Eskişehirli hamişler tanışalım mı?

sana da canım,17 haftanın içindeyim ben de,henüz bişi hissetmiyorum ama,sen bebek hareketlerini hissetmeye başladın mı?

sana da canım,17 haftanın içindeyim ben de,henüz bişi hissetmiyorum ama,sen bebek hareketlerini hissetmeye başladın mı?

bende 17+1im bugün.. Ara sıra baloncuk patlar gibi bişeyler oluyor ama bebekmidir bilemiyorum. İlk çocukta anne hemen hissetmez diyor herkes bilemiyorum ki bağırsak hareketleridir belki..Özellikle akşamları ve tatlı yersem oluyor. Bakalım ilerleyen günlerde ayırt edebiliriz artık nasılsa.. yeni kilo almaya başladım zaten hamileliği yeni anlıcam sanırım

merhaba arkadaşlar. uzun zamandır uğrayamıyordum. bugun 31+0 olduk. haftaya kontrolumuz var. 37. haftaya kadar çalışabilir raporu alacaz. bakalım oğlum kaç gr almış. sizler nasılsınız nasıl gidiyor hamilelik?

Merhaba arkadaslar. Bugün Dr.um Teoman beyin bsk dan ayrılacağını öğrendik. Ve birden boşluğa düştük. Çünkü yeni bir hastaneye de geçmiyor. Bizde duyumlarımız vs sebebiyle aklımızda bir kaç isim belirledik. Ya umit hastanesi gulbin hanım, ya da Acıbadem özlem hanım? Bana bu konularda fikir verebilir mısınız. En kısa zaman da bu problemi çözersek çok rahatlicaz.

merhabalar,
canim arkadasim yeni dogum yapti acibademdeki ozlem hanimdi doktoru, bende esk.de olsam ona gidersim sanirim orda calisan bi arkadasimda ozlem hnmi tavsiye etti. bende eskisehirliyim ama ank.da oturuyorum. hayirlisiyla bebegini kucagina alirsin ins

Çok çok teşekkür ederim canım. Böyle bilgiler insanı rahatlatıyor.

Çok çok teşekkür ederim canım. Böyle bilgiler insanı rahatlatıyor.

rica ederim canım, benim kalp doktorum esk. acıbademde ve arkadasımda orda çalışıtığı için cogunlukla doktorlarla ilgili duyumları rahat öğrenebiliyorum. yine elimden bişey gelirse yardımcı olmaya calışırım

Çok saol canım. Haftaya Pazartesi'ye gün aldık. Gidip goruscez bakalım. Benim korkum acaba 28. Haftadan kontrollere başlaması, başka Dr.dan ona mecburi gitmemiz. Bize bakış acısında bı farklılık olurum yoksa normal herkese davrandığı gibi davranır mı? İnşallah soğuk karşılamaz da ona devam ederiz.

sanmıyorum sonucta artık onun doktoru olacaksın, hatta bi arkadasımda tam doğuma bir ay kala doktor değiştirdi doğumunu baska doktor yaptırdı. ben bi sorun olacagını sanmıyorum. Allah sağlıklı bebek verir inşallah

kızlar acıbadem hastanesinde ayın 14 ünde bebeğimi kucağıma aldım çok şükür,doktorum HULUSİ GÖKTUĞ GÜRERDİ kendisinden ve ekibinden çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim...dokuz ay boyunca her sorumu sıkılmadan cevapladı her aradığımda açtı açamadığında bana geri döndü telefonla,kesinlikle tavsiye ederim

onun hastası olacaksın demek istemiştim :)

slm kızlar,oğlum olacakmış,cisiyetini öğrendim geçen hafta.Ümit hastanesini de tavsiye ederim,Batıkentteki doktorlardan Tansel bey ve Abdurrahman BEyi de iyi diyorlar,eğer muayene için çarşıdaki Ümit size uyarsa Talat Remzi Demirkolu da öneririm.Arkadaşımın doktoruydu ben de hiç doktor aramadan ona başladım,memnunum.Başka arkadaşım da yeni hamile o da Talat Beye gitmeye başladı,o da memnun.Bana eve ve çalıştığım yere yakın olduğu için çarşıdaki Tıp merkezi daha uygun ama doğum Batıkentteki hastanede olucak tabi ki.Muayene için Batıkent'e gitmiyorum ben.Orada yapılanların aynısı burada da yapılıyor nasılsa.

Ya kızlar inanamıyorum yaa çocuk yapsak mı erken mi napsak derken bebişim 31 haftalık oldu. Şimdi heyacanla kucağımıza alacağımız günü bekliyoruz ne güzel duygularmış bunlar allah herkese nasip etsin...

ben anadoluda doğum yaptım 7ay önce emine hanımı sana öneriridim çok memnun kaldım ama hastaneden memnun kalamdım acıbademi çok övüyorlar çok güzel bakıyorlarmış bence oraya git

Ne mutlu sana canımm Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşşş.. bende Hulusi beye gidiyorum en baştan beri memnunum ne güzel sen bebişine kavuşmuşsun darısı bekleyenlere artık

Bence de sana katılıyorum arkadaşım erkenmi acaba acaba derken bi baktım mucizem hiç beklemediğim anda gelmiş Allah herkese nasip etsin inşş.. senin bebişi kucağına almana az kalmış ne güzel Allah ikinize de sağlık versin inşş..

ben anadoluda doğum yaptım 7ay önce emine hanımı sana öneriridim çok memnun kaldım ama hastaneden memnun kalamdım acıbademi çok övüyorlar çok güzel bakıyorlarmış bence oraya git
. Acıbadem bana da cazip geldi canım. Bakalım özlem hanımla bı görüşelim. Umarım her şey yolunda gider. Saglicakla alırız bebeklerimizi hepimiz kucağımıza......

inşallah canım. Tekrar çok teşekkür ederim önerilerin için....

cnm öncelikle hayırlı olsun allah kucağına almayı nasip etsin
mayıs ayında doğum yaptım ve doktorum gülbin hanımdı çok memnun kaldım çok ilgili bir bayan tavsiye ederim

arkadaşlar ümit hastanesi tanser bey hakkında hep iyi şeyler duydum ancak hastanenin koşulları hakkında bilgim yok,temizmi ve çalışanları nasıl,doğum için uygunmu bilen varsa yardım bekliyorum

ümit hastanesinde doğum yaptım doktorum gülbin eroldu hastaneden ve doktorumdan memnun kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…