Eski sevgilimin dönmesinin amacı ne?

Tarihci95

Norm Life Bebeğim
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2019
1.592
1.351
26
Ben de hayatında başkası mı var acaba diyorum? Sonra önceki ilişkimde aldatıldım diye paranoyaklık yapmayım diye kendimi dizginliyorum
Cinsellikten dolayı geri dönmüş. Şu an önemli olan başkasının olup olmadığı değil bence. Evlilik dışı ilişkiye karşı değilim beni ilgilendirmez iki yetişkin insanın ne yaşadığı. Ancak konu sahibi karşınızdaki sizi kullanıyor. Siz belli ki duygusal bir beklenti içine girmişsiniz. Sizi benden başka kimse anlayamaz emin olun çünkü aynısını birebir yaşadım cinselliği durdurdum tümden kesti yazmayı zaten aramıyordu da.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 48 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 161 cm. Başlangıç Kilom :93 Kg. Şimdiki Kilom :81.7 Kg.

Smjj

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2020
2.641
2.270

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 100 gün geçti.

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :67 Kg. Şimdiki Kilom :69 Kg.

meryem233

Allah herkesin kalbine göre versin.
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2011
405
123
Seksi neden sadece erkwk ihtiyaci olatak görüyorsunuz ki. Kadinda sonucta ihtiyac duyuyor dimi. Yeni biriyle zor varsın eskisiyle olsun :))

Nasipp61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2019
2.660
2.171
4 ay önce biten bir ilişkim vardı. Biraz kafamı dinlemek istedim ve kimseyle görüşmedim. Ama Geçen ay üniversitedeki eski sevgilim mesaj attı boşluktaydım özürler diledi görüşelim dedi görüştüm. Bu arada o benim ilk sevgilimdi. Benim için yeri çok özel. Sonra bir şeyler yaşanmaya başladı aramızda (cinsel ve duygusal anlamda) ama çok nadir mesaj atıyor. Aramıyor. Sitem ettiğimdede sana böyle hissettirdiğmi bilmiyordum diyor ama fazla da bir düzelme olmuyor. Görüştüğümüz anlarda çok istekli ve mutlu. Bazen tartıştığımızda benden vazgeçme diye mesaj atıyor. Kafam çok karışık o da boşluk doldurmak için mi geldi bana yoksa gerçekten seviyor mu? Zaten yeni darbe yedim tekrar yemek istemiyorum
Kusura bakmayın sizi üzmek istemem ama boşluktaymış boşluğunu sizinle doldurmak istemiş. Giden biri yine gider niye aynı hatayı defalarca yaparsınız ki ayrıca cinsellikle ilgili de bir şeyler yaşamışsınız . Arada güven yok ki siz kendi kendinize darbe yemişsiniz geçmiş olsun ne diyelim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-03-2022

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 45 gün kaldı.

Doğumda, bebeğin göbek kordonu gebelik boyunca kordon damarlarını çevreleyen özel bir jölemsi madde ile kaplıdır. Bu jölemsi madde içinde doğal olarak bulunan bazı hormonlar kanamayı önlemede yardımcı olurlar. Göbek kordonunun yüzeyinde ağrı reseptörleri (ağrı algılayıcı sinirler) olmadığı için, doğumda kordonun kesilmesi size ve bebeğinize acı vermez. Birçok bebeğin doğduğunda göz rengi mavidir ama zamanla gerçek rengine döner.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Oglak kizi

💫⭐️
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2015
4.213
5.958
Yav arkadaşlar, kadın, dememiş ki benim de ihtiyacım var iyi böyle dememiş kii. Yok diyorsunuz cinsellik erkeğe mi ait diye. Farkındaysanız öyle bir şeyden bahsetmemiş bunun amacı ne diye sormuş bize. Erkek böyle düşünüyor diyince diyorsunuz ne var bunda kadında ister cinsellik. İyi ister de sizce bu konuda bu kızcağız istiyor mu? Zaten zar zor dönmüş ve hala şaşkın.

Lkmelms1

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2021
225
215
26
4 ay önce biten bir ilişkim vardı. Biraz kafamı dinlemek istedim ve kimseyle görüşmedim. Ama Geçen ay üniversitedeki eski sevgilim mesaj attı boşluktaydım özürler diledi görüşelim dedi görüştüm. Bu arada o benim ilk sevgilimdi. Benim için yeri çok özel. Sonra bir şeyler yaşanmaya başladı aramızda (cinsel ve duygusal anlamda) ama çok nadir mesaj atıyor. Aramıyor. Sitem ettiğimdede sana böyle hissettirdiğmi bilmiyordum diyor ama fazla da bir düzelme olmuyor. Görüştüğümüz anlarda çok istekli ve mutlu. Bazen tartıştığımızda benden vazgeçme diye mesaj atıyor. Kafam çok karışık o da boşluk doldurmak için mi geldi bana yoksa gerçekten seviyor mu? Zaten yeni darbe yedim tekrar yemek istemiyorum
bunlar hep merkür retrosu... retroyla gelen retroyla gider...

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :72 Kg. Şimdiki Kilom :67 Kg.

Oglak kizi

💫⭐️
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2015
4.213
5.958
Seksi neden sadece erkwk ihtiyaci olatak görüyorsunuz ki. Kadinda sonucta ihtiyac duyuyor dimi. Yeni biriyle zor varsın eskisiyle olsun :))
Adam gayette iliski icin kullanms kızı. Baksanıza niye arayıp sormuyor diyor, niye sorsun ki. Bunun kadın erkek ihtiyacıyla ne alaka. Bak gördün mü biz kadınlar düşünüyoruz adam enden aramıyor o aramıyor düşünmüyor İşte. Bdahakine ancak yalvarır. Bu arada öyle çirkinleşen eski sevgililerim oldu ki, ayrılmışık aylar geçmiş bana gelip hadi bari bi kaç resim at kötüyüm İşte görüşelim diyen. Hayır diyince bu sefer seviyorum ediyoruma işi çevirip hadi diyolardı ordan vurmaya calısıyolardı. Yani ben hiç şaşırmadım oldukça iğrenç

achoi

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2018
1.782
2.015
Keşke konunuzu cinsellik falan yaşamadan açsaydınız adam istediğini alıyor sonra arayıp sormuyor sevgisi olsa böyle olmaz. Zaman geçiriyor

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 91 gün geçti.

Buralardutluuugdu

” SÜMMES SEBİLA YESSERAHU.’’
Pro Üye
16 Aralık 2019
9.285
35.776
29
Tamamen ç.künün derdinde 🤷🏻‍♀️

Oglak kizi

💫⭐️
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2015
4.213
5.958
Bekleseydin kabul etmeyip de görseydin eğer biraz yüzsüzlük de varsa bu gözler kasıklarım ağrıyo bulusalmmı diyen eski svgli gördü bazıları da taktik yapıp kendilerince işte akıllılar. Burası ABD ve AB değil. Gerçekten ama gerçekten seni sevdiği için dönse anlardın zaten ve eskisi gibi olurdunuz üstelik sitem de etmişsin eminim ki öff demiştir

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
26.627
1.833
İşte bunlar hep merkür retrosu asslfmds
bkz:

screenshot_20210926-115340_instagram-jpg.2922964