp bebek ile çocuk sahibi olduk.

Peki teşekkür ederim bugün abimin kromozom testi çıktı xy yani normal acaba diyorum y delesyonumu var x de delasyon olmuyo diye biliyorum

Peki teşekkür ederim bugün abimin kromozom testi çıktı xy yani normal acaba diyorum y delesyonumu var x de delasyon olmuyo diye biliyorum
Bizde de xy normal. Y delesyonu var. Genetik test yaparken y delesyonunada baktırsaydı keşke. Sizlik bir durum olduğunu sanmıyorum tekrar söylüyorum. Ama yine de sizin içiniz rahat etmeyecek siz de yaptırın terslerinizi

Bizde de xy normal. Y delesyonu var. Genetik test yaparken y delesyonunada baktırsaydı keşke. Sizlik bir durum olduğunu sanmıyorum tekrar söylüyorum. Ama yine de sizin içiniz rahat etmeyecek siz de yaptırın terslerinizi
Bir şey sorabilirmiyim eşiniz kaç kardeş erkek kardeşi felan varmı?

Merhaba dediğiniz testi nerede yaptırıyoruz acaba? Eşim de de sperm sayısı 100 binlerde ve morfoloji bozuk

Özel laboratuvar dan randevu aldık peki sizce sağlıklı olur mu bu kadar az sperm ile hasara baktırmak
Anlıyamadım sorunuzu ? Birde 100bin az değil ki çoooook yüksek bi sayı
Laboratuvar dan ne ıcın randevu aldınız
Ne hasarına
Sorularınızı hıc anlıyamadım k bakmayın
Sanırım siz olayı başlı başına yanlış anladınız ya:/

Yok bu dediğiniz y kromozomu testi nasıl oluyo onu anlamadım. Yani testi yaptırmak istesek nereye gitmemiz gerekiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…