eşleriniz bakımlı mı???

canım eşim çok bakılmlıdır üstü başı hep tertemizdir asla ter kokmaz hemen hergun traş olur bazen hafta sonları ben traş olma dinlensin yüzün derim dış görünüşüne önem veriri benimde cok bakımlı olmamı ister evdee bile bende hep süslü eşofmanlar giyerim

eşim bakımlıdır tabi benim sayemde kaydirigubbakcemile3
maske yaparız birbirimize yanak tüylerini ve kaşlarını alırım kaydirigubbakcemile3 ilk basta biraz itiraz etti ama :bbo:

bizimkide çok bakımlıdır
aynanın karşısında kendini çok begenir hatta benden daha güzel oldugunu idaa eder :)))

Eşim kişisel bakımına oldukca önem verir.Üstü başı her zaman temiz ve ütülüdür.Hergün traş olur,nemlendiricileri özeldir,cildine önem verir,parfüm seçimi hoştur.kaydirigubbakcemile5

titiz temizdir üstüne başına..
bakımlıdır yani.
ama abartmaz..
kararında işte..

Şimdi ne desem benim kocişim :nazar: eskiden çalıştığı şirket güzeldi hegün takım elbise giyerdi tarşını olur parfümünü sıkar saçları jöleler giderdi. benneyaptımki
Ama şimdi tersanede muhasebeci nerdeyse her gün aynı kıyafeti gyicek hoş eve gelince hergün banyo yapıyo ama çok pis bi ortamda çalışıyo anlatılmaz şakkıdı
EEe tabi zamanda değişti
Şimdi saçları döküldü jöle kullanmıyo eskisi gibi kafamçokkarıştı
Paramız eskisi gibi yok parfüm alamıyo :çok üzgünüm:
Eskiden değişik giyerdi hergün şimdi giyemiyor :sm_confused:
Ama haftasonları bakımlı oluyor kocişimmmm :asigim:
Saçlarıda dökülsede çirkinde olsa kocam işte :dilcikar:

çok abartılı değil ama benden daha bakımlı olduğu kesin... :roflol:ben özellkile doğumdan beri biraz pasaklıyım..-tatlicadiarzu-

çok abartılı değil ama benden daha bakımlı olduğu kesin... :roflol:ben özellkile doğumdan beri biraz pasaklıyım..-tatlicadiarzu-

Al bende de o kadar canım.

Tepeden tırnağa temizliğine dikkat eder.
Saçı başı parfümü maşallah her sabah muntazam yapar.
Ama gerekmedikçe nemledirici felan kullanmaz.
Bir iki kere zorumla peeling yaptı o kadar.delikafadulden
Güzel giyinmeyi sever. Sinir oluyom arada tabüü evli gibim heeç durmuyo hele baba gibi heeççç.:mymeka:

Kişisel bakımına önem verir parfümlenir deodorant kullanır hergün banyo yapar saç-sakal traşını hiç ihmal etmez şakkıdı
Kıyafetlerinde renk uyumuna dikkat eder yalnız bugünlerde saçları seyrekleşmiş pek dertli kafamçokkarıştısaç losyonuyla itinayla friksiyon yapıyor saçına laf söyleyene kızıyor
kötükedihüso

ay evet cok bakimlidir kapinin onunde bazen ben beklerim onu hadi süslü diye sölendğimde oluyodu ama artık ben ondan daha süslüyüm..o beni bekliyo beklesin işi ne :)

benim bidenem cok bakımlı. öyle asırılardanda değil ama. kişisel bakımına cok önem veriyor.buda benim için coooookk önemli. içi gibi dısıda temiz:KK70:

guccinin parfümü..............

clarıensın yuz bakım seti...tabı kı woman degıl men

traş makineleri,şampuanları,olmayan saçlarına saç bakım maskeleri.. vs..vs.....

benım eşimde bakımlıdır temizdir.
işi kendı işi oldugu ıcın oyle 2 dırhem 1 çekırdek gıtmez işe
zaten bazen kıyafetlerı makınalar arıza cıkarınca yağ pis oluyor.
ama dıslerını fırcalar.parfumunu sıkarr
oyle dozunda bırakır herseyıı
ama ozel bı yere gıdeceksek
mutlaka cok daha ozenlı olurr
yere gore davranır kocısım cok sukur

Hemde nasıl benden fazla bakım kremleri mevcut..
Aynanım önü onun deo ve kremleriyle dolu....
Temizliğinede önem verir aslında hiç ama hiç şikayetçi değilim...
Misler gibi benim kocişim...

benden suslu valla...
kızıyorummm .. :kızgın:
zaten diyoruz eşim kız ben erkek olcakmısım ters dogmusuzzz :roflol: :roflol:

benimkide tam ortasi cok sükürrrrrrrrrrrr bakimindan cok temizligi ve hijyenik olmasi daha önemli benim icin zaten

Şimdi buradaki yazıların bir çoğunu okuyunca benim kocam bakımlıdır desem ayıp olur herhalde.

Hayatta jöle sürmez jöle kullandırtmak için boğazına ancak bıçak dayamak lazım. Parfüm alma konusunda alır ama kullanma konusuna gelince pek sık kullanmaz. Ya da kullanırsa muhakkak ben yanındayımdır. :))

En bakımlı olduğu gün pazar günüdür genelde.:))

temiz ve bakımlıdır sağolsun..hiç bir pisliğini görmedim..kişisel temizliğine ve dış görünümüne çok önem verir...hoşuma gidiyor tabi böyle olması..insan yanında gururla taşıyor

X