Eski sevgili sorunu

İzin vermeyin size böyle davranan birinin o konuları açmasına
İzin vermiyorum bu sefer soğuk davranıyor ve bunu anladığımda nasılsın,günaydın,napıyorsun deyip üzerine düşüyorum kaybetme korkusundan ama yıllar yıllar sonra aklım başıma geldi hayatına birini almasıyla benden vazgeçmesi o beni kaybetmiş bunu anladım. Ama neden bu kadar seviyorum bana bunları yaparken anlam veremiyorum,bataklıkta gibiyim battıkça batıyorum.

Artık dayanamadım avazım çıktığı kadar YETERRRR diye bağırırken kendi içimde soluğu burada buldum ve bunca yıl boyunca ilk defa böyle birşey yaptım çünkü yanlış bendeyse ve ben göremiyorsam biri bana yanlışımı göstersin istedim.Çevrem arkadaşlarım çok uyardı beni ama onlara hep üzülmeme kıyamıyorlar gözüyle baktığım için hiç tanımadığım insandan gerçekleri duyasam akıllanırım diye yazdım. O kadar çok haklısınız ki...
İlginçtir o zaman ruhsal olarak asla çıkmaz bitmez ömür boyu bu böyle gibi çok karanlık düşünceler size eşlik ediyor. Ama zaman geçip başka biri sevdiğinde bu aydınlanma veya duygu durumu daha farklı düşünceler yaratıyor sizde sonra neden bunu yapmışım zamanıma yazık diye hayıflanıyorsunuz. Ama bunu yaşamanın en büyük artısı olaylara daha net bir göz ile bakabiliyorsunuz. Birinin peşinden gitmenin o kadar da büyük bir sevda olmadığını karşılıklı bir sevgideki duygunun tadını hiç bir şeyin vermediğini kavrıyorsunuz. Kendinize yazık etmeyin sizde sevilmek duygusunu yaşayın bence.

İlginçtir o zaman ruhsal olarak asla çıkmaz bitmez ömür boyu bu böyle gibi çok karanlık düşünceler size eşlik ediyor. Ama zaman geçip başka biri sevdiğinde bu aydınlanma veya duygu durumu daha farklı düşünceler yaratıyor sizde sonra neden bunu yapmışım zamanıma yazık diye hayıflanıyorsunuz. Ama bunu yaşamanın en büyük artısı olaylara daha net bir göz ile bakabiliyorsunuz. Birinin peşinden gitmenin o kadar da büyük bir sevda olmadığını karşılıklı bir sevgideki duygunun tadını hiç bir şeyin vermediğini kavrıyorsunuz. Kendinize yazık etmeyin sizde sevilmek duygusunu yaşayın bence.
Ne güzel anlatmışsınız.. Evet olaylara olgunca ve net bir gözle bakıyorum artık. Bundan sonrasın için kendimi üzmemeye özen göstericem ve kendime saygı duyucam :)

yasemin ayrilik mesaji yaz suna, istemiyorum beni degersiz hissettiren birini de. yap bunu, bu riski al. ltfen önce kendine deger ver eminim gencecik güzel bir kizsindir, sana böyle davranmasina izin verme. ekran fotosu bekliyorum yaparsinnn hadi :)

yasemin ayrilik mesaji yaz suna, istemiyorum beni degersiz hissettiren birini de. yap bunu, bu riski al. ltfen önce kendine deger ver eminim gencecik güzel bir kizsindir, sana böyle davranmasina izin verme. ekran fotosu bekliyorum yaparsinnn hadi :)
+1

Hadi yasemin yap şunu o ekran görüntüsünü bekliyoruz

yasemin ayrilik mesaji yaz suna, istemiyorum beni degersiz hissettiren birini de. yap bunu, bu riski al. ltfen önce kendine deger ver eminim gencecik güzel bir kizsindir, sana böyle davranmasina izin verme. ekran fotosu bekliyorum yaparsinnn hadi :)sd

yasemin ayrilik mesaji yaz suna, istemiyorum beni degersiz hissettiren birini de. yap bunu, bu riski al. ltfen önce kendine deger ver eminim gencecik güzel bir kizsindir, sana böyle davranmasina izin verme. ekran fotosu bekliyorum yaparsinnn hadi :haf

Haftaya kadar numaramı değiştiricem onda numaram olmamış olacak sosyal medyamı kapatıp onun bilmediği bir hesap açmayı düşünüyorum ona yazmak yerine bu yolu izlesem sonuç olarak benden hiçbir yerden haber alamayacak. Çünkü ona yazıp aklımı çelmesinden korkuyorum..

