Eski sevgilim arkamdan “oynak” demiş!!

Siz neden umursuyorsunuz ki? O dedi diye öyle mi oldunuz. Herkes sizi biliyor bilmeyende öyle bilsin ne olacak yani. Kimseye göre hareket etmek zorunda mıyız değiliz. Ablası hakkında da o size düşmez işte. Adam kişiliksizse sizde mi kişiliksiz olacaksınız? Çünkü onu yaparsanız ondan farkınız kalmaz.

Siz neden umursuyorsunuz ki? O dedi diye öyle mi oldunuz. Herkes sizi biliyor bilmeyende öyle bilsin ne olacak yani. Kimseye göre hareket etmek zorunda mıyız değiliz. Ablası hakkında da o size düşmez işte. Adam kişiliksizse sizde mi kişiliksiz olacaksınız? Çünkü onu yaparsanız ondan farkınız kalmaz.
Haklısınız yapmadım zaten

Ablası dansöz kıyafetiyle oynadığı videoyu herkesin ulaşabileceği bir platformda yayınlamış, gizli değil ki.
Hani dans ederken sevgilisine göndermiş olsa haklısınız özel hayat, ama tiktokta herkes izlesin diye paylaşmış zaten.
Ben olsam çat yapıştırırım hiç umrumda olmaz, kimmiş oynak görür o zaman.

Noktalama işareti diye bir şey var bilmiyorsunuz sanırım. Sizin namusunuz hakkında konuşulmaz ama siz onun ablası hakkında konuşabilirsiniz öyle mi? Bende sizin gibi ikiyüzlü bakış açılarından hoşlanmıyorum. Kadın ister dansöz elbisesi giyer ister astronot sizi hiç ilgilendirmez. İnsanların görmesinden çekilse herkesin izlediği bir platformda ablası paylaşmazdı. Erkek arkadaşınızla uyumlu bir çiftmişsiniz aslında

O nasıl arkadaş kaydet lazım olur diyor. Ne için lazım olacak? Böyle şantaj malzemesi mi biriktiriyor o arkadaşa dikkat edin öncelikle. Birde size bu lafı getiren adama da dikkat edin derim, hatta görüşmeyin.O nasıl bir adam ki sizin arkadaşınız ve sizin için böyle konuşabilmek cesaretini eski sevgilinize vermiş. Birde laf taşımış tabi gerçekse. Öbürüyle zaten ayrılmışsınız, ortak arkadaşlarla da iletişimi kesin olsun bitsin. Ablanın ise bu olaylarla hiç alakası yok kadını katmayın ayıp edersiniz.

Ne demek ablan oynak derdim. Oynayan insanlar oynak mi oluyor? Oynaktan kastedilen şey oyun oynuyor olması değil kaba tabir ile erkeklere pas atana,önüne gelen erkekle birlikte olana denir. Dans eden kadın neden oynak olsun.
Ne demekse ne demek yazdığım ortada yenile yenile oku.

Konu sahibi için elin adamına benim eski sevgilim oynak derse ki Türkçe meali "o kız değil yani istersen sende atla" anlamındadır.

Ben konu sahibinin yerinde olsam kuçu kuçunun totosuna sokar sokar çıkarırım.
Dua etsin, konu sahibi gene iyi...

Noktalama işareti diye bir şey var bilmiyorsunuz sanırım. Sizin namusunuz hakkında konuşulmaz ama siz onun ablası hakkında konuşabilirsiniz öyle mi? Bende sizin gibi ikiyüzlü bakış açılarından hoşlanmıyorum. Kadın ister dansöz elbisesi giyer ister astronot sizi hiç ilgilendirmez. İnsanların görmesinden çekilse herkesin izlediği bir platformda ablası paylaşmazdı. Erkek arkadaşınızla uyumlu bir çiftmişsiniz aslında
Offf kullanmıyorum o işaretleri keşke sadece konu hakkında yorum atsanız

Ablası dansöz kıyafetiyle oynadığı videoyu herkesin ulaşabileceği bir platformda yayınlamış, gizli değil ki.
Hani dans ederken sevgilisine göndermiş olsa haklısınız özel hayat, ama tiktokta herkes izlesin diye paylaşmış zaten.
Ben olsam çat yapıştırırım hiç umrumda olmaz, kimmiş oynak görür o zaman.
Peki o zaman eski erkek arkadaş ile kalite olarak ne fark kalacak sizce??

