Eski sevgilimden hakaretler

b l a s t

👼🏼
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2011
1.349
1.683
Merhaba kk, sakin değilim bu sebeple ne yazdığımı ne yazacağımı bilmiyorum. Konuya geçiyorum.

Kasım başında sevgilimle ayrıldık. Dostça ayrıldık. Anlaşamıyorduk. O ayrılmak istedi.

Ayrıldıktan birkaç gün sonra bir yakınım koronadan dolayı yoğun bakıma alındı ve başka bir eski sevgilim upuzun bir mesaj attı. Hem geçmiş olsun hem de duygusal bir mesaj. Biz onunla ara ara konuşmaya başladık. Ama bi gelecek beklentisi gibi değil değer veren iki arkadaş gibi. Bazen 5 günde bir bazen her gün 1-2 cümle.

Bir süre sonra da yeni ayrıldığım eski sevgilim yazdı. Ara ara konuşuyorduk. Ben barışmak istiyordum ama bana kesinlikle barışmayacağımızı ona göre konuşmamızı söyledi. Ama her gün konuşmaya devam ettik ve barışmak üzereydik. ben de şeffaf olmak adına ve ortak arkadaşlarından duyar diye eski sevgilimin geçmiş olsun mesajını ve arada öyle eski iki arkadaş gibi konuştuğumuzu söyledim. Bana ağza alınmayacak hakaretler etti o... hayatımı mahvettin sen iflah olmazsın bir çok o.. içeren cümle.Beni rezil edeceğine dair tehdit. Ben artık mesajları açmadım, bu mesajların hepsini silmiş sonrasında. Az önce yine yazdı sen her şeyi hak ediyorsun ben sana napacağımı biliyorum tarzında sonra yine mesajı sildi. Normalde asla böyle bir insan değil neye uğradığımı şaşırdım. Sinirle söylemiş gibi de geliyor. Ne yapacağımı bilmiyorum haklı mıyım haksız mı hak ediyor muyum bunları kafam allak bullak
Güncelleme
Sabah tekrar yazdı. Yazdığı hakaretler için özür diledi. Geçmiş olsun mesajı yazan eskimle arkadaşça konuştuğumuza inanmadığını söyledi, o yazan kişiyi uzaktan da olsa tanıdığı için. Birkaç şart öne sürdü kabul etmedim o yüzden biraraya gelmeyeceğiz , tamamen bitirdik. Söylediklerini unutamadığımı söyledim. Tehdit tamamen bitti sinirle söylediğini söyledi.

Son düzenleme:
Gercek yuzunu göstermis engelleyin heryerden. Sonucta ayrilmissiniz, yargilama hakki yok.
Sakinleşirse konuşmak istiyorum bi belki normal psikolojiye girer de bir şey yapacaksa engellerim diye. Şu an neler yapacağını kestiremiyorum baya tehtit mesajı attı. Ama bir yandan da uzun süredir tanıyorum bir şey yapacağını düşünmüyorum

Son düzenleme:
Artık yıllanmış olan eski sevgilinizle niye hala görüşüyorsunuz ?
Geçmiş olsun dileklerini ilettiyse bir iki iki kelam edip kesebilirdiniz konuşmayı uzatmaya gerek var mıydı?
Hadi görüştünüz diyelim niye eski sevgilinizi eski sevgilinizle kıskandırma gibi bi çaba içine giriyorsunuz .
Keko ağzına geleni saymış bundan adam olmaz zaten de sende haklı sayılmazsın bu durumda .
İkisinden de uzak durman yararına olur.

Artık yıllanmış olan eski sevgilinizle niye hala görüşüyorsunuz ?
Basit bi iki kelam edip kesebilirdiniz konuşmayı uzatmaya gerek var mıydı?
Hadi görüştünüz diyelim niye eski sevgilinizi eski sevgilinizle kıskandırma gibi bi çaba içine giriyorsunuz .
Keko ağzına geleni saymış bundan adam olmaz zaten de sende haklı sayılmazsın bu durumda .
Kıskandırma çabasıyla yazmadım, baktım barışacak gibiyiz hem dürüst olmak adına hem de bir yerden duyar diye söylemek istedim. Bu kadar tepki vereceğini düşünmedim.

