Eski eşim ve sevdiğim adam..

Vay bee ben hic bu kadar kiymetli olmadim :110:

Simdiki sevgiliniz sizin icin adam dovduruyor eski esiniz bir turlu pesinizi birakmiyor paylasilamayan kadin olmussunuz helal olsun

Beni de her yerden silip engelliyorlar :deli:

Son düzenleme:
Ne bu anlatılanlar romantık, ne de siz gercekcısınız. İmam nikahını niye kıydınız belli.
Eski esınız ve sımdı ki arasında olanlarda siz yine dogru secimler yapmamıssınız belli. Bugun eski kocanı dovduren yarın senide dovecek

Yo sizin gayet hosunuza gıtmıs olanlar
Siz niye imam nikahı kıydınız niye resmi nikah kıymadınuz ha kuzum

İmam nikahını cinsel ilişkiye girmek için kıydık evet sizin dediğiniz olsun ne diyim yani komiksiniz:) 1buçuk sene olmuş ilişkiye başlayalı resmi olarak evlenmek için biraz daha zaman geçsin istiyorum dedim okumadınız sanırım. "yo gayet hoşunuza gitmiş olanlar" hoşuma gittiği için sabaha kadar uyuyamadım arada böyle huysuzluklarım tutuyor sağdan sola soldan sağa olayları:))

Sevdiginle evlen sonra baska bir sehre tasinin kafana takma kurtulmussun iste

Eski esinle hicbir sekilde ama hicbir sekilde iletisime gecmemen lazim.

Kizini gormek isterse bile anan baban teslim etsin cocugu sen cikma karsisina

Hicbir sekilde telefonle yuzyuze asla gorusme

Sosyal medyada ne b.k atarsa atsin
Sen kendinden eminsen isteyen istedigini dusunsun.

Yeni sevgilinin de saglam.papuc oldugu dusunmuyorum.
Ayrica sizin sorununuz ama babanin haberi olmadan kiydiginiz imam nikahi gecerli degil

Eski esinle hicbir sekilde ama hicbir sekilde iletisime gecmemen lazim.

Kizini gormek isterse bile anan baban teslim etsin cocugu sen cikma karsisina

Hicbir sekilde telefonle yuzyuze asla gorusme

Sosyal medyada ne b.k atarsa atsin
Sen kendinden eminsen isteyen istedigini dusunsun.

Yeni sevgilinin de saglam.papuc oldugu dusunmuyorum.
Ayrica sizin sorununuz ama babanin haberi olmadan kiydiginiz imam nikahi gecerli degil

Her yerden engelledim yabancı numara açamıyorum korkudan, annem veya kardeşim teslim ediyor çocuğumu. Telefonda veya yüzyüze görüşmem zaten mümkün değil bitti gitti ama psikolojik olarak eziyet etmeye devam ediyor

Keşke eski eşimde beni her yerden silip engelleseydi:110:
Bence yeni sevgilin eski kocandan seni koruyabilecek bir adam. Ne zaman evleneceksiniz? Bence bu adamla evlendikten sonra daha yaklaşamaz size. İyice korkar. Bir laf vardır dinsizin hakkından imansız gelir diye. O beş para etmez eski leş kocanız için hiç duyar kasamayacağım gayet iyi olmuş ohhhh keşke gebertselerdi toplum bir pislikten kurtulmuş olurdu. 1 ay sonra sana söylediğinde daha önce kuzeninden dolayı bu olayı bildiğini içinin yağlarının eridiğini ama artık bu olaylardan dolayı başının derde girmesini istemediğini hayatınıza ve geleceğinize bakmak istediğini söylersin. Her zaman dürüst ol ki karşındaki senin ağzından yalan çıkmayacağına bir kez daha emin olsun. Bir an öncede evlen bu adamdan eminsen. Evlenmediğin sürece o pislik hep açık bir kapı umudu ile yaşar

Size neden 1 ay sonra söyleyecekmiş sevgiliniz?

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Ben onu anlayamadım. Mesajı gönderdiğinize pişman mı oldunuz? Nasıl bir tepki vermesini isterdiniz ve böyle birini döven bir insan olması sizin için sorun mu?

Sizi çok anlayamadığımızı düşünüyorum ben konu sahibi.

