Eski sevgilisini unutamayanlar var mi?

Cok haklisiniz, evet daha buyuk bi aci yaşamadım çok şükür. Bir arkadaşım bana bunlari anlatsa bende komik bulurdum, genelde ask acisi cekenleri anlamıyordum ama basıma gelmedigi icinmis sanirim

Evet gerçekten ilişkimiz varkende sık sık beni asagalayan, kendimi degersiz hissettircek laflar söylüyordu. Sonra sinirle soyledigini söyleyip geçiştiriyordu. Zaten geri dönüş mümkün değil, ayrildiktan sonra cok alcaklştı. Her şerde hayır vardir derler, demekki hayirlisi buymus benim icin

Eger hata sendeyse ve karakteri duzgun biriyse bence 2 yıllık iliskini birakma, peşinden git..

Ondan daha iyisini bulunca unutursun. Daha iyisinden kastım kalp olarak değil nitelik olarak. Daha yakışıklı, daha eğlenceli, daha zengin, daha sevimli vs vs.
Ne yazık ki eski sevgilim yakışıklı degildi, onun gercekten kalbini sevmiştim, bana ilgisini falan.. hatta kimse yakıştıramıyordu bizi, zengin de degildi öğrenciydi.. sanirim kriterlerimde sadece ‘bana iyi gelen biri’ var ..

Birini yara bandı olarak kullanmaktan vazgeç, sevemedğin adam neden hayatında peki?
sen bence böyle yaparak kendi karmanı kendin başlatıyorsun bu yuzden böyle acılar çekiyorsun.
Cunku düzgün biri, 25 yaşında olgun ve ne istedigini bilen biri. Bense artik kor kütük aşık olmak yerine ilerde rahat etcegim, beni uzmicek birini ariyorum. Karşıma çıkan buyuk bi şansi da ellerime itersem ask acim tamamen geçtigimde pişman olucam

Eger hata sendeyse ve karakteri duzgun biriyse bence 2 yıllık iliskini birakma, peşinden git..
Oo canımın içi gururumu ayaklar altına aldım defalarca yazdım olmuyo ben daha da üzülüyorum o da senin eski sevgilin gibi pek yakışıklı değildi boyu uzun değildi benden bi kac cm ancak uzundu.Ama karakteri güzeldi.
Benim hatam oldu onunda oldu ama halledememisiz bitti ha gelirse yine isterim kendimi biliyorum sanırım gelmeyecek.Ama ben bu yaşadığım günleri unutamam tekrar olursa bile.

4 Yıllık uzun bir ilişki yaşadım. Deliler gibi birbirimizi sevdik benim ilkimdi onunda öyle. fakat öyle bir an geldi ki onu hayatımdan silip atmak mecburiyetinde kaldım. Bazen sevgi bir yere kadar. Aradan geçti üç yıl. Şuan hayatımda bir buçuk yıl süren bir ilişkim var. Tıpkı ilkimi sevdiğim gibi seviyorum. Anasının dolduruluşlarına gelmeseymiş. Heheyy...

Belkide hayırlısı budur senin için canim, zaten hep derler ya kaderinde varsa dönüp dolaşıp seni bulur. Sen elinden geleni yapmissin, bence daha fazla yazma ona. Eger affedilmicek kadar buyuk bi hata yapmamana ragmen affetmiyosa demekki yeterince sevmiyo

Ne kadar sürede unuttunuz peki.. 4 yil birlikte olmussunuz sonucta.

Seninle gerçekten çok benziyoruz.
Benim ki de yakışıklı degildi. Kimse yakiştiramiyordu bizi ama bana iyi geldigi icin unutamiyorum.

Bu arada, önceki yorumunda sormuştun, ben almanyada yaşıyorum canım

Seninle gerçekten çok benziyoruz.
Benim ki de yakışıklı degildi. Kimse yakiştiramiyordu bizi ama bana iyi geldigi icin unutamiyorum.

Bu arada, önceki yorumunda sormuştun, ben almanyada yaşıyorum canım
Evet bende fark ettim bu benzerligi, ozelden yaz bana istersen canim belki birbirmize faydamız olur
Butun yorumlari oku, gercekten cok faydali seyler var. Mesela ben stalk etmiyorum dunden beri, ki normalde kendimi durduramazdim

Evet bende fark ettim bu benzerligi, ozelden yaz bana istersen canim belki birbirmize faydamız olur
Butun yorumlari oku, gercekten cok faydali seyler var. Mesela ben stalk etmiyorum dunden beri, ki normalde kendimi durduramazdim
Sağol canım ama anlattıkça kalbim daha çok acıyacak. Şuan baya dibe vurmuş haldeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…