Eski sevgilime dönmek istiyorum ama :(

wannabehappy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2017
176
30
27
Merhaba. 24 yaşındayım ve ne zaman bi konuda bunalsam işin içinden çıkamasam sizler bana fikir veriyorsunuz yardımcı oluyorsunuz. Şimdide size danışmak istiyorum.
22 yaşımda aynı işyerinde çalıştığım biriyle ilişki yaşadım 7 ay filan sürdü. Ama bugüne kadar tek aşık olduğum kişiydi. Çok olaylı bi şekilde ayrıldık. Çok fazla hata yaptı. Benden hemen sonra eski sevgilisine döndü (sebep olarak bekaretini almış olmasını bahane ediyor) Biz sevgiliyken o kız bizi hep taciz etti bana öpüştükleri fotoğrafları yolladı işyerine hediyeler gönderdi. Ben ayrılmak istememiştim ve o süreçte o kıza döndüğü için travma yaşadım geçmişten gelen ailevi problemlerim de vardı ve ben ona tutunmuştum. Bir anda o kıza dönmesini bir türlü sindiremedim o kızın büyü yaptırdığını düşündüğüm için baktırdım bu konuda beni eleştirebilirsiniz ama inanın bende çok pişman oldum yaşıma verin bir daha asla öyle bişey yapmam o dönem çok acı çektiğim için bi sebep aradım. Ve bu durumu öğrenip herkese yaydı bu durumu. Ailesine arkadaşlarına. Ve aynı işyerindeydik karşılıklı çok hatalar yaptık ve ailesi benden nefret ediyor. Arkadaşları beni destekliyordu ama o büyü yapılmışmı diye baktırdığım için bunu kullandı o dönem beni bir anda bıraktığı için vicdanen rahat olmadığı için arkadaşlarınada bu durumu ifşa etti. Yazarken bile kendimden nefret ediyorum kendime çok öfkeliyim çok pişmanım. O dönem ayrılığı atlamadım ilaç tedavisine başladım halada devam ediyor. Sonrasında bir ilişkim oldu istemediğim birliktelik yaşadım hiç yüzüm gülmedi ve birlikte olduğum kişi benim yalnız çaresiz arkamda ailem yok diye kullanmak istedi istediği gibi. Zorda olsa ondan kurtuldum. Ve ilaç kullanmama sebep olan o çocuk 1 aydır bana dönmek istiyor. Pişman olduğunu söylüyor. Ona karşı çok öfkeliyim beni çok küçük düşürdü hatalarımı herkese ifşa etti. Beni bir anda yapayalnız bıraktı sebepsiz yere. Nekadar pişmanda olsa vicdanen rahatsız olduğunuda söylese onu çok sevdim ve bastırdığım duygularımı hislerimi yeniden ortaya çıkardı bu durum hala onu çok seviyorum. Bir daha eskisi gibi olamayacağını söyledim. Ama benimle evlenmek istediğini söyledi. Ama benim şimdi boğazımda bi düğüm var şunları yazarken. Çok acı çektim ardından ve şimdi ailesi arkadaşları benden nefret ediyor. Hiç haketmediğim bi duruma soktu beni. Benim için mücadele edeceğini söylüyor ama bana bukadar ön yargılı insanlarla ben nasıl başederim nasıl yüzyüze bakarım. Neolur fikir verin başıma ağrılar girdi düşünmekten 😔😔😔

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sanki bu konuyu hatırlıyorum. İş yerinde büyücü mü falcı mı ne ondan gelen mesajı eski sevgiliniz görüyordu ve iş yerine yayıyordu sanki.
Ben sanki bu konuyu hatırlıyorum. İş yerinde büyücü mü falcı mı ne ondan gelen sevgiliniz görüyordu ve iş yerine yayıyordu sanki
Evet açmıştım ozamanda konu. Bana karşı çok hata yaptı bende kabul ediyorum ama travma yaşadım o dönem. Ve şimdi bukadar öfkeliyken hala seviyorum sanırım ve ne yapacağımı bilmiyorum 😔

ne kadar iğrenç insanlar bunlar. kendinizi böyle insanlara layık görüyorsanız geri dönün. iyi adamlar boşta kalmış olur kendine saygı duyan kızlarımız da iyi adamlar kapılmış diye üzülmezler. sizi aldatan leş herifin teki zeytinyağı gibi üste çıkmış işe de yaramış. diğer herife de diycek lafım yok. bekaretini aldım verdim ne iğrenç mahlukatlar bunlar leş ya leş. bunlardan koca olur mu bunlardan baba olur mu?

