eski sevgilim geri dönebilir mi?

Eğer bana bir kere bile durumunu izah etmeye gelseydi dinlerdim kesinlikle ve durum değerlendirmesi yapardım. Ben bitirdim dedim o da anında kabullendi sanki bu anı bekliyormuş gibi. Sonrasındada üzüldü birsürü paylaşımlar yaptı vs. ama umrumda olmadı çünkü açıklamasını yapabilirdi ve bende dinlerdim . Benim elde tutma amacım yoktu sadece çabasını görmek istedim ama sıfırdı yani.Ayrıca aslada geri dönmedi söyleyeyim size.

Sizin durumunuz farklı ama evet sebepsiz yere ayrılması ve size cevap hakkı tanımaması art niyetli. Evet bende elde tutmak amacıyla bu hareketleri yaptığını düşünüyorum sizin anlatımınıza göre. Bu yüzden en kısa sürede aklınızdan çıkarmaya çalışın ve kendinizi iyileştirip yolunuza bakın bence

Benim de sevgilim ve babam yay vurdumduymaz diyemem sevgilime aslında ama mesela yanyanayken tartışmışsak horul horul uyumasıyla beni delirtmişligi var. Uzaktaysak çıkar gelir ta şehir dışından hiç üşenmez zaten ona gezmek olsun adam bildiğin kurtlu ama yanyanayken nasilsa oradayım ya bir güzel uyur, o uyuyor diye ben sabaha kadar uyuyamam sinirden.

Babama gelince tipik bir Yay evet, onun kadar gamsız ve vurdumduymaz birini görmedim gerçekten.

aldattığımı düşündü kanıt da yoktu
Eger kendinizden eminseniz böyle durumlarda bir kez açıklama yapın ve sonrasında asla alttan almayın. Size böyle bir yakıştırmada bulunduğu için aksine daha çok üste çıkın ve ezin onu. Bu tip erkekler öyle durumlarda açıklama yaptıkca suçlu ki kendini savunuyor diye düşünüyorlar. Hala gönderme yaptığına göre unutamamış. Ben olsam günahımı aldığı konusunda sert bir şeyler yazar, saçma sapan göndermeler yapmasını görmemek için engelleyerek onu vicdanıyla baş başa bırakırdım

aynen öyle. beni dinlemek istemedi resmen, hiç anlamaya da çabalamadı. daha önce bana söylediği büyük yalanını da yakaladım ama o zaman da affettim. iyice değersizleştim gözünde ve cepte görmeye başladı. keşke affetmeseydim ama yapacak bir şey yok, yoluma bakacağım. çok teşekkürler

evet kendimden emindim, o ise aşırı sinirliydi sakinleştirmeye çalıştım. daha sonra açıklamaya çalıştım. inanmak istemedi işte bir daha olmaz seninle dedi ve terk etti. ben de o günden beri hiçbir şey yapmıyorum. ona yazmaya da çekindim zaten çünkü yoluma çıkma dedi. engelleyesim var aslında ama be yapsam bilemedim.

Engelleyin gitsin. Sizi yapmadığınız bir şey yüzünden suçlamış. Paranoyak belli ki. Kuruntularına sarılıp uyusun. Eminim engelleseniz bile bir zaman sonra sakinleşip o sizin yolunuza çıkmaya çalışacak. O yüzden hic düşünmeyin basın engeli gitsin

zaten kompleksli ve sorunluydu. onunla mutlu olamazdım. her ne kadar suçum olmasa da kendi yazdıklarına inandı kendi bilir. kesinlikle çıkmaya çalışacak, bu göndermeleri de bu sebepten

zaten kompleksli ve sorunluydu. onunla mutlu olamazdım. her ne kadar suçum olmasa da kendi yazdıklarına inandı kendi bilir. kesinlikle çıkmaya çalışacak, bu göndermeleri de bu sebepten
Eski sevgilim öyle biriydi. Kendi kuruntularına inanır beni suçlu çıkarırdı. Paranoyakti resmen sürekli onu aldattığımi düşünürdü ki böyle şeyler düşünmesine en ufak sebebiyet vermeyecek kadar sadık biriyim. Ben aciklama yaptıkca kendini bir şey zanneder beni ezmeye devam ederdi. Böyle manipulator adamlar insanın öz güvenini sömürüyor. Ne zaman ki rest çektim umursamaz oldum barışmak için bir hal olmuştu. Size gönderme yapıyor ki ilk adımı atan siz olun. En ufak sorunda tıpış tıpış geldin diye kafanıza kakacak

Bence boşver yolver

Olsun yapılan hatalar tecrübe oluyor böyle düşün yani ileriye daha sağlam adımlar atabilmek içindir. Evet birde yalanları, aldatmaları vs. affetmemek lazım yoksa yenilerini yapıyorlar. Böyle düşünmeniz çok sevindim, kendinizi iyileştirin, kurtulduğunuz için sevinin ve bu güzel hayatınızın tadını çıkarın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…