Yaşadıklarını zamanında ben de yaşadım su an okuyunca kendimi gördüm .. ah ah ne salakmisim diyorum şimdi ama o zamanlar öyle değildi gözüm dilim bağlanmış gibiydi .. benim 2,5 yıl sürdü aynı dediğin gibi o yazınca konuşuyorduk kendisi isterse görüşüyorduk.. instagramdan bir sürü kızı takip ediyordu telefonunu bir ara karıştırdığımda kızlara attığı mesajları gördüm sustum bir şey diyemedim kavga eder ayrılırız diye görmezden geldim eve geldim ağladım günlerce .. sonra bir an da karar verdim sosyal medya hesaplarımı kapattım telefon numaramı değiştirdim kesinlikle ne instagram hesabına ne de başka hesabına girip bakmadım napiyor vs diye.. evet çok zorlandım ama sonunda başardım onu hayatımdan tamamen çıkardım.. ortak arkadaşlarınız varsa onları bile engelle ne haber gelsin sana ne de tek bir foto gör.. bunu kendi hayatın icin yapmalısın şimdi yapmazsan ilerde daha çok zorlanacaksın ona degil kendine bir şans ver o şansı sen daha çok hakediyorsun ve şuna emin ol ki o tarz adamlar kimseyle mutlu olamıyor.. su an 2 yıllık evliyim elhamdulillah mutluyum arkadaşım sen de o gücü kendinde bul Allah’a sığın .. yolun açık olsun❤️

Yaşadıklarını zamanında ben de yaşadım su an okuyunca kendimi gördüm .. ah ah ne salakmisim diyorum şimdi ama o zamanlar öyle değildi gözüm dilim bağlanmış gibiydi .. benim 2,5 yıl sürdü aynı dediğin gibi o yazınca konuşuyorduk kendisi isterse görüşüyorduk.. instagramdan bir sürü kızı takip ediyordu telefonunu bir ara karıştırdığımda kızlara attığı mesajları gördüm sustum bir şey diyemedim kavga eder ayrılırız diye görmezden geldim eve geldim ağladım günlerce .. sonra bir an da karar verdim sosyal medya hesaplarımı kapattım telefon numaramı değiştirdim kesinlikle ne instagram hesabına ne de başka hesabına girip bakmadım napiyor vs diye.. evet çok zorlandım ama sonunda başardım onu hayatımdan tamamen çıkardım.. ortak arkadaşlarınız varsa onları bile engelle ne haber gelsin sana ne de tek bir foto gör.. bunu kendi hayatın icin yapmalısın şimdi yapmazsan ilerde daha çok zorlanacaksın ona degil kendine bir şans ver o şansı sen daha çok hakediyorsun ve şuna emin ol ki o tarz adamlar kimseyle mutlu olamıyor.. su an 2 yıllık evliyim elhamdulillah mutluyum arkadaşım sen de o gücü kendinde bul Allah’a sığın .. yolun açıkYaşadıkl

Yaşadıklarını zamanında ben de yaşadım su an okuyunca kendimi gördüm .. ah ah ne salakmisim diyorum şimdi ama o zamanlar öyle değildi gözüm dilim bağlanmış gibiydi .. benim 2,5 yıl sürdü aynı dediğin gibi o yazınca konuşuyorduk kendisi isterse görüşüyorduk.. instagramdan bir sürü kızı takip ediyordu telefonunu bir ara karıştırdığımda kızlara attığı mesajları gördüm sustum bir şey diyemedim kavga eder ayrılırız diye görmezden geldim eve geldim ağladım günlerce .. sonra bir an da karar verdim sosyal medya hesaplarımı kapattım telefon numaramı değiştirdim kesinlikle ne instagram hesabına ne de başka hesabına girip bakmadım napiyor vs diye.. evet çok zorlandım ama sonunda başardım onu hayatımdan tamamen çıkardım.. ortak arkadaşlarınız varsa onları bile engelle ne haber gelsin sana ne de tek bir foto gör.. bunu kendi hayatın icin yapmalısın şimdi yapmazsan ilerde daha çok zorlanacaksın ona degil kendine bir şans ver o şansı sen daha çok hakediyorsun ve şuna emin ol ki o tarz adamlar kimseyle mutlu olamıyor.. su an 2 yıllık evliyim elhamdulillah mutluyum arkadaşım sen de o gücü kendinde bul Allah’a sığın .. yolun açık olsun❤️
Bugün net bir adım attım hergün dua ediyorum Allah'a yeni hesap da açtım şimdi. Umarım birgün bende senin gibi mutlu olurum. Çok teşekkür ederim, iyiki varsın :)