Merhaba. 24 yaşındayım ve bu forumu 14 yıldır takip ediyorum. Ne zaman bi konuda bunalsam işin içinden çıkamasam sizler bana fikir veriyorsunuz yardımcı oluyorsunuz. Şimdide size danışmak istiyorum.
22 yaşımda aynı işyerinde çalıştığım biriyle ilişki yaşadım 7 ay filan sürdü. Ama bugüne kadar tek aşık olduğum kişiydi. Çok olaylı bi şekilde ayrıldık. Çok fazla hata yaptı. Benden hemen sonra eski sevgilisine döndü (sebep olarak bekaretini almış olmasını bahane ediyor) Biz sevgiliyken o kız bizi hep taciz etti bana öpüştükleri fotoğrafları yolladı işyerine hediyeler gönderdi. Ben ayrılmak istememiştim ve o süreçte o kıza döndüğü için travma yaşadım geçmişten gelen ailevi problemlerim de vardı ve ben ona tutunmuştum. Bir anda o kıza dönmesini bir türlü sindiremedim o kızın büyü yaptırdığını düşündüğüm için baktırdım bu konuda beni eleştirebilirsiniz ama inanın bende çok pişman oldum yaşıma verin bir daha asla öyle bişey yapmam o dönem çok acı çektiğim için bi sebep aradım. Ve bu durumu öğrenip herkese yaydı bu durumu. Ailesine arkadaşlarına. Ve aynı işyerindeydik karşılıklı çok hatalar yaptık ve ailesi benden nefret ediyor. Arkadaşları beni destekliyordu ama o büyü yapılmışmı diye baktırdığım için bunu kullandı o dönem beni bir anda bıraktığı için vicdanen rahat olmadığı için arkadaşlarınada bu durumu ifşa etti. Yazarken bile kendimden nefret ediyorum kendime çok öfkeliyim çok pişmanım. O dönem ayrılığı atlamadım ilaç tedavisine başladım halada devam ediyor. Sonrasında bir ilişkim oldu istemediğim birliktelik yaşadım hiç yüzüm gülmedi ve birlikte olduğum kişi benim yalnız çaresiz arkamda ailem yok diye kullanmak istedi istediği gibi. Zorda olsa ondan kurtuldum. Ve ilaç kullanmama sebep olan o çocuk 1 aydır bana dönmek istiyor. Pişman olduğunu söylüyor. Ona karşı çok öfkeliyim beni çok küçük düşürdü hatalarımı herkese ifşa etti. Beni bir anda yapayalnız bıraktı sebepsiz yere. Nekadar pişmanda olsa vicdanen rahatsız olduğunuda söylese onu çok sevdim ve bastırdığım duygularımı hislerimi yeniden ortaya çıkardı bu durum hala onu çok seviyorum. Bir daha eskisi gibi olamayacağını söyledim. Ama benimle evlenmek istediğini söyledi. Ama benim şimdi boğazımda bi düğüm var şunları yazarken. Çok acı çektim ardından ve şimdi ailesi arkadaşları benden nefret ediyor. Hiç haketmediğim bi duruma soktu beni. Benim için mücadele edeceğini söylüyor ama bana bukadar ön yargılı insanlarla ben nasıl başederim nasıl yüzyüze bakarım. Neolur fikir verin başıma ağrılar girdi düşünmekten 😔😔😔
bir kere ayrıldıktan sonra asla eskisi gibi olmuyor. kesinlikle ilaç tedavisine devam edin ve o kişiyle de iletişimi kesin sizin ona karşı duygunuz olduğunu bildiği için bu durumu kullanmaya çalışıyor. ayrıca hiç hoş şeyler yaşamamışsınız yine barışsanız yine ayrılık olur. sizinle evlenmek istemesine de inanmayın belki cinsel anlamda bir şeyler yaşamak için bile bunu demiş olabilir.

Ayrıca ailesinden nefret ediyorum. Tanımadıkları bir insana basıl böyle ön yargılı olabilirler ki?
Ohoooo, şimdiden kıymetli herifi aklama çabaları başlamış içinde. Allah bilir ne anlattı onlara senin hakkında. Seninle sevgili iken koştur koştur başkasına gitmiş, onun koynundan çıkmış sana geliyor. Bunları geçtim bu aile sıkıntı. Adam boşboğaz, adam uydum akıllı. Çabalamayacak, atacak ortaya ailesi de yiyecek çiğ çiğ seni. Çaba dediği bu işte, takacak koluna, bu benim karım diyecek, sonrası yok.

Olaylar, siz cok karmakarisiksiniz zar diktirmrkle ilgili konu da acmissiniz, terapiye devam edin burda yazilanlardan çıkarım yapamayacaksiniz gibi hissettim
Evet istemediğim şeyler yaşadım. Son üç yıl çok kötüydü benim için. Terapime zaten devam ediyorum. Gelecekle ilgili hissinizi sormadım iğnelemek yerine fikrinizi söyleyebilirsiniz burda açtığım konuyla alakalı veya kendinizi hiç yormayabilirsiniz amacınız daha fazla can yakmak ise...

X