Bence yeni sevgilin eski kocandan seni koruyabilecek bir adam. Ne zaman evleneceksiniz? Bence bu adamla evlendikten sonra daha yaklaşamaz size. İyice korkar. Bir laf vardır dinsizin hakkından imansız gelir diye. O beş para etmez eski leş kocanız için hiç duyar kasamayacağım gayet iyi olmuş ohhhh keşke gebertselerdi toplum bir pislikten kurtulmuş olurdu. 1 ay sonra sana söylediğinde daha önce kuzeninden dolayı bu olayı bildiğini içinin yağlarının eridiğini ama artık bu olaylardan dolayı başının derde girmesini istemediğini hayatınıza ve geleceğinize bakmak istediğini söylersin. Her zaman dürüst ol ki karşındaki senin ağzından yalan çıkmayacağına bir kez daha emin olsun. Bir an öncede evlen bu adamdan eminsen. Evlenmediğin sürece o pislik hep açık bir kapı umudu ile yaşar

Bu yazın nişan yapıcaz birdahaki seneye düğün. Konuda ilk dövdürmüş diyince hastanelik oldu falan sanılmış herhalde kedi gibi 9 canlı resmen sadece kafası şişmiş ne morluk ne yaralanma hiçbir şeyi yok iki üç gün sonrada bi kıza sapıklık yapıyo utanmaz..

Öncelikle Merhaba, çok ama çok uzun zaman sonra geldim. Bana o kadar iyi geldi ki bu site yeri geldi eleştiri yeri geldi fikir alışverişi yapıldı sora sora danışa danışa güzel kararlar verdim.. Defalarca şiddet gördüğüm, hastanelik olduğum, aldatıldığım, itilip kakıldığım ve sevmediğim o adamdan 2 sene önce ayrıldım ve 1 buçuk senedir gözümün içine bakıp titreyen bir sevdiğim var şuanlık sadece imam nikahıyla evliyiz babamlarla yaşıyorum el ele tutuşuyoruz sarılıyoruz o yüzden nikah kıymak istedik annemin erkek kardeşimin halalarımın yengelerimin bildiği bir nikah cinsel anlamda kesinlikle dokunmadı bana o konuda zaten kendisini takdir ederim ve çok mutluyum. Sorun şu ki; şu an birlikte olduğum adamın eski eşime takmış olması bana yaptıklarını kendine yediremiyor gerçi eski eşimde rahat durmuyor 1buçuk senedir peşimde sürekli arıyor engelliyorum başka yerden arıyor rahatsız ediyor iftira atıyor kızımı dolduruyor babamı aradı bir kere hayatında biri var diye babam nikahı bilmiyor ama bizi biliyor sevdiğim adamıda çok sever konuşur görüşürler sadece biraz daha zaman geçmesi taraftarı sevdiğim adam bekar evlenip boşanmış ama eski eşim en son o adam evli sende dost hayatı yaşıyorsun dedi ve konuyu cinselliğe kadar vurup sosyal medyada paylaştı evli değil dedim kimliğini mi göstereyim illa edevletten ss mi alayım ne yapayım sevdiğim mesleği gereği zaten tabiri caizse tehlikeli arkadaşlarıda öyle. Ben şiddet görmüş bir kadın olarak şiddetin erkeği kadını olmaz derim ve erkek dahi olsa kabullenemem. Şuan birlikte olduğum adam eski eşim sen dost hayatı yaşıyorsun diyip konuyu cinsellikle bağdaştıran ve laf sokucu yazı paylaştı ve bunu bana bi arkadaşım attı benim sinirlerim tavan yaptı gocunmadım ama beni bu denli karalamasına sinirlendim ve sinirle bende bunu birlikte olduğum adama attım yediremedi tabi bel altı lafları aslında şiddet canlısı biri değil kavga etmemiş küfür bilmeyen biri ama dediğim gibi konu bensem olayın rengi dönüyor, arkadaşlarını çağırıp eski eşimi çok işlek olan bir caddede planlı şekilde 3 kişiye muştayla dövdürmüş(hastanelik falan olmamış gayet sağlam)ve videoyu kuzenim vasıtasıyla iş yerindeki bilgisayarından kendime ulaştırdım kendisi bana bir ay sonra izletmeyi düşünüyor. İlk izlediğimde "vurmayın abi" dediği andan sonrasını izlemedim aklıma hamileyken karnıma attığı tekmeler, yeni doğum yaptığımda vurup bayıltması, kollarımı morartması, parmağımı kırması, psikolojik ve bedensel tecavüz etmesi vs bir sürü şiddeti geldi. İçim soğudumu bilmiyorum vicdanım olduğunu biliyorum vicdan sahibi bir insanım katlanamadım o seslere bilmiyorum neden ama duymak istemedim yine kuzenim vasıtasıyla haber aldım o olaydan sonra bi kızla konuşmuş kuzenimin yanında kuzenim şok oldum diyo kız daha 17 yaşında ya 17! Kendisi 34 yaşında ben 23 yaşındayım kendisinin yarısı kadar kızla bel altı konuşmalar ama aşırı bel altı. Böyle duyuyorum aklıma tecavüzcüler sapıklar katiller geliyor daha beter olsun diyorum biliyorum eleştirenlerinizde olacak ama içimi ferahlatacak ne bileyim bana söylediğinde sevdiğim adam bana söylediğinde nasıl tepki vereceğim konusunda bir fikrim yok, her zaman olduğu gibi şimdide bana yol gösterecek olan arkadaşlar lütfen yardım..
Imam nikahini kendinize goru uydurunca gunah olmadigini mi saniyosunuz babanin haberi olmayan nikah ne kaar gecerli sizce dini nikahin amaci herkese ilan etmek biz evliyiz demek baban bile bilmiyo gerisini yorumlamaya gerek bile yok

