eşleriniz bakımlı mı???

biz evli değiliz şu an ama çok fazla beraber zaman geçiriyoruz .
odasında parfüm köşesi vardır en az 20 parfümü vardır her çıkan kokuyu dener.saçlarını sabah 20 dakda yapar.sakal traşını berberde olur çünkü irli sakal sever.kendi işi oldugundan sorun çıkmıyor.
duş jelini özenl koklaya koklaya seçeriz.kilo aldıgını farkedince yediğine de dikka eder.giyimine de özen gösterir.tek edinemediği alışkanlık dirseklerine krem sürmektir çünkü dirsekleri çok kuru ve kabuk bagladı resmen ama hep unutur krem sürmeyi.

bu arada saçlarına sürdüğü kremimsi şekillendiricinin hep daha mükemmelini ara dururuz.şöyle olacak böyle olacak diye.allahtan bir marka tutturdu da onu alıyor artık

valla benımkını ben zorlarım bıraz tıtız ol temız ol kendıne ozen goster dıye.bı kot pantplonu var neymıs efendım cok rahatmıs.onu cıkartırana kadar neler cekerım anlatamam.arada pantolonu cıkaredıgını gorur gormez makıneye atarım yenı pantolonları olmasına ragmen takmıs ona ya.ılla onu gıyecek.ama mıllet bılmezkı canım bu adamın karısı bakmıyor dr.valla bılsenız neler cektıgımı.yanı hep gozum ustunde olmalı..benden habersız gıyındımı bıttı...ustunden kır ıcınde olsa bıle cıkarmaz..ınat ıste..boyle deyıncede benı begenen begenmıs ne yapalım artık dıyor.adama bakın begendık dıye ıyıce bırakmıs kendını.of of sınır olurum bakımsız ınsana.heralde cok buyuk konusmusum kı.esım boyle oldu..aman canı sagolsunda..ne yapalım...anca arkasında dolanıp ben gıydırırım artık.

benim eşim de herşeyin kararındadır...
öyle çok bakımlı diyemem ama,
çok da söldürsöp değildir hani...

ah bu erkekler... bazıları aynanın karşısından ayrılmaz,işe giderken bayan ilk çıkar erkek ise saçı.üstü başı,parfümü vs.vs.vs bitiremez bir türlü, gel de sinirlenme..bazıları da salla pati,dağınık,saçını bile doğru dürüst taramazlar ehh buna da gelde sinirlenme....allahtan benim eşim kararında yapıyor:nazar: bakımını valla ikisinide çekemezdim herhalde...peki sizin eşiniz ne durumda...??

valla sekerım adam kel tarayıp joleleyecek sac yok ordan kurtardık sınırlenecek durumum yok
tras olmayıda sevmıyor cok cokda sakallı degıl haftada bır kere oluyor oda sorun degıl
bakımlı derken temızdır gıysılerıne dıkkat eder temızlıgıne ama spor gıyındıgı ıcın cok utu derdımde yok gomlek kumas pantolon
evde bazen o bızı dagınık bulur kızlarla benı.pıjamasını katlar koyar kendısı evde oturmaya gıydıklerı ayrı yerde durur duzenlıce kırlılerını kendısı kırlı sepetıne atar.
bena gerek kalmadan
valla dıyorumya benım kanatsız melegım o.canım askım benımmmmmmmmmmmmmm
ŞenizŞenizŞeniz:asigim:ŞenizŞenizŞeniz:asigim:ŞenizŞeniz

benim eşim sabah duşunu alıyor üzerini temizce giyiniyor saçlarını jöleliyor
kremini sürüyor ve parfümünü sıkıyor bana göre yarım saat önce hazırlanıyor
benim kociş abartmamak kaydıyla bakımlı ve temizdir çünkü eşi benim

Bakimini,temizligine,kiyafetine, sacina parfumune onem verir ama saatlercede ayna karsisinda durmaz tabiki...Asil ben ondan beterimlülülülülülü:CüvCüv:

Bizdede durum eşim evlenmeden önce de çok bakımlıydı yıne aynı benden fazla parfümü var.kıyafetleri uyumlu olmalı marka herşeyi beğenmez buyuzden hedıye alması zordur ona.. .Saçı için yüzü göz altı kremi parfümü banyoda bayağı yer kaplar.Bende bakımlıyım bu yuzden sorun olmuyor.Burdan kurtardık.

