Eski sevgilinin evine gitmek

Başka karşılaşacağımız bir alan yok maalesef
Resmen emrivaki için evine gitmeyi düşünüyorsun, çünkü sana tüm kapıları kapatmış, öyle olmasa yazar arar bi yere davet edebilirdin.
Barışma ümidi veya yüzleşip defteri komple kapatmak için olsun, farketmez, emin ol fena şekilde ters teper böyle şeyler, kendini daha kötü hissetmenden başka bi şeye yaramaz. Adam için çantada keklik olursun tamamen ve daha da rencide edebilir. Eve almama ihtimali de çok yüksek ayrıca, o zaman kendini tekmelemek isteme ihtimalin de çok yüksek, çok pişman olursun bile isteye o duruma düştüğün için.
Zor evet, yarım kalmışlık hissi fena ama o hissin de geçici olduğunu bil. Bence böylece bırak, kendi içinde zamanla çözümleyeceksin zaten. Devam edecekseniz de o gelsin ya, o da yapamasın sensiz, o düzeltmek istesin. Ayrılık yoluna girilen ilişkilerden hayır geleceğini düşünmüyorum ama diyelim ki oldu, yine de o gelsin, sen peşine düşme.
Hem o da asla inanmayacak yüzleşme derdinde olduğuna, kalan saygısını da kaybedecek, senin durumunu farkedince sana karşı çok daha rahat ve özensiz olacak, hiç gereği yok.

bitirdikten sonra telefonda olmuş
yüz yüze olmuş ne önemi var
ilişki bitirmek isteyen birine söyleyeceğiniz tek şey, tamam sen bilirsin demektir
bi kırmızı çizginiz olsun şu hayatta
dediğim gibi yaptığınız zaman belki o kişi bi süre sonra pişman olup sizin kapınızda yatmaya başlayacak
ne malum
ama yapışkanlık ederseniz, ısrar ederseniz
ikna etmeye çalışırsanız onun gözünde daha da itici bi konuma geliyorsunuz
otomatik olarak sizden kurtulma psikolojisine giriyorlar

ayrıca evine çat kapı gitmek ne demek
ne büyük kabalık ve saygısızlık
benim bi exim ayrıldıktan bi süre sonra benle iletişime geçti
çok az bişey konuştuk çok az cevap verdim
bi gece saat 1'de mesaj attı, senin evin oradan geçeceğim aşağı gelebilir misin falan dedi
inanılmaz rahatsız oldum ki evime gelmek değil niyeti, sokağıma gelmek ama bu bile inanılmaz rahatsız etti öyle pattadanak
ben evde değilim diye cevap verdim
afedersiniz g.t gibi kaldı

ben çok toyken kendimi bu duruma düşürmüştüm :KK70:
bi flörtüm vardı çat kapı sokağına gitmiştim akşam vakti
konuşalım ayağına
evine geleyim de demedim kapının önüne gelir misin demiştim
o da bana misafirim var demişti
kendimi çok kötü hissedip hızımı da alamayıp misafirin kim, x mi diye sormuştum ahahah x de kız adı bu arada
yani hayatımın en cringe günüydü
onu yaşadıktan sonra en şiddetle tavsiye ettiğim şeydir
sakın kimsenin evine çat kapı gitmeyin hele exin evine asla gitmeyin
sokağından bile geçmeyin diye
gurur diye bişey var öyle paldır küldür harcanmaz
ben zamanında bi it uğruna harcadım
dersimi aldım bi daha mı yok tövbe

X