Eşlerinizle, sevgililerinizle benziyor musunuz?

Mutlu Patates22

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2021
77
45
31
İyi akşamlar :)

1 hafta önce keşke mesaj atmasaydım diye konu açmıştım.

İşyerinden birisiyle flört ediyorum. Adamla en başlarda sohbetimiz iyiydi. Sonra bozuştuk ve konuşmayı kestik. Şimdi yeniden başladık konuşmaya ama ben biraz düşününce konuşmak istemediğimr karar verdim. İkimiz de düşünce yapısı olarak çok ayrıyız. Sohbet yürütemiyorum. Ben müzik dinlemeye bayılırım, çok müzik dinleyen birisi değil. Attığım şarkılar ona hitap etmiyor. Bu olabilir. Konsere tiyatroya, sinemaya gitmeyi severim. Hiç ilgisini çeken şeyler değil. Kitap okumayı çok severim, hiç sevmiyor. Hiç cimri birisi değilimdir. Davranışlarından anladığım kadarıyla ve ortak arkadaşlarımızın dediği kadarıyla cimri denecek kadar eli sıkı. Özgürlüğüme çok düşkün birisiyim, annesine çok düşkün birisi. Bunlar ufak görünen ama korkutan şeyler. Bunların dışında konuşabildiğimiz zaman konuşmayı vakit geçirmeyi seviyorum. Yanında gülebiliyorum. Ama bazı şeyler için bile bile lades demek istemem.

Hayatınızdaki insanlar, eşleriniz, sevgililerinizle zıt mısınız? Yoksa ortak şeylerden mi zevk alıyorsunuz?

Not: Adam komik, eğlenceli birisi başka insanlarla sohbeti güzel. Benle de güzel konuluyor aslında bi kabalığı olmadı.

Son düzenleme:

CiRiLLA

Kayıtlı Üye
10 Ekim 2014
19.774
71.292
"cimri denecek kadar eli sıkı. Özgürlüğüme çok düşkün birisiyim, annesine çok düşkün birisi."

Şu kisimlar hiçte ufak gorunen şeyler degil ama siz bilirsiniz.
Eşimle birebir ayni değiliz ama zitliklarimiz beraber vakit gecirmemizi zorlaştirmiyor veya devamli kavgaya neden olmuyor diyebilirim.

Ama cimrilik ve anne duskunlugu yeterince kavga sebebi olurdu.

melodram_blog

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2015
133
216
31
Eşimle ortak zevklerimiz var, ama taban tabana zıt olduğumuz konularda var. Ama evlilik zaten orta yolda buluşmak demek, siz de taviz vereceksiniz o da.

Mutlu Patates22

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2021
77
45
31
"cimri denecek kadar eli sıkı. Özgürlüğüme çok düşkün birisiyim, annesine çok düşkün birisi."

Şu kisimlar hiçte ufak gorunen şeyler degil ama siz bilirsiniz.
Eşimle birebir ayni değiliz ama zitliklarimiz beraber vakit gecirmemizi zorlaştirmiyor veya devamli kavgaya neden olmuyor diyebilirim.

Ama cimrilik ve anne duskunlugu yeterince kavga sebebi olurdu.

Devamlı kavga ederiz gibi geliyor bana. Tabi ki sürekli birlikte vakit geçirmek zorunda değiliz ama sevdiğim bi oyuna birlikte gidip aynı tadı alamamak üzer beni. Annesiyle diyalogları nasıl çok yakından bilmiyorum birkaç şey anlattı onlardan çıkardım çok düşkün olduğunu.

baby girlL

Bir kız, iki melek annesi 💞
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
9.982
15.823
İyi akşamlar :)

1 hafta önce keşke mesaj atmasaydım diye konu açmıştım.

İşyerinden birisiyle flört ediyorum. Adamla en başlarda sohbetimiz iyiydi. Sonra bozuştuk ve konuşmayı kestik. Şimdi yeniden başladık konuşmaya ama ben biraz düşününce konuşmak istemediğimr karar verdim. İkimiz de düşünce yapısı olarak çok ayrıyız. Sohbet yürütemiyorum. Ben müzik dinlemeye bayılırım, çok müzik dinleyen birisi değil. Attığım şarkılar ona hitap etmiyor. Bu olabilir. Konsere tiyatroya, sinemaya gitmeyi severim. Hiç ilgisini çeken şeyler değil. Kitap okumayı çok severim, hiç sevmiyor. Hiç cimri birisi değilimdir. Davranışlarından anladığım kadarıyla ve ortak arkadaşlarımızın dediği kadarıyla cimri denecek kadar eli sıkı. Özgürlüğüme çok düşkün birisiyim, annesine çok düşkün birisi. Bunlar ufak görünen ama korkutan şeyler. Bunların dışında konuşabildiğimiz zaman konuşmayı vakit geçirmeyi seviyorum. Yanında gülebiliyorum. Ama bazı şeyler için bile bile lades demek istemem.

Hayatınızdaki insanlar, eşleriniz, sevgililerinizle zıt mısınız? Yoksa ortak şeylerden mi zevk alıyorsunuz?
Başlıkta ne yazdığını anlamadım. Bunlar ufak şeyler yazmışsınız ama ufak değil. Birbirinize uyduğunuzu bunlar gösterir

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1341 gün geçti.

Cileklivanilinn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2018
3.955
9.722
24
Eller ne alaka

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :50 Kg. Şimdiki Kilom :48 Kg.

Nihal Prime

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
1.215
3.134
40
Farklı dünyaların insanısınız, yürümez. Bahsettiğiniz şeyler cimri olması, annesine düşkünlüğğ ilerde epey büyük problem olacak şeyler.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-01-2022

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 223 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün sonunda bebeğinizin diz ve ayak bileklerin yerleşeceği noktalar şekillenmiş olacak. Önümüzdeki hafta civarında bebeğinizin gonadları (eşey bezleri) leğen kemiği içinde oluşcak ve bebeğinizin cinsiyetine göre testis veya yumurtalık olacaktır. Bebeğinizin göz kapakları şekillenmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın