eşleriniz bakımlı mı???

ayyy bakımlıdır benim canımmm...misss gibi kokar...aşığım ben onun kokusunaaaaa.....
aman be kocamı özlettiniz daha kaç saat var...

Eşim kılığına kıyafetine,temizliğine,uyumlu giyinmeye her zaman özen gösterir...
Ayakkabı saat ve kemeri mutlaka uyumlu olmalıdır...
Kiloya tahammülü yoktur her sabah tartıya çıkar bir kilo dahi alsa hemen rejime başlar...
Ayakkabılarını her sabah muhakkak siler yada boyar...
Annesinden geçme bir titizliği vardır bazen beni sinir etsede temiz olması hoşuma gidiyor...

üffffffffff yarama bastınız beee tatlicadiarzu
5 senedir çok dertliyim bu konuda çoooookkk
ben 1 saat içide duş alır saçımı kurutur (ki 10 dk sürer uzun saçım)
üstümü giyinir makyajımı yapar ojemi sürerim
o 1 saat içinde bırak giyinmeyi saçlarını bile yapmış olmaz
ama uyuşukluğundan değil o süre içerisinde hep aynanın başındadır kendisi
sadece dışarı çıkarken parfümlense iyi evde otururken tişörtünü değiştirse gider yine parfüm sıkar hastalık derecesinde artık
ben onun kadar kuaföre gitmem o hiç şaşmaz herhafta gider
daha sayamıycam bak sinirim zıpladı yine :kızgın:
bizim hazırlanıp evdem çıkmamız abartmıyorum 2 saat benim herif yüzünden tatlicadiarzu

sadece dışarı çıkarken parfümlense iyi evde otururken tişörtünü değiştirse gider yine parfüm sıkar hastalık derecesinde artık
bizim hazırlanıp evdem çıkmamız abartmıyorum 2 saat benim herif yüzünden tatlicadiarzu

işte rabbim bilmişte vermişnaniknanik
pasaklı karıya bakımlı erkek :roflol:
bu pasaklılıkla bu onur seni kapının önüne koyarşakkıdı

işte rabbim bilmişte vermişnaniknanik
pasaklı karıya bakımlı erkek :roflol:
bu pasaklılıkla bu onur seni kapının önüne koyarşakkıdı

Allahımmm...bu megaloman karıya da katılacağım gün gelirmiş...
ne günlere kaldık yarabbimmm...:bbo::bbo:
ama iloş...haklı bizim megalo...

bakımlıdır ama asırı degıldır genelde o benı bekler 1 saat kapıda adam 5 dk da gıyınıp cıkıyor da aam temızdır dıkatlıdır genelde ben dıkat ederım onun kısısel temzılıgıne kremlerını alrıım falan bende osledım kocamıs yavv

Sen benim herifimi anlatiyon kiz......
Gece yatarken bile sacini tarar öyle yatar....laelaelaelaelae

Benim prensimde misler gibidir.
Titizlik derecesinde karısının ne durumda olduğunu bildiği için..
Ama anneden geçende bir titizliği vardır
ama bu titizliğin yanında biraz dağınıktır
En sevdiği şeyde o gün giyicek kıyafetleri benim hazırlamam
CANIM KOCAMMM BENİM MİSSS KOKULUM

ben daha evlenmedim ama müstakbel eşim:):)) felaket bakımlı bunaltacak derecede :) benim de hoşuma gitmiyor değil yaniii :):):)

ben daha evlenmedim ama müstakbel eşim:):)) felaket bakımlı bunaltacak derecede :) benim de hoşuma gitmiyor değil yaniii :):):)

müstakbel kocisin yaneetatlicadiarzu
iyi iyi
evlendikten sonra bozmasindalaelaelaelaelae
beimkide ayiptir sölemesi benden bakimli kiz olsaymis erkekleri bayagibi uzermisstatlicadiarzu

müstakbel kocisin yaneetatlicadiarzu
iyi iyi
evlendikten sonra bozmasindalaelaelaelaelae
beimkide ayiptir sölemesi benden bakimli kiz olsaymis erkekleri bayagibi uzermisstatlicadiarzu

:roflol::roflol: ben daha farklı bir kelime kullanıyorum ona, kız olsan kesin başka bişey olurdun diyorum:roflol::roflol:

benim esim benden beter oldu. ben cocuktan bu ara eskisi kadar kendime bakamiyorum. anca bebek uyuycakda ole, esimin dus almadigi tras olmadigi bi gunu gormedim henuz. bide kremlenir parfumsuz de cikmaz. guzel giyinmeyi de cok sever. :eek:klava:

arkadaşlar herhalde hepimiz şanslıyız çünkü çok titiz eşlerimiz var.(istisnalar dışında)valla eşlerinizi tebrik ediyorum...

benim kociş bakımlıdır. ben hep onu bekler uyuz olurum.:nazar: :eek:klava:bende salaşımdır -tatlicadiarzu- hemen üstüme geçiriveririm bişiyler.naniknanik en az 15 dk beklerim. oysa hazırlanmaya benden önce başlar. ne giysem der onu giyer beğenmez çıkarır yerine asar, bunu giyer olmaz. en son karar verir. tabi bizim evden hazırlanıp çıkışımız saat 9 u geçer kızı koyup işe varıncaya kadar saat 10 a gelir. sen kadın olsan kocana çok çektirirdin derim.:dance:

sevgilim kıyafetine dikkat eder çok uyumlu giyinir , her sabah traş olur dişlerini fırçalar
tek şikayetim akşam uyumadan önce dişlerini fırçalamaması
onun dışında temizdir janım sevgilim benim :asigim::nazar:

bakımlı sayılır.her sabah duş alır,traş olur.parfüm kullanır.dişlerini fırçalar.temiz güzel giyinir.daha ne olsun diii miii!!!

X