Neden kolay olmuyor? Aşk kırıntısıyla doyuyorsunuz desem kırıntı bile yok. Gel demiş gelmişsiniz git demiş gitmişsiniz.
Artık o kolaylığı kendim yaratıcam.Dün ilk defa bu hesabı kurup buraya yazdım ve sizden gelen yorumları okudum, kendime geldim.

iste bu sekilde bile cekingen davraniyorsun, ya cik babalar gibi seni artik istemiyorum de emin ol kiymetin artacak, kaybettigin durusunu yeniden kazanaksin ablalarin olarak yol gösteriyoruz ama :)

iste bu sekilde bile cekingen davraniyorsun, ya cik babalar gibi seni artik istemiyorum de emin ol kiymetin artacak, kaybettigin durusunu yeniden kazanaksin ablalarin olarak yol gösteriyoruz ama :)
Ama o söylediğini söyledi ki umrunda dahi değilim. Ortalık durulmuşken ona böyle birşey söylemem yersiz gibi geldi.

Bitti artık yazdım ve bitti. Büsbütün bitti

Eklentiler

• Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    115,1 KB · Görüntüleme: 48
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    205,1 KB · Görüntüleme: 49
Bitti artık yazdım ve bitti. Büsbütün bitti
Bu adam eski sevgilisini unutamamış bence seninle de oldurmaya çalışmış ama olmamış çünkü hala acı çekiyor gibi. Sen de çok fazla teslim olmuşsun gibi yani ne dese kabul etmen hiç rest çekmemen onu sıkmış tahmin edebiliyorum o ruh halini. Biraz kaybetme korkusu olsaydı böyle davranmazdi eminim. Neyse üzülecek bir şey yok birbirinize uygun değilmişsiniz önünüze bakacaksınız

Bu adam eski sevgilisini unutamamış bence seninle de oldurmaya çalışmış ama olmamış çünkü hala acı çekiyor gibi. Sen de çok fazla teslim olmuşsun gibi yani ne dese kabul etmen hiç rest çekmemen onu sıkmış tahmin edebiliyorum o ruh halini. Biraz kaybetme korkusu olsaydı böyle davranmazdi eminim. Neyse üzülecek bir şey yok birbirinize uygun değilmişsiniz önünüze bakacaksınız
Başka yol kalmadı artık tek taraflı zorlamanın alemi yok. Söylediklerinde haklısın, teşekkür ederim :)

Haftaya kadar numaramı değiştiricem onda numaram olmamış olacak sosyal medyamı kapatıp onun bilmediği bir hesap açmayı düşünüyorum ona yazmak yerine bu yolu izlesem sonuç olarak benden hiçbir yerden haber alamayacak. Çünkü ona yazıp aklımı çelmesinden korkuyorum..
İyide bu yanlış bir yöntem irade dediğiniz şey kaçarak olmuyor. Silin hesabınızdan yazdığında cevap vermezsiniz bu iradedir neden kaçıyorsunuz ki suçlu gibi, zaten bir süre sonra siz istemeyeceksiniz. Bu kadar kafada olayı büyütmeyin çıkartın arkadaşlardan silin numarasını kafi. Yeni hesaplar şunlar bunlar önrmsediğinizi gösterir. Hoşçakal bile yazmayın bence herkes kendi yoluna siz önünüzdeki yola odaklanın gelse bile istemeyin.

X