Offf kullanmıyorum o işaretleri keşke sadece konu hakkında yorum atsanız

6 tane cümle yazmışım. Biri noktalama işareti hakkında siz de cımbızlayıp tek bir cümleye yorum yapmasanız keşke. Noktalama işareti kullanmadığıyla övünen bir insanı da gördüm ya bu sitede artık hiçbir şeye şaşırmam.

Peki o zaman eski erkek arkadaş ile kalite olarak ne fark kalacak sizce??
Çok mühim bir video olsa ortalıkta paylaşılmaz zaten. Konu nasıl gelişti bilmiyorum ilk mesajı okudum sadece. Eğer eski sevgilim benim arkamdan böyle konuşacaksa ve o videodan ona bahsetmem bana kendimi iyi hissettirecekse yaparım. Benimle uğraşacağına gider kendi ailesiyle uğraşır.
kaldı ki ablası çekinse zaten tutup da böyle bir video çekmez.

Merhaba bir ilişkim olmuştu kültür farkları vardı o doğulu ben laz ama bunu sorun etmedim onu sevmiştim halada vardı bir şeyler ve benim bakire olmadığımıda biliyordu sorun etmedi konusunuda açmadı her neyse ayrılalı oldu baya benim hakkımda ortak bir erkek arkadaşımıza bu lafı etmiş sebebi ise normal bir erkek arkadaşımın arabasına bindiğim için onun demesi değil başkasıda dese çok ağrıma gider! Çok öfkeliyim bunu dediğinde iş kıyafetleri varmış ve ben onun eski müşterisiyim öyle tanıştık arayıp şikayet edesim var yada ablası 30 yaşında anne olan biri ama evlenip Ayrılmış bekar yani tiktokta dansöz elbisesiyle dans ediyor ben anne değilim bir şey değilim istediğimi yaparım benim namusuma laf ediyor ablasının videosu elimde bir gün gördüğümde arkadaşım kaydet sana lazım olur demişti ama ben dalga geçmek için kaydettim illa kendine attırıp yüzüne vurdurtucak ama yapmak istemiyorum. Bu lafın altında kalmakta istemiyorum nefret ettim ondan ben ondan ayrılmışım ona ne benim namusumdan erkekler böyle rahat olmamalı!!!
konumu bir okuyun derim... işte bu yüzden erkeklere hiçbir zaman yüzde yüz güvenmemek lazım. keşke bekaretinizle ilgili hiçbir şey anlatmasaydınız en azından ciddi bir adım atana kadar veya onu iyice tanıyana kadar.
Allah yardımcınız olsun. ama bence intikam almaya bile değmez

Çok mühim bir video olsa ortalıkta paylaşılmaz zaten. Konu nasıl gelişti bilmiyorum ilk mesajı okudum sadece. Eğer eski sevgilim benim arkamdan böyle konuşacaksa ve o videodan ona bahsetmem bana kendimi iyi hissettirecekse yaparım. Benimle uğraşacağına gider kendi ailesiyle uğraşır.
kaldı ki ablası çekinse zaten tutup da böyle bir video çekmez.
Olay ablasının, videonun görülmesinden çekinip çekinmediği değil. Olay kadına yapılmış bir hakareti, yine kadına hakaret ederek çözmeye çalışmak. Burada hakaret eden kişiye bişey olmuyor dikkat ederseniz. Aşağılanan yine kadın oluyor.

Caniniz yanmis ,ccanyakayim.diyorsaniz had bildireyim, gonderin ,erkegin iyisi ayrilikta belli olur,gecmis olsun iyiki devam etmemissiniz

X