Esra Erol'la İzdivaç

blackgirl3434_34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2008
1.770
1
37
kızlar izdivaçı izleyenler varmı ben çok seviyorum hergün mutlaka izliorum ve çok gülüyorum bazen ilişkiler hakkında ders de alıoyrum

kardelen18

Guru
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
7.728
364
ben bazen izlerdim ama artık izlemiyorum sanki kendini göstermeye çalışıyor ya hemen oynamaya başlıyor sinir oluyorumm

nem

20♥06♥2010
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2008
7.321
9
ilk çıktıgında kaçırmasdım ama şimdi acaipleştiler..tv de hiç bşy olmassa bakıyorum yoksa aklıma bile gelmio...

bekolim

baslangıc: 78.7 guncel kılom:70.4
Pro Üye
5 Aralık 2007
5.555
960
Onceden seyretmeye calisirdim simdilerde bos olsam da bakmiyorum gittikce simariyor esra hanim,
konuklarina tutumu iice degisti laubalilesmeye basladi, evlendirme programi degil de sanki show programi...:1closedeyes:

sbnmfrh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2007
374
2
38
Esra Erol bildiğimiz tanıdığımız Esra Eroldur...şımarıyor yorumuna katılmıyorum...o kadar samimi ve sempatik bir insanki Esra tanımak lazım....programı da büyük bir başarıyla idare ediyor.diğer izdivaç programları daha mı seviyeli bilemiyorum yoruma açık

vicdan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2006
1.098
23
Bu tarz programlar bana hiç zevk vermiyor .Doğallık & akıcılık

bulamıyorum :nazar: Ve program sunucuları Türkçeyi düzgün kullanmıyor.

benneyaptımki Hepsinde Seda Sayan havası hakim :sm_confused:

arzu-ela

hayat bana güzel...
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
5.531
1
36
valla benim kayınpeder bayılıyor:))))oturuyor izliyor bi yandanda kızıyor ama gözünüde ayırmıyor bizde gülüyoruz:))

bekolim

baslangıc: 78.7 guncel kılom:70.4
Pro Üye
5 Aralık 2007
5.555
960
Bu tarz programlar bana hiç zevk vermiyor .Doğallık & akıcılık

bulamıyorum :nazar: Ve program sunucuları Türkçeyi düzgün kullanmıyor.

benneyaptımki Hepsinde Seda Sayan havası hakim :sm_confused:

Aynen vicdo aynen...
Diger izdivaclar denmis al birini vur otekine hepsi de bir...:nazar:

.melegim.

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2008
301
0
bende geçen sene izliyordum ama artık izlemiyorum. sanki eski doğallığı eski sempatikliği kalmadı gibi geliyor. gelen bazı insanlarla dalga geçer gibi, kafaya alıyor gibi davranıyor. artık oda coştu istemesede harekelerinin bazıları yapmacık olmaya başladı. melesefffff

nesrin111

hayat boş boş boş
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2008
3.867
18
kanal kanal gezerken bazen gözüme ilişiyor.5 dk bakıyorum ve sıkılıyorum...konuşmaları çok bayıyor.bu program evlilik programı olmamış ta sov programı olmuş..yani evlilik programları da sov programı ama ne biliyim..anlatamadım:))

blackgirl3434_34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2008
1.770
1
37
Esra Erol bildiğimiz tanıdığımız Esra Eroldur...şımarıyor yorumuna katılmıyorum...o kadar samimi ve sempatik bir insanki Esra tanımak lazım....programı da büyük bir başarıyla idare ediyor.diğer izdivaç programları daha mı seviyeli bilemiyorum yoruma açık

ewet tatlım haklısın bende cok sewıorum..