Esra ezmecinin ürünleri gerçekten iyi mi değer mi

konu sahibesi hangi ürünü için açtı konuyu çok merak ettim şimdi🤦‍♀️

Kadının bilinmedik, piyasada daha önce olmayan bir ürünü - icadı yok ki.

Ürünleri: Saç Mayonezi · Hürrem Afro Yağı · Yasemin Yağı · Lavanta Yağı · Gül Yağı · Misk Adaçayı Yağı · Ylang Ylang Yağı.

Bu yağlar yıllardır piyasada var zaten.

Bi de bi çeşit bitkiyi sallama çay poşetine koyup satanlar vardı ya dnsjdhd vajinaya sokuyomuşun detoks yapıyormuş. Vücudun detoksa ihtiyacı olan en son yer. 🤣

off evet vajinal detoks süngeri diyorlardı ona. takıp üç gün bekletiyormuşsun bir gün ara verip yine üç gün takıyormuşsun 😂

Kadının bilinmedik, piyasada daha önce olmayan bir ürünü - icadı yok ki.

Ürünleri: Saç Mayonezi · Hürrem Afro Yağı · Yasemin Yağı · Lavanta Yağı · Gül Yağı · Misk Adaçayı Yağı · Ylang Ylang Yağı.

Bu yağlar yıllardır piyasada var zaten.

kadından haberim yok. ne satıyor necidir bilmem.
piyasadaki ürünlerse de onları yılalrdır satan firmaların üreticilerin vs alın vajinanınızın içine sürün kocanız size altın alacak vaadiyle piyasaya sürdüğünü sanmıyorun.

Lavanta belirgin östrojen (kadınlık hormonu) özelliklerine sahip bir bitki olduğu için öneriyorlar.

Aynı nedenle lavanta bazlı ürünler erkek çocuklara önerilmiyor. Kız - erkek fark etmeksizin çocuklarda kullanımından da kaçının diyorlar.

İnternetten alıntıdır.
"Çocuk Endokrinoloji ve Neonatoloji Uzmanı Prof. Dr. Selim Kurtoğlu, lavanta aromalı şampuan, duş jeli, parfüm, kolonya, yumuşatıcı gibi ürünlerin kız ve erkek çocuklarda erken ergenliğe sebep olduğunu söyledi."

Yani yani östrojen içeren bazı bitkileri bilinçsizce kullanilinca tehlikeli olabiliyor. Adaçayı özellikle 'doğal' göğüs büyütme için kullanılıyor, ama etkisi tabi ki kalıcı değil, üstelik yumrulara ve ufak kistlere yol açabiliyor. Çayı da günde max 1 bardak öneriliyor. Kısacası bu fenomen halk sağlığıyla oynuyor bayağı, Sağlık bakanlığı nerde merak ediyorum
:KK51:

Lavanta belirgin östrojen (kadınlık hormonu) özelliklerine sahip bir bitki olduğu için öneriyorlar.

Aynı nedenle lavanta bazlı ürünler erkek çocuklara önerilmiyor. Kız - erkek fark etmeksizin çocuklarda kullanımından da kaçının diyorlar.

İnternetten alıntıdır.
"Çocuk Endokrinoloji ve Neonatoloji Uzmanı Prof. Dr. Selim Kurtoğlu, lavanta aromalı şampuan, duş jeli, parfüm, kolonya, yumuşatıcı gibi ürünlerin kız ve erkek çocuklarda erken ergenliğe sebep olduğunu söyledi."
İşte vajinaya yağ sürmek sakıncalı. Hiçbir jinekolog önermez bunu. Sabunlamayın diyen doktorlar, yağı duysa ne der acaba?
Bu psikolog da tutmuş oranıza sürün sevişmeden evvel diyor. :olamaz:

kadından haberim yok. ne satıyor necidir bilmem.
piyasadaki ürünlerse de onları yılalrdır satan firmaların üreticilerin vs alın vajinanınızın içine sürün kocanız size altın alacak vaadiyle piyasaya sürdüğünü sanmıyorun.

