Eski sevgilimin dönmesinin amacı ne?

Seytanolabilirim

Cok guclu bir kadin
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Mart 2019
1.567
2.145
35
4 ay önce biten bir ilişkim vardı. Biraz kafamı dinlemek istedim ve kimseyle görüşmedim. Ama Geçen ay üniversitedeki eski sevgilim mesaj attı boşluktaydım özürler diledi görüşelim dedi görüştüm. Bu arada o benim ilk sevgilimdi. Benim için yeri çok özel. Sonra bir şeyler yaşanmaya başladı aramızda (cinsel ve duygusal anlamda) ama çok nadir mesaj atıyor. Aramıyor. Sitem ettiğimdede sana böyle hissettirdiğmi bilmiyordum diyor ama fazla da bir düzelme olmuyor. Görüştüğümüz anlarda çok istekli ve mutlu. Bazen tartıştığımızda benden vazgeçme diye mesaj atıyor. Kafam çok karışık o da boşluk doldurmak için mi geldi bana yoksa gerçekten seviyor mu? Zaten yeni darbe yedim tekrar yemek istemiyorum
Sevmiyor net

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 45 Kg. ile 61 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 156 cm. Başlangıç Kilom :65 Kg. Şimdiki Kilom :65 Kg.

lokmatatlisiyim

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2020
355
278
24
Yazdıklarımızı okumadın mı? Adam seninle çükünü rahatlatıyor... Senin yüzünden boşu boşuna ban yiyeceğim...
Terbiyesizlik yapmayın. Cinsellik sadece erkeğe zevk veren bi şey sandığınızdan psikolojik baskı vajinismusa sebep oluyor cogu kadinda. Yazacak iyi bi şeyiniz yoksa yazmayın zorlayan mi var.

Konu sahibi,bence yol ver. Sogumus isinamamis belli ki... olur oyle..

theblackswan

Fevri ve Bebeksi
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2020
1.383
7.225
Retro metro bilmem de, klasik erk*k işte, yokluktandır;anlam yüklememek gerek.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :65 Kg. Şimdiki Kilom :48 Kg.

Wurstria

Akıp giden hayatı kimse için durdurmayın.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2015
10.168
15.785
kaç yaşındasınız bilmiyorum ama adamın amacı seks. sizinle uyumlu, keyifli bir cinselliği varsa kaybetmek istememe nedeni bu. baksanıza, nadir arayıp soran biriymiş. siz de adama duygusal değil seks odaklı yaklaşıyorsanız fb tarzı takılın geçin.

kedilinick

Keyfimiz ellere dert olmuş belli 😅😂😂😂
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
18.596
26.837
4 ay önce biten bir ilişkim vardı. Biraz kafamı dinlemek istedim ve kimseyle görüşmedim. Ama Geçen ay üniversitedeki eski sevgilim mesaj attı boşluktaydım özürler diledi görüşelim dedi görüştüm. Bu arada o benim ilk sevgilimdi. Benim için yeri çok özel. Sonra bir şeyler yaşanmaya başladı aramızda (cinsel ve duygusal anlamda) ama çok nadir mesaj atıyor. Aramıyor. Sitem ettiğimdede sana böyle hissettirdiğmi bilmiyordum diyor ama fazla da bir düzelme olmuyor. Görüştüğümüz anlarda çok istekli ve mutlu. Bazen tartıştığımızda benden vazgeçme diye mesaj atıyor. Kafam çok karışık o da boşluk doldurmak için mi geldi bana yoksa gerçekten seviyor mu? Zaten yeni darbe yedim tekrar yemek istemiyorum
Sevmiyoooooooor cinsel kaynaksin sadece beybi

Katipsondanbir

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
17.721
65.247
32
Tek amacı seks.

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

zamandaKayboldum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2021
35
46
23
Parazitlik yapmaya gelmiş diye yorumladım.

sonanda

Nirvana
Pro Üye
29 Nisan 2013
15.330
29.317
O da boşluğu doldurmak için gelmiş. Senden vazgeçmeyecek biri olsaydı o ilişki zaten bitmezdi. Yeni birini bulana kadar etkisiyle idare ediyor.

Tarihci95

Norm Life Bebeğim
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2019
1.535
1.298
26
Cinsel ihtiyaçlarını karşılamak için size geri dönmüş. Duygusal beklentisi yok eğer olsaydı cinsellik dışında da mutlaka arar, sorar, yazar ve görüşmek isterdi. Fuckbuddy tarzı ilişki yaşıyorsunuz şu anda maalesef.

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 48 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 161 cm. Başlangıç Kilom :93 Kg. Şimdiki Kilom :81.7 Kg.