çok bakımlı:icecream:
tuvalet masasında banyoda hep onun malzemeleri var
krem jöle rolon parfüm vs..........
kıyafetleride ayrıca çok temiz ütülü ve çeşitlidira.s
tabi hazırlanırken ve giyinirken dağıttığını saymazsak -tatlicadiarzu-
topla dur işin yoksa:nazar:

çok bakımlıdır.
- 10 derecede bile duşunu almadan çıkmaz.ayakkabılar hergün silinir.en az 10 dak diş fırçalar.her gün a dan z ye üst değiştirilir. markata 5 dakika gitsa bile saç yapılır .gelince üstündeki kirliye atılır.sepeti hiç boş göremiyorum.:1no2:
ne ütüsü biter ne çamaşırı.
ama gel görki evde kendine gösterdiği düzen ve temizliği evine göstermez...
kendine titiz eve pasaklıkafamçokkarıştı

bakımlıdır ama abartmadan ilk dikkat ettiği kendinde temziliktir buda bana yetiyoda artıyo ..

yazdıklarınıza bakınca galiba ben bir bakımsız tarzanla evliyim dedim.:teytey:
gün aşırı yıkanır ve traş olur o kadar yani.
temizdir ama yok kendime bakıyım, saçımı jöleliyim, elimi kremliyim hayatta demez.
eli zımpara gibi olsa krem sürmek aklına bile gelmez.kaydirigubbakcemile3

dişleri, tırnakları ,kendisi temizdir allah için...
bu kadar ama gerisi yok...fisfisfis

dışarıya çıkarken,ben sıkarım parfümünü;
ona kalsa "kolonyo sürdüm ya" der....:1no2:

kışları balığa gittiğinden elleri çatır çatır çatlar;
"norveçli balıkçılar kadar olamadın? "deyip ellerini kremlerim her daim...benneyaptımki

evlendiğimizde önde kalan saçlarına, şekilde yapardım arada ama, şimdi malesef saçı kalmadı başında,
dediğine görede jöle sürmekten ben yemişim o sırma saçlarını ....:jeyyar:

gamyoncuiremsukendine göre eh işteee...
banyosunu yapar,dişlerini fırçalar,parfümünü sıkar:nazar:
haa birde bu aralar saçlarını uzatmaya karar verdiii delikafaduldenbakalım nasıl olucaksakaydirigubbakcemile3
ama krem ,jöle vs hiç tarzı değil kocamın....
light hisseder kendini ne alakaysa:dilcikar:

çok bakımlıdır titizdir demeyi çok isterdim...
evden işe en şık giyinip gittiği gün,akşama üstü başı batmış olarak gelir...
normal iş kıyafetiyle gittiğinde ise gider nikah şahitliği yapar ve beni deli eder..
işi gereği o istemese de üstü başı mutlaka kirlenir
ona kızamıyorum bile,neyse artık kendi tezgah başında çalışmıyor da üstü başı kir içinde kalmıyor,bende rahat ettim...
onun dışın da kişisel temzilik gereklerini yerine getiriyor...bu da bana yeterli zaten...

Offf Kanayan Yarami Açtiniz Benim Eşimin Saçlari Uzun Yani Uzatiyor Görüceksiniz Benimle Kuaföre Geliyor (tabi Kuaför Tanidik Ve Akşamlari Gidiyoruz Kimse Olmasin Diye) Saçlarina Defrize Yaptiriyor Fön çektiriyor Parfümler Falan Ayna Hastasidirrr E Yakişiklida Kendine Bakmaktn Zevk Aliyor Adam Tarağindan Saç şekillendiricilerinden Veeeeee Parfümünden Asla Vazgeçmez. özel Bir Yere Gittiğimizde Ben Hazirlanirim Dağiniklik Varsa Evde Toplarim Ama Eşim Bi Saçiyla 1 Saat Uğraşir Abartisiz

erkek kuaforu denen bisey var guzelim, fonu orda da cekiyorlar

ben koçişimde saolsun bakımlıdır saolsun beni bakımsız görmeye pek dayanamaz bende işten eve gittiğimde çok yorgun oluyorum sabah kıtı kıtına yetişiyoruz zaten ama o hemen benden önce kalkar bakımı yapar traş v.s kahvaltıyı hazırlar beni kaldırır...hihoyyythihoyyytlaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

X