Eski sevgili neden profilinize bakar

pismandir.. merak olsa bu kadar cok bakmaz. bir sekilde mutlu degilse sizinle olsa nasil bir hayati olurdu onu merak edip sizin hayatinizi gozlemliyor belli ki.
İyi de o benden önce evlendi aradan 8 yıl geçmiş şimdimi düşmüş aklına 🤣😂
Ben yalnızken bekarken neden böyle yapmadida evliyim çocuğum var şimdi onu merak ettim sadece yoksa pekte umrumda olmadı engeledim zaten ayrılmış bekar olsa belki diyeceğim evli birinin aklına eski sevgilisi düşmesi çok kötü bence fikrimce eşine ihanet sayılır
Esin haricinde birini düşünmek bana göre yanlış miyim

Eski sevgiliniz çapkınlık(şerefsizlik) turlarında, e doğal olarak da eski sevgiliye de göz gezdiriyor, evli olmanız farketmez çünkü kendisi de evliymiş, o yüzden arlanmıyor bile yani... Engellemeniz isabet olmuş yoksa anlam çıkarırdı.

Merak eder bakar, herkes yapıyor. Böyle şeylere fazla anlam yüklememek lazım bu devirde. Unutamadigi için ya da aklına düştüğünüz için de bakıyor olabilir ama sizin de profiliniz herkese açıkmış zaten, ortada rahatsızlık verecek bir şey yok. Profilinizi kapatırsınız olmadı adamı engellersiniz, buna rağmen özelden falan mesaj atmaya çalışırsa o zaman başka rahatsız etmeye girer

boyle bir program varsa ve benim haberim yoksa allahim rezil oldum demektir 😂
Var 😂 Postegro diğer adıyla lili kapalı olan hesaplara dahi bakma imkanı veriyor size. Hayalet gibi giriyorsunuz bakıyorsunuz hesaplara. Günde 3 hakkınız var.
Ayrıca konu sahibinin hesabı açık olduğu için öne çıkanlara falan yabancı biri baktığında görebilir. Kapalı hesaplar göremez ama açık hesaplar görebilir.

Var 😂 Postegro diğer adıyla lili kapalı olan hesaplara dahi bakma imkanı veriyor size. Hayalet gibi giriyorsunuz bakıyorsunuz hesaplara. Günde 3 hakkınız var.
Ayrıca konu sahibinin hesabı açık olduğu için öne çıkanlara falan yabancı biri baktığında görebilir. Kapalı hesaplar göremez ama açık hesaplar görebilir.
Iphonelara oluyormu bu programlar. Geçenlerde denedim başaramadım. Programın tam ismi nedir nasıl indirilir bşraz bahsedermisiniz rica etsem.

X