Eski eşim ve sevdiğim adam..

Ben de onu anlamadim. Bizim koyun imami hepimizi tanidigi, bildigi ve hatta gunduz dugunumuze katildigi halde evlilik cuzdanini gormek istedi. Yarim saat cuzdan aratti bize sagolsun

Şiddetin her türlüsüne karşıyım. Hakettiğini düşünseniz bile şiddet şiddettir. Başka bir insanı acımasızca döven herkesi dövebilme potansiyeline sahiptir. Bir de herkesin dıymadığı nikah nikah değildir. İmam nikahım var adı altında kendinizi kandırmayın. Babanız bile nikahlandığınızı bilmiyorsa neden nikahlandınız anlayamadım. Bence evlenmek için acele etmeyin. Ben olsam arkama bile bakmadan kaçardım. Sizde öyle yapsanız çok iyi olur.

İyi yapmışlar ellerine sağlık

zaten konu sahibinin nikahını kıyan imam büyük suç işlemiş de hatır için olcak şey değil
kızlar maalesef o yasa kalkmış yasak,suç değilmiş artık evlilik cüzdanını görmeden imam nikahı kıymak. dini boyutuna ben de girmiyorum olayın ancak profil çok kötü, ne demek adam tutup dövdürmek, konu sahibi için üzüldüm, yine büyük hayalkırıklığı yasayacak gibi
Casper25

"sevdiğiniz kişi" neden tehlikeli biri?
böyle birini aileniz de tanıyor ve çok mu seviyor?
bu hikâyede okadar çok oturmayan şey var ki yazık diyorum evladiniz da varmış
öncelikle psikolojik destek almanız taraftariyim

Bence siz sıddetten hoslanıyorsunuz, birileri tarafından korunmak sızın egolarınızı sısırmıs. Ama eski esınız den hıc bir farkı yok bu sehir zorbasının. Ha eski esin haketmıs kısmında katılmıyorum, oyleyse sikayetci olsaydın dava acsaydın onları yasarken. Adam sıız dava etse sevgilin ve sen suclu olursun bakmazlar gecmıste dovdumu diye, devam etmeseydin hanı sıkayet derler

Keşke eski eşini hapse attrisaydin hamileyken karnıma tekmeler atti dan sonrasını okumadım ne yüzsüz herifmis arsız hala sizinle uğraşıyor savcılığa bildir

Konuda bir tane bile aklı başında insan göremedim.

Siz kendinizi biliyorsanız eski eşin ne paylaştığının pek önemi yok. İlla kafaya taktıysanız da bunu yeni sevgiliye söylemek hiç mantıklı değil. Yeni sevgilinizin başına sizin yüzünüzden iş açılsa vicdan azabı çekmeyecek misiniz? Bu erkeklerin başıni belaya sokan hep korunmak kollanmak istenen kadınlar . Eski eşi babanıza şikayet edip onun bir şeyler yapmasını beklemek daha doğru bir karardı yada polise gidip şikayetçi olmak gibi ihtimalleri düşünebilirdiniz. Şimdi iki adamın arasında bir güç savaşı başlatmış oldunuz.

Ayrıca şehir eşkiyası gibi adam döven yeni sevgilinin de çok düzgün karakterde bir insan olduğunu düşünmüyorum. Bence siz ondan da ayrılıp düzgün bir insan karşınıza çıkana kadar bekleyin. Erkeksiz de yaşanabilir illa birinin sizi kollamasına gerek yok.

Eee siz zaten siddetten kaçmadınız mi oyle ya da böyle buda şiddet değil mi? Birde sevgiliniz karanlik geldi filmlerdeki adamlar gibi baskasina dovdurmeler filan ne bileyim herkes yanlis yapiyor

1.imam nikahına inanıyorsan onun dini vecibeleri var eş olmak aynı evde yaşamak karşılıklı cinsel ihtiyaçları karşılamak dini yönden uyarmak takip etmek ve takip edilmek gibi yani bunları yapmıyorsanız ekstra günaha girersiniz ya tam yapın ya da yapmayın 2.şidette karşıyım ama insanlar kendi tercihlerini yaşar biri manyak eski kocayı bir manyak sevgili dövüyor onu videoya çekiyor bir diğeride izliyor ha birde eski kocanın yaşamını aktaran arkadaşlar var nasıl hayatlar bunlar ya..kendinize gelin siz ve komple çevreniz tedavi olun sonra toplum neden böyle diye biz çıldırıyor uz.. Ve özet sen tercihlerini yaşıyorsun bunu dert etme bence nokta

Bence sevgiliniz normal bir insan değil yarın bu adamla evlenirseniz gözü dönüp sizi yada çocuğunuzu dövmeyeceginin garantisi yok. Ben kendi adıma bi erkekte ilk baktığım şey şiddet eğilimi var mi küfürlü konuşuyor mu saygılı mi tüm bunlar varsa mutlu olabilir insan ancak diğer türlü olamaz. 3 kisi tutup bi adami dovdurmek hele o yazdığınız alet galiba eski eşinizin agzini burnunu kirmak için kullanılmış resmen cinayete teşebbüs en iyi ihtimalle kasten yaralama bugün bunu yapan yarın parayla birilerine daha fazlasını da yaptırabilir bu adamla evlenip boşanmak istediğinizi bi hayal etsenize insan sokakta yurumeye korkar acaba bi yerden cikip öldürecek mi zarar verecek mi diye. Ben çok korktum açıkçası size de tavsiyem bin defa düşünüp öyle karar verin sağlıklı bir insana benzetemedim ben sevgilinizi

"Bir hatayı bir kere yaparsan tecrübe olur ; ikinci kez aynı hatayı yaparsan düpedüz aptallık olur. " derler..sizin durumunuz bana bu özlü sözü hatırlattı..
Hele ki evlat sahibi genç bir anne olarak o denli şiddetli bir evlilikten çıkıp araya soluk alacak vakit koymadan kendinizi yeni bir evlilik macerasının içine sokmuşsunuz..ki daha 23 yaşındasınız..bu kadar kısa süreye çok şey sığdırma çabasından vazgeçip, kendi ayaklarınızın üstünde durmalı, geçmişe sünger çekip kendinizi ruhen ve psikolojik açıdan toparlamalısınız..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…