Adam barışalım dese barışacak mısınız bu saatten sonra ben onu merak ettım? Size o.. diyen adamla? Engelleyin, tabiri caizse havlayan köpek ısırmaz :işsiz::kahve:
Hayır kesinlikle barışmayacağım şüpheniz olmasın ama özel konuşmalarımı yayar diye çekiniyorum çünkü başta tehtit etti sildi 2. Tehtit 2 saat sonra geldi. Bir yanım da yapmaz diyor

Bence hata sizde, adam asla birlikte olmicaz ona göre konuş vb diyor ego tatmini yapıyor siz hala konuşmaya devam ediyorsunuz. neden? Durduk yere poposunu kaldırmışsınız. En başta bu iş burda ofsayt.

Konuya gelirsek seninle aramızda bir şey yok y.vşak sen kimsin de bana laf ediyorsun nişanlım değilsin nikahlım değilsin bas geri yaz gitsin. Y.vşak kısmını lütfen atlama orası çok önemli :halay:

Hayır kesinlikle barışmayacağım şüpheniz olmasın ama özel konuşmalarımı yayar diye çekiniyorum çünkü başta tehtit etti sildi 2. Tehtit 2 saat sonra geldi. Bir yanım da yapmaz diyor
Hiçbir şey yapamaz. Yapacak adam yapardı dillendirmeden. Korkmayın ve ona da korktugunuzu bellı etmeyın

Eski sevgiline eski sevgilinle konustgunu soylemen normal mi?
tekrar flört etmeye başlamıştık barışmak üzereydik o yüzden söyledim
Bence hata sizde, adam asla birlikte olmicaz ona göre konuş vb diyor ego tatmini yapıyor siz hala konuşmaya devam ediyorsunuz. neden? Durduk yere poposunu kaldırmışsınız. En başta bu iş burda ofsayt.

Konuya gelirsek seninle aramızda bir şey yok y.vşak sen kimsin de bana laf ediyorsun nişanlım değilsin nikahlım değilsin bas geri yaz gitsin. Y.vşak kısmını lütfen atlama orası çok önemli :halay:
ben ayrılık konusunda açmadım ama hatayı kendimde gördüğüm için alttan aldım. anlaşamama nedenimiz benim fevri tavırlarımdı ve sürekli sorun çıkarıyordum. asla barışmayacağız dedi ama sonra tekrar flört etmeye başladık. barışacak gibiydik hatta o yüzden eski sevgili konusunu söyledim.. ama ayrıyız sonuçta ve terk edildim o yüzden kafam iyice allak bullak
Ayıdan post, eski sevgiliden dost olmaz :işsiz:
Doğru
Hiçbir şey yapamaz. Yapacak adam yapardı dillendirmeden. Korkmayın ve ona da korktugunuzu bellı etmeyın
Öyle yapayım. Ben de gözdağı mı versem acaba boş durmayacağımla ilgili

tekrar flört etmeye başlamıştık barışmak üzereydik o yüzden söyledim

ben ayrılık konusunda açmadım ama hatayı kendimde gördüğüm için alttan aldım. anlaşamama nedenimiz benim fevri tavırlarımdı ve sürekli sorun çıkarıyordum. asla barışmayacağız dedi ama sonra tekrar flört etmeye başladık. barışacak gibiydik hatta o yüzden eski sevgili konusunu söyledim.. ama ayrıyız sonuçta ve terk edildim o yüzden kafam iyice allak bullak

Doğru

Öyle yapayım. Ben de gözdağı mı versem acaba boş durmayacağımla ilgili
Valla sen istediğini yap adam ayrılırken belli olurmuş de geç. Adamsa anlar o mesajı

Özel konuşmaları yayar derken?
Tehtitin içeriğini söylemedi tam olarak ama yapabilecekleri; aramızdaki özel konuşmaların -anlamışsınızdır- ekran resmini her yere atabilir ya da mesela bir arkadaşıma sinirlenip söylediğim şeylerin ekran konuşmasını atabilir.

X