Eskişehir///26

Ben de eskişehir ' de okuyorum bu sene mezunum, balo kıyafeti arıyorum ama istediğim gibi bulamadım. Eskişehir' de dikimini beğendiğiniz tavsiye edebileceğiniz terzi varsa yazabilir misiniz adresi iletişim bilgisiyle beraber, çok makbule geçer ^^

not: Eskişehir olması şart deil başka illerden olabilir.^^
ekteki elbise gibi istiyorum.
$sagaza-gra9b (1).jpg

bence boyle bır elbıseyı terzıler beceremeyebılırler magazadan almak daha mantıklı ankaraya bakabılırsın orada cesıt secenek daha fazla hem eskısehıre yakın...memleketıme gıttım nıhayet ne kadar ozlemısım...doktorlar caddesındn alısverıs yaptım bol bol takı aldım ....bakalım tekrar ne zaman gıderız allah bılır.....

Çok beğendim eskişehiri daha öncede gelmişliğim vardı ama kent parkını ve sazova parkını gezmemiştim süper ötesi bir şehir olmuş şehriniz çok şanslısınız arkadaşlar. :KK9:

Kizlar Eskisehire tayin istiyecez biraz anlatirmisiniz aileck neler yapilir Eskisehirde?
Caybahceleri bolmudur,alisveris merkezleri bol,ucuz mudur?

Kizlar Eskisehire tayin istiyecez biraz anlatirmisiniz aileck neler yapilir Eskisehirde?
Caybahceleri bolmudur,alisveris merkezleri bol,ucuz mudur?

5 yıldır eskişehirde yaşamıyorum ama doğma büyüme esk li olarak anlatayım..

büyük olarak espark we kanatlı olmak üzere 2 alışveriş merkezi war.. espark epey büyüktür.. 2 tane deyince küçük görünmesin, genel olarak adalar doktorlar civarı alışveriş merkezlerinden daha çok tutuluyor.. bahsettiği adalar mevki "porsuk kanal" boyudur we sayısız cafe çaybahçesi bulunur.. 2 üniversite bulunmasında dolayı gelişmiş bir memlekettir we ucuzdur çok şey..
geniş olarak pek anlatamıcam ama sosyal olarak wakit geçirebilceğiniz çok yer war.. okuyan arkadaşlar warsa bahsedebilir..

Çok tesekkurler tabi 5 yildir değişmis de olabilir..
Faal bir şehir ıstiyorum,öyle bit yerse gitmek isterim..

merhaba arkadaşlar ben de eskişehir de yaşıyorum.kpss öğretmenlik için dershane araştırıyorum.bu sene dershaneye gitmek istiyorum.bana önerebileceğiniz dershaneler var mı?bu sene için dershaneye gidecek olan var mı?

kıslarrr es eslilerr buluşma ayarlayalım görüşelim kaynaşalım mıııı:)))

en azında formda yazışalımmm

Geziye gitmiştim üniversitesine :KK16: Çok güzeldi ya Eskişehir. Ama odunpazarına gidemedim :KK14:

X