Eski flörtümle sürekli kavga ediyoruz

Birileriyle kavga etmek sizi germesin hayat bu yani, inşallah hep huzurlu yaşarsınız ama sanmam. Daha ne kavgalar edilecek.
Eski flörtünüzle muhattap olmayın bence. Whatsapp grubu yöneticiliğini bile güç savaşına çeviren birisi. Toy bayağı

bu haraketleri sizin hoşunuza gidiyor mu da onu ve kardeşini gruptan atıp rahat etmiyorsunuz böyle bir diktatörün ne işi var öyle bir grupta ?

Yani öyle bir Anlatılmış ki adminler, grup kurucusu, kural çiğnemek falan çok önemli birşey sandım, bir anda dedim herhalde benim bildiğim, gibi bir wp grubu değil ama öyleymiş 🙂
Bu adminlik ve grup olayı üzerinden genel tavrını ve yaşadıklarımızı anlatmaya çalıştım yoksa tek sorun bu değil grup kimsenin çok da umurunda değil biz her konuda böyleydik.Böyleydik diyorum çünkü artık hiç konuşmuyoruz.

bu haraketleri sizin hoşunuza gidiyor mu da onu ve kardeşini gruptan atıp rahat etmiyorsunuz böyle bir diktatörün ne işi var öyle bir grupta ?
Hoşuma gitmiyordu tabii ki zaten flörtü bitirme sebebim de onunla çoğu konuda çok zorlanmamdı.Orta yol bulmaya çalışmıştım sadece ama olmadı.Kendi bilir.

X