Yeni bir şey mi satıyormuş; ürünleri neymiş diye kontrol ettim ben de. 😂😂

Ulen bi ben giremedim şu işe. Mis gibi diplomam var, tez yökte ismim bileme var. Ben de yapayım bari bi şeyler, exlerinizi kan işetecek en güzel ürünler sitemde arkdrşlr. Yarın elti ve görümceler için kremler üreticem takipte kalın

Eeee durma gir o zaman panpa, yaptır ağzına yüzüne dolgu botoks aç bir Youtube kanalı, cinsellik aldatma koy biraz da oldu bitti. Atalarımız ne demiş sex sells, kadın bulmuş işin yollunu cinselllik üstünden çuvallal para kazanıyor.

Esra ezmecinin ürünleri gerçekten net de gösterildiği kadar iyi mi varmı bir bilgisi olan yada kendi tecrübe einen
Teşekkürler
Sadece su soruya cevap almaniz önemli? Maaaadem herseyde bu kadar başarılı neden kendi hayatında başarılı olmayip bosanmis yag falan boş is

ben baktım şimdi ins.tasına 21 günde vazgeçilmez partner olmayı vaad etmiş😂
yani bunlarada kızmamak lazım talep var demek.

İşte vajinaya yağ sürmek sakıncalı. Hiçbir jinekolog önermez bunu. Sabunlamayın diyen doktorlar, yağı duysa ne der acaba?
Bu psikolog da tutmuş oranıza sürün sevişmeden evvel diyor. :olamaz:

Cinsel organa yağ sürmenin saçmalığını konuşmaya dahi gerek yok.

Onun dışında da son dönemde lavanta yağını mucize gibi sunan çok insan türedi. Çamaşır makinesinin deterjan gözüne damlat, esansını parfüm niyetine sür, temizlik suyuna damlat vb diyenler çoğaldı malum. O tavsiyelerin hepsi riskli.

Yeni bir şey mi satıyormuş; ürünleri neymiş diye kontrol ettim ben de. 😂😂

bir videosunun yorumlarına baktım iki konuşup yağlarının reklamını yapıyor diye isyan etmiş millet. sanki zorla takip ettirip izletiyorlar. kadın yolunu bulmuş 6.5 milyon takipçisi var. 6.5 milyon dolandırılmaya gönüllü insan varken bunlarada çok şey yapmamak lazım.

Eeee durma gir o zaman panpa, yaptır ağzına yüzüne dolgu botoks aç bir Youtube kanalı, cinsellik aldatma koy biraz da oldu bitti. Atalarımız ne demiş sex sells, kadın bulmuş işin yollunu cinselllik üstünden çuvallal para kazanıyor.
Bi tane daha var öyle, daha Esra ablacığı kadar popi değil ama bazı oyuncaklarla seks pozisyonu anlatıyo falan. O da büyücek o büyüyesiye ben yapim bari

Neden bu kadar prim verir bu insanlar diye de sorabiliriz :KK70: Allahım çok şükür verdiğin akla.
Neler var biliyo musun?
Şimdi bi tane kadın doktoru var bizim bölgede ayyyynı kedicik. Yani kimsenin dekoltesi cartı curtu beni rahatsız etmez. Zevksizdir o son dönemde meşhur olan pavyon elbisesinden giyiyodur o da okey. Ama tanıtımını nerdeyse alttan diz hizasından bi kamerayla yapar o elbiselerle boydan video atarsa yuh derim ya.

Ben psikolog konusunda insan analiz etme verdikleri tavsiyeler konusunda başarılı buluyorum psikoloji anlamında dedikleri doğru bence ama yağdir kokudur oraları bilemem hobim var diyor hobim olduğu için ilgiliyim ailemde eczacı olduğu için seviyorum bu işleri diyor hiçbirini kullanmadim ama kadın bana boş gelmiyor akıllı bir kadın bence

Yağlarını aldı bi tanıdığım sonra kullanmadı hepsini bana verdi.

Bende lavanta yağını orama burama sokmuyorum 😅

Ama lavanta böcek kaçırır o yüzden lavanta severim kullanıyorum koku olarak.

Sakın vajinaya özel şampuan bile kullanılmaz dediklerini yapmayın

Sizi sevecek adam her türlü sever sevmeyecek ise bi bahane yeter ne yapsanız olmaz.

Ben bunu bilirim bunu söylerim kimseden akıl almaya oraya buraya bişi sokmaya tuzlu suyu başından aşağı dökmeye gerek yok.

X