esiniz hastayken bakar mi

Eşiniz size karşı pek sefkatli ve sevgi dolu değil gibi görünüyor. Normalde çok mu acaba naz yapıyorsunuz eşiniz sıkıldı?
Yoksa hep mi böyle bir insandı?
Eşim sağolsun hastayken yüz kat fazla ilgilenir. Ama açıkcası ben de hiç nazlanmam sevmem öyle şeyleri :) tabi acil ağrılı durumlar olabilir. Çok geçmiş olsun, siz kendinize iyi bakın.
kardesim ben hastayim desem hemen naz yapiyosun diyo yukarda daha once actigim konunun linkini paylastim. hamileyken bile bi yerim agrisa ilgilenmezdi naz yapma derdi cok degisik birisi esasen sogudum yoruldum iki cocuk kafam kariisik

esim bu konuda kati davraniyor. mesela gobek fitigim var sabah 9 da agrim basladi ha gecer diye bekledim saat 1 de baktim gecmiyor yakinda hastane var gideyim dedim. esimde 2 de ise gidecekti. bana kizmaya basladi bekledin bekledin simdi dr mu diyosun diye. bende agrim gecer sandim dedim. 2 yasinda da cocuk var tabi bizde. hemen gerginlesir normal zamandada hastayken pek dr a goturmez. neyse gittim dr a ultroson dedi. beyfendi izin alamazmis son dk izin mi alinirmis kizdi gitti ise. halbuki arkadaslari kac kare esim. hasta vs hep izin aliyolar. en az iki gun once demeliymis is yerine. iyide bu acillik agrim cok napayim dedim ne dicem is yerine kolu mu koptu dicem acil ne var hani diyo. ben agridan kivraniyorum.. hastalik konusunda pek duyarsiz bir esim var. burada ben mi hataliyim bugun hemen mi gitmeliydim dr a.
Eşim yok ama sevgilim istemediğim kadar üstüme düşer, gerekirse birkaç gün işe bile gitmez.herşeyi iptal eder.yanimda kalmasini istemesem bile saat başı nasıl olduğumu sorar.ben ısrarla istemesem bile zorla hastaneye götürür.ilaçlarımı almam için hatırlatma yapar.özel hastane parasını kendi öder.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben kardesi olsun istedim. hep ya
Adam siz hastayken bile merhamete gelip sizle ilgilenmiyor. Anlattığınız gibi ise sizle ilgilenmeyi geçtim siz hastayken kendi evlatları ile bile ilgilenmek zor geliyor. Sizde tüm bencilliğinizle böyle adama diğerinin kardeşi olsun diye bir tane daha çocuk yaptınız. Allah aşkına size birşey olsa o adam evlatlarınıza nasıl bakar büyütür giç düşündünüz mü? Bu nasıl bir düşüncesiz bencilce bir davranış. Size bir şey olsa şimdi küçücük büyük çocuğunuz mu ilgilenecek kardeşi ile. Allah inşallah kocanıza merhamet size de akıl fikir versin ne diyeyim

kardesim ben hastayim desem hemen naz yapiyosun diyo yukarda daha once actigim konunun linkini paylastim. hamileyken bile bi yerim agrisa ilgilenmezdi naz yapma derdi cok degisik birisi esasen sogudum yoruldum iki cocuk kafam kariisik
Sana nazlanmayacagim da bakkal Rüstem'e mi nazlanacagim ibibik desenize 🙄

Sana nazlanmayacagim da bakkal Rüstem'e mi nazlanacagim ibibik desenize 🙄
Bu tarz insanlar neden evlenir hiç aklım almıyor.evlenene kadar kendini tanıyamıyor mu bu millet ? Kimse ben evlilik, çoluk çocuk adamı/erkeği değilim evlenmeyeyim demiyor mu kimse ?

Eşinize çokta haksız diyemedim. Sabah saatlerinde ağrınız başlamış, ki rahatsızlığınizin nedenini biliyorsunuz. Sabahtan gidin hastaneye niye eşinizin iş saatini bekliyorsunuz?
işe bir saat kala izin almak cok sıkıntılı bilmiyorum çalışıyor musunuz ama bu sık yaşanmaya basladiysa artik tepki göstermiş olabilir.
Hastalığın çaresi varsa bekletmeyin, geçmiş olsun.
Buarada başlığınıza cevap verecek olursam, evet aylarca baktı.
Aylarca ne hastalığınız oldu?

