Esra ezmecinin ürünleri gerçekten iyi mi değer mi

Lavanta belirgin östrojen (kadınlık hormonu) özelliklerine sahip bir bitki olduğu için öneriyorlar.

Aynı nedenle lavanta bazlı ürünler erkek çocuklara önerilmiyor. Kız - erkek fark etmeksizin çocuklarda kullanımından da kaçının diyorlar.

İnternetten alıntıdır.
"Çocuk Endokrinoloji ve Neonatoloji Uzmanı Prof. Dr. Selim Kurtoğlu, lavanta aromalı şampuan, duş jeli, parfüm, kolonya, yumuşatıcı gibi ürünlerin kız ve erkek çocuklarda erken ergenliğe sebep olduğunu söyledi."
e buna bu kadar önem verenler lavantalı duş jeli falan kullansın o zaman
yetişkin kadınlar için söylüyorum
oraya buraya sürmekten iyidir
gerçi bunlar lavantalı duş jelini de şeylerine sokabilir bilemedim şimdi :KK53:

Ulen bi ben giremedim şu işe. Mis gibi diplomam var, tez yökte ismim bileme var. Ben de yapayım bari bi şeyler, exlerinizi kan işetecek en güzel ürünler sitemde arkdrşlr. Yarın elti ve görümceler için kremler üreticem takipte kalın
biz boşuna çalışıyoruz 3 kuruş maaş gelcek her ay diye ya
valla boşuna yani
daha dün işyerimin küçülmeye gittiğini ve bazı arkadaşları işten çıkardıklarını öğrendim
patron diyo ki yeni müşteri bulamıyoruz nakit sıkıntımızda var
bize de 2024 sonunda bay bay diyecekler
abuk sabuk işlerle tiktokta instada paylaşımlar yapsaydık köşeyi dönerdik çoktan :KK53:

valla boşuna yani
daha dün işyerimin küçülmeye gittiğini ve bazı arkadaşları işten çıkardıklarını öğrendim
abuk sabuk işlerle tiktokta instada paylaşımlar yapsaydık köşeyi dönerdik çoktan :KK53:
En son seda sayanın o kemik kadrosunun günlük 2 bin kazandığını öğrendim bak o da düşünülebilir 🫨

En son seda sayanın o kemik kadrosunun günlük 2 bin kazandığını öğrendim bak o da düşünülebilir 🫨
gerçekten çok salak bi devirde değil miyiz sence de ya :))
bomboş şeyler peşinde koşan tipler dünya kadar para kazanıyor
nitelikli becerikli kalifiye olan insanlar meteliğe kurşun atıyor , şaka gibi

bi tanıdık var , erkek, 35 yaşlarında ankaradan izmirde geldi
bu yaşa kadar hiçbir işinde dikiş tutturamamış vasıfsız bi tip
arkadaşının dükkanında çalışmaya başladı , bu süre zarfında arkadaşının şöyle güzel manzaralı evine de yerleşti
instagramdan habire hava atıyor millete , iş yerinden , evden falan story atıyor
çöreklendiği evden "my home " diye storyler atıyor adam ya :KK70:
ben kaç senedir iş hayatındayım bi vasfım mesleğim niteliğim var
ben öyle bi evde oturamıyorum kimsenin yanına yerleşemiyorum
bu ne ara gitti yerleşti napıyo bu millet büyü mü yapıyor insanlara akıl sır ermiyor

gerçekten çok salak bi devirde değil miyiz sence de ya :))
bomboş şeyler peşinde koşan tipler dünya kadar para kazanıyor
nitelikli becerikli kalifiye olan insanlar meteliğe kurşun atıyor , şaka gibi

bi tanıdık var , erkek, 35 yaşlarında ankaradan izmirde geldi
bu yaşa kadar hiçbir işinde dikiş tutturamamış vasıfsız bi tip
arkadaşının dükkanında çalışmaya başladı , bu süre zarfında arkadaşının şöyle güzel manzaralı evine de yerleşti
instagramdan habire hava atıyor millete , iş yerinden , evden falan story atıyor
çöreklendiği evden "my home " diye storyler atıyor adam ya :KK70:
ben kaç senedir iş hayatındayım bi vasfım mesleğim niteliğim var
ben öyle bi evde oturamıyorum kimsenin yanına yerleşemiyorum
bu ne ara gitti yerleşti napıyo bu millet büyü mü yapıyor insanlara akıl sır ermiyor
Ben hala çok temel ve kendimizce etik gördüğümüz şeylerde ısrar ettiğimizi düşünüyorum. Belki 100 seneye yeni dünya düzeni orada burada dans etmek olacak, programlara katılıp kurguya uyarak para kazanmak olacak. Biz ortada kaldık, kimimiz yeto deyip yeni düzene geçip hayatını yaşıyor, biz etikliğimizi akşam yemeğinde et yerine yiyoruz :KK70:

