Eşiyle görüşemeyenler...

LolaBunnyy

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2014
933
110
34
Eski konumu bilenler vardır, eşimle boşanma noktasına gelmiştik.
Bütün derdin bittide şimdi tek derdin bumu diye sormayın. Biliyosunuz bekleme süresindeyiz. Bu süre zarfında sıkıntılı bi durumla karşılaşmadık şimdilik.
Yalnız eşim iş değişikliği yaptı biliyorsunuz ki benim ısrarımla. Pişmanda değilim olması gereken buydu.
Öncedende h. içi görüşemezdik iş saatleri çok uzun olduğundan, ama pazarları evdeydik.
Ancak şimdi onun izni hafta içi oldu ben pazar günleri evdeyim. Hafta içi deseniz yine 11 den önce gelemiyor ben 1 haftada isyan bayrağını çektim.

Böyle evlilik mi olur ya.
Birlikte yemek yemiyoruz, çay içmiyoruz, sohbet etmiyoruz, bi keyifli pazar kahvaltılarımız uzanıp tv izlemelerimiz vardı artık oda olmayacak. haftada 2 akşam 7 den sonra görüşeceğiz diğer kalan günlerde sadece birlikte uyuyacağız.
Kızlar Allah aşkına geçici bi süreçte değil ki bu süresinide bilmiyoruz böyle hayattan keyif alabilir mi insan.
Evlilikteki bu sorun bi kenara, ben çok sıkılıyorum oda ayrı bi konu.
Her akşam evde yalnızım düşünsenize bi.
Ve artık pazar günleride yalnız olacağım:KK14:

Benim yobaz eşimi ikna edebilirsem h.içi spora yazılayım diyorum haftada bikaç akşam oyalanırım en azından.
Pazar günlerimide dolduracak bi kurs vs. arıyorum bana bişeyler önerirmisiniz.
Diksiyon kursu mesela yada ?

Ne evliyim ne bekar.
Oturup ağlayasım var şuan yemin ederim.
Benim gibi olan arkadaşlar varmı?

Bütün derdin bittide şimdi tek derdin bumu diye sormayın. Biliyosunuz bekleme süresindeyiz. Bu süre zarfında sıkıntılı bi durumla karşılaşmadık şimdilik.
Yalnız eşim iş değişikliği yaptı biliyorsunuz ki benim ısrarımla. Pişmanda değilim olması gereken buydu.
Öncedende h. içi görüşemezdik iş saatleri çok uzun olduğundan, ama pazarları evdeydik.
Ancak şimdi onun izni hafta içi oldu ben pazar günleri evdeyim. Hafta içi deseniz yine 11 den önce gelemiyor ben 1 haftada isyan bayrağını çektim.

Birlikte yemek yemiyoruz, çay içmiyoruz, sohbet etmiyoruz, bi keyifli pazar kahvaltılarımız uzanıp tv izlemelerimiz vardı artık oda olmayacak. haftada 2 akşam 7 den sonra görüşeceğiz diğer kalan günlerde sadece birlikte uyuyacağız.
Kızlar Allah aşkına geçici bi süreçte değil ki bu süresinide bilmiyoruz böyle hayattan keyif alabilir mi insan.

Benim yobaz eşimi ikna edebilirsem h.içi spora yazılayım diyorum haftada bikaç akşam oyalanırım en azından.

Ne evliyim ne bekar.

Allah sabır ve kolaylık versin diyorum. Benim eşim de yaklaşık 1 aydır çok yoğun çalışıyor.. Sabah gidip gece geliyor, geçen günlerde 3-4 gün tatil yaptık da o biraz iyi geldi, yoksa insan özlüyor eşini yani. Dediğin gibi birşey paylaşamıyorsun, bi aktivite yapamıyorsun. Ama sizinki ne kadar süreceği belli değilmiş o biraz kötü :/ Sabırlı ol, düzene girecektir belki zamanla..

