Eskişehir///26

Merhaba eskişehirli bayanlar ben eskişehirli değilim ama sanırım 1-2 ay içinde eskişehire eşimin işi dolayısıyla taşınacağız ve bizim hiç bir fikrimiz yok eskişehir hakkında. aile için önerebileceğiniz bir semt var mı arabada olmadığı için ulaşımda önemli tabi yardımlarınızı bekliyorum kızlar

merhaba,biz de eşimin işi dolayısıyla geldik buraya..
kırmızı toprak mahallesi,vişnelik gibi semtleri önerebilirim..emlakçılar bize böyle önermişlerdi,özellikle üniversitelere yakın semtleri tercih etmeyin..
söylediğim yerler merkezi,çarşı pazar yürüme mesafeli..
eşinin iş yeri de önemli tabii..

İlgin için teşekkür ederim canım sende bilirsin gerçekten zor bu işler heleki bilmediğin yer olunca eşimin işi bozöyük tarafında söylediğin semtler yakın mı biraz araştırayım. Sanırım biraz uzak düşüyor

anlıyorum arkadaşım,bu işler gerçekten zor,bilmediğimiz bir yer,eşim yine kolay uyum sağladı ama ben zorlandım,çalışmıyorum evdeyim..görüştüğüm konuştuğum kimse yok
söylediğim yerler tam merkezde,uzak düşüyo,dediğin gibi bozüyük tarafına..bulursunuz inşallah Allah yardımcınız olsun,biz de iki gün gezmiştik,anca bulduk.

Öyle canım hayırlısı. Amin inşallah buluruz bizde. Zor olacak bizim içinde ama umarım eskişehirli arkadaşlar da görüp yardımcı olurlar en azından bir ön fikrimiz olur

Öyle canım hayırlısı. Amin inşallah buluruz bizde. Zor olacak bizim içinde ama umarım eskişehirli arkadaşlar da görüp yardımcı olurlar en azından bir ön fikrimiz olur

evet buralı olanlar daha iyi yardımcı olabilir sana..
Allah yardımcınız olsun,inşallah çok güzel günlerin olur bu şehirde,ummadığın kadar mutlu olursunuz..eşinle ve bebeğinle..sağlıkla al kucağına inşallah

Teşekkür ederim canım Aminnn. Alah seninde yardımcın olsun kısa sürede sende alışırsın inşallah..

Kızlar yardım lütfen görün beniiiiiiiiiii

canım ben tepebaşındayım yeşiltepe, şirintepe, bağlar... güzel yerler bana göre ben 3 yıl oluyor taşınalı ve kolay alıştım.

Ay canım teşekkür ederim peki tramway la ulaşım var değil mi birde oralarda ev fiyatları nasıldır bir bilgin var mı:26::26:

:2::2:
Ay canım teşekkür ederim peki tramway la ulaşım var değil mi birde oralarda ev fiyatları nasıldır bir bilgin var mı:26::26:

valla tranvaya şirintape ve bağlar yakın yeşiltepeded dolmuşu bol 10 dk çarşıya..hangi fiyat aralığı ve müstakil daire ne arıyosyun??

:2::2:

valla tranvaya şirintape ve bağlar yakın yeşiltepeded dolmuşu bol 10 dk çarşıya..hangi fiyat aralığı ve müstakil daire ne arıyosyun??

valla canım aslında site içinde bir yer olsa diye düşünüyoruz eşimle sessiz sakin olsun istiyoruz aile için uygun olsa ii olur tabi 100000 civarı bulunabilir mi:26:

valla canım aslında site içinde bir yer olsa diye düşünüyoruz eşimle sessiz sakin olsun istiyoruz aile için uygun olsa ii olur tabi 100000 civarı bulunabilir mi:26:

sandığın kadar uçuk deil kiralar merkezde 1000 ve 2000 arası vardır ben d.gazlı mustakil bir ev tercih ettim bahçesinden dolayı oğlum için 350 tl veriyorum ama site içi ulu önderde falan 750 tlye bulabilirsin oralar güzeldir..

Anladım tabi çok iyi düşünmüşsün ev almayı düşünüyoruz canım o yüzden fiyatı öle yazdım yukarıda ulu öndere de bakalım olmazsa

Anladım tabi çok iyi düşünmüşsün ev almayı düşünüyoruz canım o yüzden fiyatı öle yazdım yukarıda ulu öndere de bakalım olmazsa

sessiz sakin yerler bulursunuz ama iyi mahalle olmasına özen gösterin
eskişehir çok güzeldir aşık olur bırakamazsınız

sessiz sakin yerler bulursunuz ama iyi mahalle olmasına özen gösterin
eskişehir çok güzeldir aşık olur bırakamazsınız

o zaman tavsiye edeceğin mahalleler var mı canım biraz aydınlatır mısın beni :26::26:

o zaman tavsiye edeceğin mahalleler var mı canım biraz aydınlatır mısın beni :26::26:

Tam 20 sene vişnelik mahallesinde oturduk en nezih semtlerden biridir sakin bi yerdir ama kırmızı toprak tarafını önermem son yıllarda biraz kötü oldu. Sessiz sakin olsun demezseniz bağlar tam merkezdedir ama öğrenci mekanıdır. Batıkent tarafında yeni yapılanma bölgesi ama merkeze biraz uzak onun sıkıntısını çekersiniz

vişnelik mahallesini daha öncede duymuştum baya tavsiye ediliyor ama fiyatlar biiraz pahalı sanırım yinede bakmalı tabi ki.batıkent mahallesini de duymuştum canım peki batıkent mah tramvay var mı sanki en önemlisi o eskişehir de değil mi :26:

Tramvay çalışmaları sürüyor batıkentte daha bitmedi :) vişnelikte çok uçuk olmayan kısımlarda var biz 3 sene önce 100000 liraya aldık evimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…