Eskişehir///26

Aşkı sehirim benim

Cidden öyle...Herkeste vardır belki şehir milliyetçiliği ama bence Eskişehir bi ayrı güzel.Bir sürü şehri gezdim, gördüm, temizliğin, düzenin, saygının, güzelliğin, aydınlığın aynı anda bulunduğu başka yer görmedim...

Hayırlı akşamlar kızlar..
Benim ve eşimin ailesi de Eskişehirde.. Biz İstanbulda oturuyoruz.. Eşim çok sever Eskişehir'i ama ben pek sevmiyorum..
:100: eskisine göre gayet hoş bir şehir oldu çok düzenli ama ne biliyim pek sevmiyorum.. her ne kadar kalabalık, nemli bir şehir olsada ben İstanbul aşığıyım..

selam hemserılerım...uzzunn bır aradan sonra eskışehıre gelıcem hem gezıcem hem alısverıs yapıcam ...bana çanta alabılecegım yerlerı tavsıye edermısınız...nerelere bakayım....

hemserilerım nerde yokmuuu yardım edecek kımsee....

özelden mesaj yazan hemserıme tesekkur edrım bekle benı eskısehır gelıyorum...

selam hemserılerım...uzzunn bır aradan sonra eskışehıre gelıcem hem gezıcem hem alısverıs yapıcam ...bana çanta alabılecegım yerlerı tavsıye edermısınız...nerelere bakayım....

mrb sanırım gelmişsindir esk.eğer hala gelmedi isen iki tavsiyem hamamyolu lcw yani carette çanta ve ordu evi karşında inci çanta fiyatlar 20-50-70 en fazla...iyi alış verişler

mrb sanırım gelmişsindir esk.eğer hala gelmedi isen iki tavsiyem hamamyolu lcw yani carette çanta ve ordu evi karşında inci çanta fiyatlar 20-50-70 en fazla...iyi alış verişler

cevabın ıcın tesekkur edeım hala gelemedım eskısehıre nısan ayına kaldı pekı takı ve kıyafet ıcın onerebilecegın yerler varmı nerelara bakayım zamanım kısıtlı uzun uzun gezemeyecegım...şımdıden tesekkurler....

bende yenı evlendim eskısehıre yerlestım kimseyı tanımıyorum burda cok yalnızım

selam...bence cok sanslısın eskısehır gıbı bır sehırde yasama sansı bulmussun...bızım memleketın ınsanı cok sıcakkanlıdır emınım kısa surede cok ıyı arkadaslar edınırsın ve sıkılmazsın...

sen sadece bir hamayolu doktorlar.cd yap canım çeşit çeşit yerler açıldı 2 saatte 2 caddede biter zaten iyi gezmelr

bende yenı evlendim eskısehıre yerlestım kimseyı tanımıyorum burda cok yalnızım

mrb arkadaşım sen hem yeni gelmişsin esk hem hamilesin canını niye sıkıyorsun üzülme esk neresindesin tanışalım ben anlarım gurbeti benim kız kardeşim de gurbette aynen sen gibi..

bende gökmeydan otryrum canım ..hangi şehirden geldin

o zaman hoş geldin eskişehire gelen bağımlı olur derler buraya benim yaşım 27 belki büyüğümdür senden bebeğimde var 16 aylık isteğin zaman sohbet edebiliriz görüşebiliriz bile:))

sormak istediğin bişey olursa sor yani doğup büyüme buralıyım ben:)

selam ...bende 28 yasım da evlenıp ayrıldım eskısehırden ...9 yıl oldu...gurbet zor gercekten ama ınsan zamanla eşi evi neredeyse oraya alısıyor hayat bu doğduğun yer degıl doydugun yerde oluyorsun...ama memleketımıde cok özlüyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…