Eşofman giyen kız öğrencilerin zina yaptığını söyleyen öğretmene soruşturma

Bu adamin birine tecavuz ettigine sahit misiniz
Degilseniz bosuna gunahina ortak olmayin boyle bir genellemeyle bence
Ben adamın tecavüz ettiğini söylemedim, bunu kastetmediğimi çok iyi biliyorsunuz.. Ensar da, Dikili de çocukları taciz ve tecavüz edenlerin bu adamdan farklı olduğunu düşünmüyorum şahsen ve benim gözümde o fikirlerle o potansiyeli var...

Bu adamin birine tecavuz ettigine sahit misiniz
Degilseniz bosuna gunahina ortak olmayin boyle bir genellemeyle bence
Size şöyle sorayım: Bu adam eşofman giyen, hatları belli olan genç kızdan etkilenmeyenin erkekliğinden şüphe duyduğunu söylemiş. Buna göre kendisi sapına kadar erkek ve tahrik oluyor. E söylediklerinin doğruluğundan yani haklı olduğundan da emin.. Bu durumda kendini haklı bulduğu konuda da hakkı olanı almak isteyecektir doğal olarak.. Ama küçük bi sorun var hakkını almak isterken onu haksız bulup engellemek isteyenler ve tepki gösterenler olabilir..Bu engeli aşmak da sıkıntı yaşamışsa artık..

Onlar gibi düşünen maalesef o kadar fazla ki sapık düşüncelerini rahatça söylemekten imtina etmiyorlar. Bir de insanları kışkırtıyorlar, "nefsi uyanmıgyorsa erkekliği bitmiş demektir" diyerek. Erkeklerimiz malum, erkekligini ispatlama için zaten fırsat peşinde..
Ne olacak diye düşünüyor hakkinda soruşturma açılmış mis
İki ay sonra başka bir okulda bu öğretmen görev basinda olacak

Üzülecek daha onemli seylere ve kendinle ilgili olanlara odaklanmani oneririm
o hocanın kadın versiyonu da aramızda. siz o kötü gözlerinizi ve kirli dillerinizi bizim kizlarımızdan uzak tutun yeter kendi çocuklarınıza istediğinizi yapın umrumda olmaz

neyse bende aşırı bir banlanma potansiyeli var devam etmeyeyim

o hocanın kadın versiyonu da aramızda. siz o kötü gözlerinizi ve kirli dillerinizi bizim kizlarımızdan uzak tutun yeter kendi çocuklarınıza istediğinizi yapın umrumda olmaz

neyse bende aşırı bir banlanma potansiyeli var devam etmeyeyim

Bu zihniyete doğru demis diyen topluma nasıl bir birey yetistirir sence ve topluma kazandıracağı birey toplumu etkileyecek.

Bir de utanmadan islam ahlakı diyor. Islam ahlaki colugun çocuğun giydigi kiyafetten tahrik olmayı mi emrediyor? O cücük beyinlerinizle düşünmeseniz keşke.

Bu zihniyete doğru demis diyen topluma nasıl bir birey yetistirir sence ve topluma kazandıracağı birey toplumu etkileyecek.

Bir de utanmadan islam ahlakı diyor. Islam ahlaki colugun çocuğun giydigi kiyafetten tahrik olmayı mi emrediyor? O cücük beyinlerinizle düşünmeseniz keşke.
görümcecigim biz kendi çocuklarımızı ahlaklı yetiştirelim de onlar nasıl yetistiriyorsa öyle yapsın

bu tipler yüzünden şu anda tüm dünyada islamafobi var baksana dilinden dökülenlere adam haklı diyor

X