Ben ya da eşim arasak 3 değil 1 kişi bile bulamayız multayla adam dövecek. Teçhizatlı falan. Anlık sinirle dalınırda böyles tuhaf. Yaşın genççç, eski eşin rezilll, yeni sevgilin mafya. Ayrıca 2 yıl evel boşandın böyyyle travmatik bir evlilikten, nasıl 1.5 yıldır sevgilin var? Bazı şeyleri çokkk erken tüketiyorsun haberin olsun. Sende çok hatalısın. Biran önce doğru br gayat yaşaman dileğiyle

Size neden 1 ay sonra söyleyecekmiş sevgiliniz?

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Ben onu anlayamadım. Mesajı gönderdiğinize pişman mı oldunuz? Nasıl bir tepki vermesini isterdiniz ve böyle birini döven bir insan olması sizin için sorun mu?

Sizi çok anlayamadığımızı düşünüyorum ben konu sahibi.

Merhaba, ben ona bir şey yapmaması gerektiği her fırsatta söylediğim için engellerim diye söylemedi sanırım. Aradan zaman geçince söyleyecekmiş bir ay sonra falan söylerim demiş kuzenime. Mesajı gösterdim artık dava açalım en azından bi uzaklaştırma koruma ne bileyim adalete her ne kadar güvenimi kaybetsemde dava açmak mantıklı geldi şiddet aklımın ucundan geçmedi. Vicdanlı biriyim en azından öyle düşünüyorum şiddet uygulamasını tabiki istemem en azından bizim tarafımızdan herhangi bir şiddet eğilimi olmasın olmamalıydı da

Merhaba, ben ona bir şey yapmaması gerektiği her fırsatta söylediğim için engellerim diye söylemedi sanırım. Aradan zaman geçince söyleyecekmiş bir ay sonra falan söylerim demiş kuzenime. Mesajı gösterdim artık dava açalım en azından bi uzaklaştırma koruma ne bileyim adalete her ne kadar güvenimi kaybetsemde dava açmak mantıklı geldi şiddet aklımın ucundan geçmedi. Vicdanlı biriyim en azından öyle düşünüyorum şiddet uygulamasını tabiki istemem en azından bizim tarafımızdan herhangi bir şiddet eğilimi olmasın olmamalıydı da

Yani anlık saldırma değil de böyle arkadaş toplayıp dövdüğüne göre bu şiddet potansiyeli olan bir insanmış. Bir de işleri tehlikeli diyorsunuz. Yani böyle biri olduğunu bildiğinizi düşündüm. Yoksa olay sizi şaşırttı mı?

Bir de video çekmelerini çok garip buldum. Bunun altında bir kompleks olabilir. Eski eş kıskançlığı olabilir mi? Bunu da şundan soruyorum, kafasında böyle bir şey olan insan, ileride bu hisleri ve hırsı size de yansıtır.

Çocuğunuz babasıyla görüşüyorsa, bu aralar çok dikkatli olun. Anneyi yaralamak için kendi çocuğuna zarar veren manyaklar bile oluyor. Böyle insanlara karşı çok dikkatli olmak gerekiyor ne yazık ki.

X