Bu tarz insanlar neden evlenir hiç aklım almıyor.evlenene kadar kendini tanıyamıyor mu bu millet ? Kimse ben evlilik, çoluk çocuk adamı/erkeği değilim evlenmeyeyim demiyor mu kimse ?
Bekarken adamdan saymıyor kimse bunları evleneyim donum yıkansın karnım doysun falan filan hesabı işte. Sevmenin sevilmenin kıymetini anlamıyor bu öküzler.

hastalaninca esiniz bakar mi bakin daha once actigim konum rica etsem. artik delirecegim banada yazik sureklu kendini hakli goruyo neymis ben hastayken pohpohlanmak istiyormusum. o benden birsey istiyormuymus.
Yüzde yüz eşiniz gibi bir insanım.açık söyleyeyim.bana kalsa hayati hastalık yoksa herkesi kendi hâline bırakırım ki kendim de kendi hâline bırakılmaktan hoşlanırım.hastaneye bile tek başına gitmeyi severim.tam tersi üstüme düşülmesi beni sinir eder.sonuçta ne yapabilecek ki yani? Karşı taraf da benim tarzımda olursa dört dörtlük olur ama maalesef insanların neredeyse tamamıyla uyuşmuyor düşüncerim farkındayim.ben de içimde sinirden deliririm bu hareket bana yapilsa, içimden net sövüp sayarim ama düşünce yapımın da topluma uygun olmadığını bildiğim için de kendimi ilgilenmek için zorlarım yapacak birşey yok.çok aykırı kişilikse bazı durumlarda zorla toplum tarafından yapılması gerekeni yapması gerekiyor.yoksa benim de çok umrumda olmuyor yakinim da olsa birinin hastalığı.toplumun istediği oysa onu yapacağız zorla da olsa hayat farklı görüşleri pek kaldırmiyor maalesef.beni bir görseniz yok böyle yapmacıklık, bıyık altından gülüyorum kıs kıs ilgilenirken 😁 anlamıyor da yavrum çok tatlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 gün önce haber vermem lazım ne demek? 2 gün önceden "ben 2 gün sonra hasta olacağım" demenizi mi bekliyor eşiniz? hastalık ne olursa olsun sonuçta ağrınız var. bu gaz sancısı da olabilir. insanı da bir güzel kıvrandırır. eşinizin içinde bir gram merhamet duygusu yok, o halde sizi 2 yaşında çocukla bırakacak..

esim bu konuda kati davraniyor. mesela gobek fitigim var sabah 9 da agrim basladi ha gecer diye bekledim saat 1 de baktim gecmiyor yakinda hastane var gideyim dedim. esimde 2 de ise gidecekti. bana kizmaya basladi bekledin bekledin simdi dr mu diyosun diye. bende agrim gecer sandim dedim. 2 yasinda da cocuk var tabi bizde. hemen gerginlesir normal zamandada hastayken pek dr a goturmez. neyse gittim dr a ultroson dedi. beyfendi izin alamazmis son dk izin mi alinirmis kizdi gitti ise. halbuki arkadaslari kac kare esim. hasta vs hep izin aliyolar. en az iki gun once demeliymis is yerine. iyide bu acillik agrim cok napayim dedim ne dicem is yerine kolu mu koptu dicem acil ne var hani diyo. ben agridan kivraniyorum.. hastalik konusunda pek duyarsiz bir esim var. burada ben mi hataliyim bugun hemen mi gitmeliydim dr a.
Benim de gobek fitigim vardi ameliyat oldum ..
Ben ondan birsey beklemiyorum acikcasi

zor mu ameliyat genel anestezimi kac gunde ayaga kalktin lutfen bi yazsan rica etsem
Ben ozelde oldum 2. Gune kalktım
Tabi genel anestezi uyuyorsun

Ateş özyegin yapti ameliyatimi agrim oldu cok.
yama yapti içten

eşinizin işini çalışma ortamını bilmeden birşey demek doğru olmaz tamam üslubu yanlış ama oda işyerindeki gerginliği size yansıtıyor olaiblir

Eşimin bağışıklık sistemi zayıf olduğu için ben ona daha çok bakarım. Cereyanda kalsın 1 hafta yatak döşek düşer. Soğuk alsın kanser olmuş gibi ilgi bekler. “Niko bana nane limon yap. Niko çorba yap. Niko üstümü ört”Bakmakla yükümlü olduğum bir bebeğim olduğu için hasta olsamda ayakta dolanırım. Ben anca çok ayaktan düşersem yatarım. O zamanlar bakar Allah için. Hele doğumdan sonra filan etrafımda pervane 😂
Sevginin temellerinden biri şefkattir. Size şefkat duymayan bir adamdan koca olmaz.

X