Ben hala çok temel ve kendimizce etik gördüğümüz şeylerde ısrar ettiğimizi düşünüyorum. Belki 100 seneye yeni dünya düzeni orada burada dans etmek olacak, programlara katılıp kurguya uyarak para kazanmak olacak. Biz ortada kaldık, kimimiz yeto deyip yeni düzene geçip hayatını yaşıyor, biz etikliğimizi akşam yemeğinde et yerine yiyoruz :KK70:
bilmiyorum yani çok üst düzey bi mesleğin yoksa şaklaban olcan o zaman para kazanmak için :KK70:
tiktok canlı yayınlarında g.tümüzü sallamadığımız için yada sağda solda salak salak cümleler kurmadığımız için fakir kaldık ve fakirliğimize devam edicez gibime geliyor :KK70:

bilmiyorum yani çok üst düzey bi mesleğin yoksa şaklaban olcan o zaman para kazanmak için :KK70:
tiktok canlı yayınlarında g.tümüzü sallamadığımız için yada sağda solda salak salak cümleler kurmadığımız için fakir kaldık ve fakirliğimize devam edicez gibime geliyor :KK70:
Burada var mı bilmem ama YouTube "onlar da çok emek sarf ediyooo, kolay mı bu yaptıkları" diyenlerle dolu. Allah'ım herkese öyle zorluk yaşatsın :KK70: İş yerinde sene sonu yılın enleri seçiliyor, 2023'te taş olsa çatlardı ama çatlamadı dedirteni seçildim sen hesapla djfj

valla boşuna yani

Eskiden yayin yapardik kuzenimle ama o zamanlar para kazanma vs yoktu bu işlerde varsa da bizim haberimiz yoktu. 😄 Arada geyik olsun diye yapardik ama baya izleyicimiz gelirdi sayica, hic boş kalmazdi ve sadece boş boş konusuyorduk. 😄
Ben de internet üzerinde cok rahat gelir olusturabilirdim diye düşünüyorum. 🙄 Mesela video oyunlari oynuyorum, 15 sene önceden beri oynarim, oyun yayini açsam eminim populer olurdu oradan yürürdüm. Turkiyede cok fazla kadin gamer yok zaten çok rakibim de olmazdi. 😃

Ama bu işlerin yeni ciktigi zamanlarda evlenmiştim ben, bekar olsam yapardim.
Eşim yüzünü göstermeden oyna diyor.😄 Öyle kim izleyecek. 🥲

Eskiden yayin yapardik kuzenimle ama o zamanlar para kazanma vs yoktu bu işlerde varsa da bizim haberimiz yoktu. 😄 Arada geyik olsun diye yapardik ama baya izleyicimiz gelirdi sayica, hic boş kalmazdi ve sadece boş boş konusuyorduk. 😄
Ben de internet üzerinde cok rahat gelir olusturabilirdim diye düşünüyorum. 🙄 Mesela video oyunlari oynuyorum, 15 sene önceden beri oynarim, oyun yayini açsam eminim populer olurdu oradan yürürdüm. Turkiyede cok fazla kadin gamer yok zaten çok rakibim de olmazdi. 😃

Ama bu işlerin yeni ciktigi zamanlarda evlenmiştim ben, bekar olsam yapardim.
Eşim yüzünü göstermeden oyna diyor.😄 Öyle kim izleyecek. 🥲
Ayak da açarsan izlenir 🥲

Kadının bilinmedik, piyasada daha önce olmayan bir ürünü - icadı yok ki.

Ürünleri: Saç Mayonezi · Hürrem Afro Yağı · Yasemin Yağı · Lavanta Yağı · Gül Yağı · Misk Adaçayı Yağı · Ylang Ylang Yağı.

Bu yağlar yıllardır piyasada var zaten.
Ama diğer yağlar koca / sevgili döndürmuyor. Altın bilezik , araba , ev aldırmıyor asdfg

X