Eski eş kişisi

Ben avukatlığına hkaret edemem o kimsenin haddine değil adam işini yapıyo, yorumlarda belirttim zaten bi avukat hanım yorum yapmış açıklamasını yaptım daha önceden tanıdığım bi insan avukatlığını değil lafım insanlığına. Üstüme alabilmem için bir araya gelmemiz lazımdı istemedim açıkçası sonrada önemsemedim. Burda yazılanlardan sonra gördm ki hatla benm bilmediğim şeyler yapılabiliyomuş amacım zaten bunları öğrenmek, duymaktı. Kimse buraya kişiliğine hakaret edilsin veya kişiliğine eleştiride bulunulsun diye yazmıyo. Bi dert varsa derde odaklanılır ve sorunu olana derdi hakkında bilgi verilir. Dert sahibinin kişiliği hedef alınmaz. Sağlıklı düşünemiyosunuz demişsiniz iki defa sizin bi sıkıntınız olsa ısrarla biri kişiliğinizi hedef alsa uğraşır mıydınız?
Yok gülüm kişiliğinizi niye hedef alayım. Gerçekten kusura bakmayın yanlış anlaşıldım. Sıkıntınızı anladım ama iptali sizin için de en güzeli olur inanın. boşverin takılmayın patlasın, nasıl düşünüyorsa düşünsün eski eşiniz. siz sevgilinizle mutluluğunuza odaklanın.

Yok gülüm kişiliğinizi niye hedef alayım. Gerçekten kusura bakmayın yanlış anlaşıldım. Sıkıntınızı anladım ama iptali sizin için de en güzeli olur inanın. boşverin takılmayın patlasın, nasıl düşünüyorsa düşünsün eski eşiniz. siz sevgilinizle mutluluğunuza odaklanın.
Tam odaklanıcam kafasını çıkarıp bi saçmalık yapıyo işte yoksa sadece bu mesele olsa takılmam normal karşılarım. Bu hep benle uğraşıyo yaptıklarıda çok gereksiz şeyler. En başından anlatsam anlıcaksınız ama sizde bilmiyosunuz tabi olayı..

Adam iptal ettirmekte hakli, ben de olsam istemezdim. O hat ile usulsuz bir sey yapilsa muhattabi direkt kendisi. Sadece 1 yil beklemesi biraz garip olmus.

Isten haber bekliyorum demissiniz, acaba hat iptal edilmeden once yeni numaraniza arama yonlendirmesi yapsaniz gelen aramalar size ulasir mi🤔

Adam iptal ettirmekte hakli, ben de olsam istemezdim. O hat ile usulsuz bir sey yapilsa muhattabi direkt kendisi. Sadece 1 yil beklemesi biraz garip olmus.

Isten haber bekliyorum demissiniz, acaba hat iptal edilmeden once yeni numaraniza arama yonlendirmesi yapsaniz gelen aramalar size ulasir mi🤔
Takıldığım nokta o zaten durup durup icat çıkarması. Sebep yok. Saydığınız sebepler hep vardı şimdi mi geldi aklına

Bende geçenlerde üzerime benim kullanmadığım bir operatörde hat gördüm gittim kapattırdım hemen. Hatta dilekçeye yazdırmak istemediler hattın benim olmadığını bir güzel söylenip ben bu hattı hiç kullanmadım vs yazarak verdim dilekçeyi ve saklıyorum hala bir örneğini.Hala da bakarım ara ara varmı üzerime hat diye.
Yani o hat üzerinden birşey yapılsa niye sorumluluk altına gireyim ki?
1 sene çok uzun bir zaman,bence kendiniz herkese yeni numaranızı mesaj atarak değiştirmiş olmalıydınız çoktan o hattı. Normali bu.

Hat önemli ise yani iş için eşinize ya da avukatınıza rica edin kapattırmadan sizin adınıza dönebilir.

Ayni numarayi uzerinize alabilirsiniz sanirim. Ben bu kadar takilmazdim bu olaya. Yepyeni, onun hic bilmedigi, bir tel numarasi da guzel olurdu hani. Eskiler arkada kalmali ya. O veya bu nedenle arayacak bahane birakmamali. Oylesi daha guzel, daha ozgur... ver numarasini gitsin. Iki kurusluk hat icin kendine laf soyletme bosver. Yeni hayatinin keyfini cikar. Guzel gunler dilerim.

Başka şeyi kaldı mı sende bu adamın? İyi ara tara, onu da ver. Aklıma bir üyenin hikayesi geldi, git gelli bir ilişkisi varmış, adam her gittiğinde kadının evinde bişey bırakır, birkaç ay kadar sonra almaya gelirmiş. Bu arada da barışıverirlermiş. Son yaptığında kadın adamın unuttuğu anahtarı vermiş, postalamış adamı. Son durumu nedir bilmiyorum, belki görürse yazar.

Başka şeyi kaldı mı sende bu adamın? İyi ara tara, onu da ver. Aklıma bir üyenin hikayesi geldi, git gelli bir ilişkisi varmış, adam her gittiğinde kadının evinde bişey bırakır, birkaç ay kadar sonra almaya gelirmiş. Bu arada da barışıverirlermiş. Son yaptığında kadın adamın unuttuğu anahtarı vermiş, postalamış adamı. Son durumu nedir bilmiyorum, belki görürse yazar.
Hiç bi şeyi kalmadı bi hat üzerineydi işte sorun yok ya değiştirdim zaten aslında bn alındım biraz sanki napcam sanki hattıyla gibisinden düşündüm de ne düşünürse düşünsün diyorum şimdi ister kötü şey beklesin ister uyuzluk yapsın benm hayatımda yok artık umursamam ve sinirlenmem hataydı

iptal edildikten sonra aynı numarayı alma durumunuz olabilir mi? ya da konuşsanız kendi üstünüze aldırsanız şimdi.

iptal edildikten sonra aynı numarayı alma durumunuz olabilir mi? ya da konuşsanız kendi üstünüze aldırsanız şimdi.
Konuşmak gibi bi ihtimal yok iyi ayrılmadık malesef değiştirdim hattımı uğraşıcam biraz ama tamamen iptal ettirmekte mantıklı geldi sonradan en azından onda olmucak numaram kafası estikçe farklı numaralardan rahatsız edemicek 😊

Bence sizin teklif edip o hattı iptal ettirmeniz gerekirdi.

Ben olsam ben de rahatsızlık duyardım, illa sizin kötü şeyler yapacak olmanızdan değil, ya kaybetseniz? Bir yakınım kız kardeşine hat almış, o da kaybetmiş ve bulan kişi başına öyle işler açtı ki...

Yani bu açıdan da düşünmek lazım. En güzeli sizin teklif götürmeniz olurdu.

Bence sizin teklif edip o hattı iptal ettirmeniz gerekirdi.

Ben olsam ben de rahatsızlık duyardım, illa sizin kötü şeyler yapacak olmanızdan değil, ya kaybetseniz? Bir yakınım kız kardeşine hat almış, o da kaybetmiş ve bulan kişi başına öyle işler açtı ki...

Yani bu açıdan da düşünmek lazım. En güzeli sizin teklif götürmeniz olurdu.
Götürmekten ziyade ben zaten kırıp atıcaktım hattı zaten faturasız kendi kendine iptal olur diye düşündüm. Aslında konu kapattırıp kapattırmaması değil niye şimdi? Durup durup icat çıkaran benimle uğraşan bi tip zaten konuda çok değinmediğim için derdimin tam olarak ne olduğunu kimse anlamadı haliyle, uzun olsun istemedim konumun

X