Allah sabır ve kolaylık versin diyorum. Benim eşim de yaklaşık 1 aydır çok yoğun çalışıyor.. Sabah gidip gece geliyor, geçen günlerde 3-4 gün tatil yaptık da o biraz iyi geldi, yoksa insan özlüyor eşini yani. Dediğin gibi birşey paylaşamıyorsun, bi aktivite yapamıyorsun. Ama sizinki ne kadar süreceği belli değilmiş o biraz kötü :/ Sabırlı ol, düzene girecektir belki zamanla..
zaten boşanmanın eşiğinden döndüm. başlarım böyle evliliğe evlilik mi bu diyip basıp gidesim geliyor.

Ne evliyim ne bekar.

ben hemsireyim eşim astsubay 3 günde 1 gorusuyoruz eşimle ama birbirimizi özlemiş oluyoruz galiba aslında ben böyle calismaktan menmunum diyebilirim bazen kavga etmeye fırsat kalmio

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben hemsireyim eşim astsubay 3 günde 1 gorusuyoruz eşimle ama birbirimizi özlemiş oluyoruz galiba aslında ben böyle calismaktan menmunum diyebilirim bazen kavga etmeye fırsat kalmio

3 günde 1 tam gün mü görüşüyorsunuz peki

bir gün eşim 24 saat nöbetçi oluyor ertesi gün ben 24 saat ertesi gün eşim 08:17 gidiyor akşam görüşüyoruz ve bi sonraki gün akşam görüşüyoruz ertesi gün tekrar ben nobet:))) karışık yani bebek istiyoruz mesela ama denk gelmio nobetlerden yumurtlama günüme :)

bir gün eşim 24 saat nöbetçi oluyor ertesi gün ben 24 saat ertesi gün eşim 08:17 gidiyor akşam görüşüyoruz ve bi sonraki gün akşam görüşüyoruz ertesi gün tekrar ben nobet:))) karışık yani bebek istiyoruz mesela ama denk gelmio nobetlerden yumurtlama günüme :)

hemen hemen aynı gibi.
allahın gücüne gitmesinde. tabir-i caizse siz isyan etmiyomusunuz.
biz diğer çiftler gibi arkadaş toplantılarına katılamıyoruz mesela. evlendiğimizden beri hiç katılmadık desem yeridir. çok özeniyorum eşli görüşen çiftlere.
birlikte oturup sohbette edemiyoruz, çay keyfi yapamıyoruz. ne bi yemek düzenimiz var hiçbişey yok. hep yalnız takılmak zorundayım.

hemen hemen aynı gibi.
allahın gücüne gitmesinde. tabir-i caizse siz isyan etmiyomusunuz.
biz diğer çiftler gibi arkadaş toplantılarına katılamıyoruz mesela. evlendiğimizden beri hiç katılmadık desem yeridir. çok özeniyorum eşli görüşen çiftlere.
birlikte oturup sohbette edemiyoruz, çay keyfi yapamıyoruz. ne bi yemek düzenimiz var hiçbişey yok. hep yalnız takılmak zorundayım.

bence evlilik karşılıklı idare yemek falan yiyoruz ama ayda belki 1 yada 2 defa kahvalti yapıyoruz iş yerime ziyarete gelio ama biz 9 aydır evliyiz belki yeniyiz ondan olabilir mi

Bence sorun çıkartma sabret biraz bekle eğer doğru düzgün çalışırsa düzelirse kocan daha düzgün bir işte bulur sorununuz çözülür şuan sorununuz bu değil gibi geliyor bana

yazın bizde cok görüsemiyoruz yoğun oluyor .. :KK25:
pazar günleri ve kışın bizim için güzel geçiyor .. :KK16:

Valla çok haklısın biliyor musun
Boşanma sebebi sadece aldatma ve şiddet değildir bence
O evlilik seni tatmin etmiyorsa ve etmeyecekse de gidilebilir
Biz tayin sebebiyle ayrıyız hafta içleri yaşadığını yaşıyorum yani her gün de dua ediyorum tayin çıksın diye :KK50:
Aynı evde olmasak da akşam 10a kadar çalışması beni gıcık ediyor. Ben de tavrım net dedim sen benle eve gelip yemek yemiceksen beraber maç izlemiceksek bişeyler paylaşmıcaksak yürümez bu dedim
Olayın ciddi olduğunu anlayınca saat 7de evde olmasında anlaştık.

