Saç Kesim Şekilleri Eskişehir de kaş aldırma ve kesim için kuaför önerileri...

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
kızlar kuaför arıyorum kısa saç modeli kullanıyorum ve düzenli olarak saçlarımı kestirebileceğim ve kaşlarımı aldırabileceğim bir yer arıyorum. kaşlarım da biraz problemli en ufak bir hatada şekli bozulup çok kötü oluyor ve ben bu konuda biraz hassasım. önerilerinizi bekliyorum.
Aytaç caddesinde kuaför beyaz jajanin yani , kesim 50 TL fon hariç Refik var orada benim saçımı efsane kesti ..

Kırmızıtoprak mahallesinde, ercan sokakta Aybel kuaför var. Aynur abla muntazam kaş alır. Asla inceltmez kaşları, düzgün olsun diye uzun uzun uğraşır. Ben başka şehirde yaşıyorum artık ama her eskişehire gelişimde koşa koşa aynur ablaya gider düzelttiririm kaşlarımı ❤❤

Kızlar ınstagramda kuaförbeyaz diye bir yer var sayfasına bir girin allah aşkına bence Eskişehir e fazla çok güzel boya yapıyorlar ben gitmedim ama en kısa zamanda gidicem çok beğendim yapılan saçları😊

Kızlar merhaba. Eskişehirde kıvırcık saç kesiminde cidden iyi olan bir kuaför öneriniz var mı acaba?

X