Eski flörtümle sürekli kavga ediyoruz

Katipsondanbir

Mevzuya biraz sert girdim. Ama girdim.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
10.946
36.494
32
Ay en son şöyle güzel dertlerim olmayalı yıllar olmuş, üzüldüm. 😀 Eski flörtün k.çıkırık bir WhatsApp adminliğini amma abartmış, kardeşini admin yapmalar başkasını çıkarmalar falan. Ben öyle istedim, yaptım oldu, hesap vermem kimseye falan. Oooo bossy boy. O da kendini böyle gösterebiliyordu demek, yazık. Neden eski olduğu çok belli.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

beyaz lotus

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2015
5.019
6.895
Cikarmisin geri alma yoksa seni çıkarırlar iyi yapmışsın :))

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 284 gün geçti.

Hatunbuyurdu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2015
2.404
4.626
28
Admınliğe geri alırsan kardeşi ile seni şutlarlar 😂
Sonrasında da arkadaş kalma inadını anlamadım, mesajlarına cevap verme üstüne alınma bi süre sonra bırakır bence.

Ciela

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2020
507
1.211
Birileriyle kavga etmek sizi germesin hayat bu yani, inşallah hep huzurlu yaşarsınız ama sanmam. Daha ne kavgalar edilecek.
Eski flörtünüzle muhattap olmayın bence. Whatsapp grubu yöneticiliğini bile güç savaşına çeviren birisi. Toy bayağı

hatik

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2009
738
737
bu haraketleri sizin hoşunuza gidiyor mu da onu ve kardeşini gruptan atıp rahat etmiyorsunuz böyle bir diktatörün ne işi var öyle bir grupta ?

Sheldon_Cooper

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2018
569
344
23
Yani öyle bir Anlatılmış ki adminler, grup kurucusu, kural çiğnemek falan çok önemli birşey sandım, bir anda dedim herhalde benim bildiğim, gibi bir wp grubu değil ama öyleymiş 🙂
Bu adminlik ve grup olayı üzerinden genel tavrını ve yaşadıklarımızı anlatmaya çalıştım yoksa tek sorun bu değil grup kimsenin çok da umurunda değil biz her konuda böyleydik.Böyleydik diyorum çünkü artık hiç konuşmuyoruz.

Sheldon_Cooper

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2018
569
344
23
bu haraketleri sizin hoşunuza gidiyor mu da onu ve kardeşini gruptan atıp rahat etmiyorsunuz böyle bir diktatörün ne işi var öyle bir grupta ?
Hoşuma gitmiyordu tabii ki zaten flörtü bitirme sebebim de onunla çoğu konuda çok zorlanmamdı.Orta yol bulmaya çalışmıştım sadece ama olmadı.Kendi bilir.