Eski sevgilim sevgilisi varken bana mesaj attı bende sevgilisine söyledim doğru mu yaptım

Evet kızı düşündüğü için yaptı. Bende yapmıştım aynısını. Ama sizin gibi zihniyetler yüzünden “ayırmak için yaptı” oluyor

Senin zihniyetin bu iste! Cunku dusunce yapin bu. Ben boyle bir sey asla dusunmedim ama bunu sana aciklamaya bile gerek duymuyorum cunku anlayabilecek kapasiten yeterli degil!

Eski sevgilimle arkadaşımın arası iyi her şeyini biliyor, benimle çıkarken başkalarıyla konuştuğunu yakalayıp ayrılmıştım. yeni biriyle çıkmaya başlamış ama bana bu gece mesaj attı ve 2 gün önce 2 kişiyle daha konuşuyordu ispatım var. sevgilisi olan kızla da 2 günden fazla olmuş çıkmaya başlayalı anlayacağınız 3 kişi birden yürütüyor üstüne bir de sevgilisi uyuyunca bana mesaj atıyor. Arkadaşıma da bana yazdıktan sonra bana birini ayarla diyor arkadaşım da sevgilin vardı hani dediğinde sevgilim yok diyor. ben bunları ve bana attığı mesajı ss alıp kıza attım bunu arkadaşımın yaptığını biliyor onunla da kavga etti o kızı da oynatsın üzsün istemem kızın yaşı küçük. ss leri atarak iyi mi yaptım sizce bence hak etti bunu,o kız da bugün mesaj attı teşekkür etti söylediğim için
Bence yi yapmışsınız böyle adamlar kimseyi sevemez En azından yakalandığını görüp belki böyle bir şey bir daha cesaret edemez diyeceğim ama böyleleri akıllanmıyor biliyor musun.. En azından kız kullanılmamış oldu yolun başındayken çok bağlanmadan işten sıyrılmış oldu. Siz üstünüze düşeni yapmışsınız.Unutmayın ki haksızlıga susan da dilsiz şeytandır

Bence yi yapmışsınız böyle adamlar kimseyi sevemez En azından yakalandığını görüp belki böyle bir şey bir daha cesaret edemez diyeceğim ama böyleleri akıllanmıyor biliyor musun.. En azından kız kullanılmamış oldu yolun başındayken çok bağlanmadan işten sıyrılmış oldu. Siz üstünüze düşeni yapmışsınız.Unutmayın ki haksızlıga susan da dilsiz şeytandır
benim peşimde koşup da tmm dediğim bi tip vardı, başka kızlara yazdığını gördüm. toplam "10" gün dayanabilmiştim...
üzerinden 6 yıl geçti, nişanlanmış, hala bana yazıyor, hatta numaramı bağlı bulunduğum meslek odasından almış. ne 6 yıl önce ne de şimdi hiçbir zaman sevmedim. kıza söylemek isterdim ancak uğraşasım gelmiyor gerçekten.

Boyle tiplerin ifsa edilecegi bir sayfa olmali bence. Tum kadinlar glip yazsin bu serefsiz boyle boyle yapti diye, diger kadinlar da dsimdirekt adamin ne oldugunu bilsin. Databasee ihtiyac var :)
valla ve bence değişmiyorlar. benim yazdığım adam üniversite öğrencilik yıllarında benle iken yaptı. şimdi hakim olmuş, hala ayynı :KK70:

Eski sevgilimle arkadaşımın arası iyi her şeyini biliyor, benimle çıkarken başkalarıyla konuştuğunu yakalayıp ayrılmıştım. yeni biriyle çıkmaya başlamış ama bana bu gece mesaj attı ve 2 gün önce 2 kişiyle daha konuşuyordu ispatım var. sevgilisi olan kızla da 2 günden fazla olmuş çıkmaya başlayalı anlayacağınız 3 kişi birden yürütüyor üstüne bir de sevgilisi uyuyunca bana mesaj atıyor. Arkadaşıma da bana yazdıktan sonra bana birini ayarla diyor arkadaşım da sevgilin vardı hani dediğinde sevgilim yok diyor. ben bunları ve bana attığı mesajı ss alıp kıza attım bunu arkadaşımın yaptığını biliyor onunla da kavga etti o kızı da oynatsın üzsün istemem kızın yaşı küçük. ss leri atarak iyi mi yaptım sizce bence hak etti bunu,o kız da bugün mesaj attı teşekkür etti söylediğim için
Kizin YaSi küçük demesen boşver derdim. Ama supersin bence

Cok dogru bir hareket. Baska birilerinin zarar gormesini engellemissiniz.

👏👏👏👏 Güzel yapmışsın birinin haddini bildirmesi gerekiyor... Ya bu erkekler kendilerini İngiltere kraliyet ailesinden sanıyorlar galiba

Tabii ki iyi yapmışsın👏🏻👏🏻👏🏻

Cok mu ariyorsunuz bu tipleri. Sirf kizi dusundugun icin attin yani ok. :)

Değişik bir mantık

Hani dese ki egomu okşamak için yaptım, intikam için yaptım, biliyorum üstüme vazife değildi ama ben bu dünyanın süperman’iyim, herkese iyilik yapmam lazım... Tamam deriz.

Biz de bu mantıkla eski sevgililerimizi, eşlerimizi takip mi etmeliyiz acaba, birden fazla kişiyle görüştüklerini öğrenirsek hemen network kurup hepsine haber verelim mesela? Sevabına yani. Hizmet. İyilik olsun maksat.

Yaşlarınız küçük herhalde, çünkü çok saçma bir şey yapmışsınız.
Size yazan eski erkek arkadaşınız mı? Sizden başkalarıyla görüştüğünü biliyor musunuz? Engellersiniz, hayatınızdan çıkarırsınız, muhatap olmazsınız. Olgun ve karakter sahibi kadınlar böyle yapar.

Sizin yaptığınız çiğ bir davranış. Yaşınıza veriyorum. Bir de abla tavsiyesi: Gerçek intikam iyi bir hayat yaşamakla olur.

benim peşimde koşup da tmm dediğim bi tip vardı, başka kızlara yazdığını gördüm. toplam "10" gün dayanabilmiştim...
üzerinden 6 yıl geçti, nişanlanmış, hala bana yazıyor, hatta numaramı bağlı bulunduğum meslek odasından almış. ne 6 yıl önce ne de şimdi hiçbir zaman sevmedim. kıza söylemek isterdim ancak uğraşasım gelmiyor gerçekten.
Bak 6 yil olmus hala ayni tas ayni hamam bu larin karakterine islemis anacımm düzelmez boyleleri. Evlerden ıraaak 😬😬😅😅

X