Bence sen de restni çek. Hiç haksız değilsin, ne anlamı var bir şeyler paylaşmıcaksan evli olmanın. Kağıt üstünde evli olcaktı isen başkasıyla da olabilirdi, niye onla oldu dimi, oturup düşünsün biraz.

Ne evliyim ne bekar.

oturup beraber ağlaşalım canım:KK43::KK43::KK43:..benım eşimde ayın 15 günü burda 15 günü yurt dışında (işi dolayısıyla) burda yokken cok sıkılıyorum bir seyler yapmak ıstıyorum,bır seylerle ugrasmak ama ne yapmalıyım bulamıyorum..esım burda olduğu zamanda onu kimseyle paylaşmak ıstemıyorum ama olmuyr,genelde burada olduğu zamnlar hep hastalığıma denk geliyor sinir oluyorum,yumurtlama donemlerı zaten denk gelmiyor malum..benım durumumda pek ıyı degıl açıkcası:KK37: yalnızlıktan bıktım:KK43:

oturup beraber ağlaşalım canım:KK43::KK43::KK43:..benım eşimde ayın 15 günü burda 15 günü yurt dışında (işi dolayısıyla) burda yokken cok sıkılıyorum bir seyler yapmak ıstıyorum,bır seylerle ugrasmak ama ne yapmalıyım bulamıyorum..esım burda olduğu zamanda onu kimseyle paylaşmak ıstemıyorum ama olmuyr,genelde burada olduğu zamnlar hep hastalığıma denk geliyor sinir oluyorum,yumurtlama donemlerı zaten denk gelmiyor malum..benım durumumda pek ıyı degıl açıkcası:KK37: yalnızlıktan bıktım:KK43:

eşiyle ayrı düşenler kulubü krup muhabbet edelim :KK37:

Benim derdimde tam tersi ! Eşimle birlikte çalışıyoruz haftada 7 gűn !!
1 yıldır bu şekilde gidiyor, benim izin aldığım gűn kendisi çalışıyor. Beraber yaptığımız hic bişeyimiz yok ama hic bişey.
Ev iş, iş ev uyumaya gidiyoruz bi tek eve..
Bide calışma saatlerini coğaltacakmış şaka gibi ?
Bi insanın hayatında para őn planda olur mu ya?
Nereye kadar.. sabredip gőrecez bakalım..

Benim derdimde tam tersi ! Eşimle birlikte çalışıyoruz haftada 7 gűn !!
1 yıldır bu şekilde gidiyor, benim izin aldığım gűn kendisi çalışıyor. Beraber yaptığımız hic bişeyimiz yok ama hic bişey.
Ev iş, iş ev uyumaya gidiyoruz bi tek eve..
Bide calışma saatlerini coğaltacakmış şaka gibi ?
Bi insanın hayatında para őn planda olur mu ya?
Nereye kadar.. sabredip gőrecez bakalım..

bizim mecburen para ön planda oluyor, lüks için degil agari geçimimiz için bu şart. ama çok kötü bi durum. çok gücüme gidiyor. bi aile hayatımız düzenimiz yok. çok üzülüyorum. maddi olarak rahatlarsak biraz avm de çalışıyor kendisi yanına yemeklere giderim falan diye düşünüyorum, bi araba alırsak belki 10 dan sonra hava almaya çıkarız bi umutt :KK50:

X