Esra Erol'la İzdivaç

nefret ederim böyle saçma programlardan bana çok boş ve saçma geliyor...

belki evlenmek için ideal insanları bulmakta faydalı olabilir ama o programda evlenipte mutlu olanda varmı oda tartışılır....:nazar:

ya ben bu programlara çıkanlara şaşırıyorum ..tamam bir insan evlenmek isteyebilir ama çevrenden birisine bakarsın..oğlunu evlendireceksen çevrene duyurursun münasip bir kız var mı diye...ne yani bunların çevrelerinde hiççççççççç mi evlenecek kişi yok ki programa çıkıp arıyorlar.? yoksa çevrelerinde pek de iyi tanınmadıkları için mi yabancı birisi ile evlenmek itiyorlar anlamış değilim...bence hiççç hoş bir durum değil..hele hele bir annenin kızını getirip evlendirin bunu demesi ,tv den koca bulmaya çalışması bana çokkkkkkkkk abes geliyor....kızı koca meraklısı gibi.)) ayyy ne biliyim hiççççççççççç doğru bulmuyorum

ya ben bu programlara çıkanlara şaşırıyorum ..tamam bir insan evlenmek isteyebilir ama çevrenden birisine bakarsın..oğlunu evlendireceksen çevrene duyurursun münasip bir kız var mı diye...ne yani bunların çevrelerinde hiççççççççç mi evlenecek kişi yok ki programa çıkıp arıyorlar.? yoksa çevrelerinde pek de iyi tanınmadıkları için mi yabancı birisi ile evlenmek itiyorlar anlamış değilim...bence hiççç hoş bir durum değil..hele hele bir annenin kızını getirip evlendirin bunu demesi ,tv den koca bulmaya çalışması bana çokkkkkkkkk abes geliyor....kızı koca meraklısı gibi.)) ayyy ne biliyim hiççççççççççç doğru bulmuyorum

Canim bi bakimdan tuhaf birsey bencede ama mesela bizim burda birtane bekar kiz var 32 yaslarinda ve hep evde annesi de oyle cevreleri de yok anladigim kadariyla, simdi onu goren bekar oldugunu dusunmez zaten yasini gosteriyor cunku annesi de cikip benim bekar evlenecek kizim var benim kapima gelin de diyemez, oyleleri icin ideal birsey aslinda.

valla sinirlerim zıplıyor hadi cahiller gençler geliyo ama şu dede nineler koca koca insanlar çıkıyor nasıl ya utanmıyolarmı çocukları nasıl izin verir bana ters bi program yolda işi gücü olmayanlar orda bence düzgün insan oraya gitmezz

ya bayadır yayına çıkan bir erkek var,adını bilmyrm,renkli gözlü,38 yaşındamıymış ne,Bugün biri mgeldi ,onu da beğenmedi,ama kız da onu güzel bozdu,siz ne zamandır buradasınız,ne iş yapıyorsunuz?Meğer adam çalışmıyormuş bile,gelen onca kadını eğenmedi bide,sanki kendi bulunmaz hint kumaşı!
ama ona çıkan kadınlara da daha bir sinir oldum,nesine çıkıyorsunuz,işsiz güçsüz çalışmayan birine,kendini rezil ediyorsun.

X