Esra ezmecinin ürünleri gerçekten iyi mi değer mi

Oyun skalam Sims ve GTA'dan ibaret ama sabahlara kadar Pqueen yayınlarını izlediğimi hatırlıyorum. Böyle bi işe girişsen izlerdim kesin 🥲

Ben de cok isterdim acikcasi, cunku oyun oynarken cok konusuyorum kendi kendime bile yani. 😄
Bu istegimi belirttim ama sevgili BEYIM illa çok istiyorsam yapmayi kendimi gösteremezmişim. Ben de göstermeyince izlenecegini dusunmuyorum acikcasi, ben olsam izlemem cunku.🙄

Ben de cok isterdim acikcasi, cunku oyun oynarken cok konusuyorum kendi kendime bile yani. 😄
Bu istegimi belirttim ama sevgili BEYIM illa çok istiyorsam yapmayi kendimi gösteremezmişim. Ben de göstermeyince izlenecegini dusunmuyorum acikcasi, ben olsam izlemem cunku.🙄

belki bir gun kendini gosterir umuduyla izleyen cok erkek olur 😄

Biraz da bu psikologu konuşun :)

Eklentiler

• E5FB971C-498C-4E59-B125-F4A791F3369B.jpeg
    E5FB971C-498C-4E59-B125-F4A791F3369B.jpeg
    94,9 KB · Görüntüleme: 31
Eskiden yayin yapardik kuzenimle ama o zamanlar para kazanma vs yoktu bu işlerde varsa da bizim haberimiz yoktu. 😄 Arada geyik olsun diye yapardik ama baya izleyicimiz gelirdi sayica, hic boş kalmazdi ve sadece boş boş konusuyorduk. 😄
Ben de internet üzerinde cok rahat gelir olusturabilirdim diye düşünüyorum. 🙄 Mesela video oyunlari oynuyorum, 15 sene önceden beri oynarim, oyun yayini açsam eminim populer olurdu oradan yürürdüm. Turkiyede cok fazla kadin gamer yok zaten çok rakibim de olmazdi. 😃

Ama bu işlerin yeni ciktigi zamanlarda evlenmiştim ben, bekar olsam yapardim.
Eşim yüzünü göstermeden oyna diyor.😄 Öyle kim izleyecek. 🥲
ya insanın ağzı laf yapıyorsa, sohbeti güzelse kendini çok bozmadan da bişiler yapmak mümkün
her hafta düzenli yayın açıp belirli konular hakkında konuşulabilir
insanın bazen gerçekten o boş muhabbetleri de dinlemeye ihtiyacı oluyor :KK53:
kendi halkımız için konuşuyorum stresli bi ülke olduğumuz için insanlar akşam eve geldikleri zaman
keyifli bişiler izlemek dinlemek istiyorlar
ben bu aralar bi kıza taktım mesela youtubeda
kötü kitapların falan incelemesini yapıyor dalga geçiyor, türk bu arada kendisi
2 akşamdır falan onun videolarını izleyip dinleyip uykuya dalıyorum :KK70:
bi dönem benimde internet üzerinden rahat gelir oluşturma imkanım oldu , bi süre yaptım sonra bıraktım
iş güç derken zaman ayıramadım
benimkisi işimle mesleğimle alakalıydı

ya insanın ağzı laf yapıyorsa, sohbeti güzelse kendini çok bozmadan da bişiler yapmak mümkün
her hafta düzenli yayın açıp belirli konular hakkında konuşulabilir
insanın bazen gerçekten o boş muhabbetleri de dinlemeye ihtiyacı oluyor :KK53:
kendi halkımız için konuşuyorum stresli bi ülke olduğumuz için insanlar akşam eve geldikleri zaman
keyifli bişiler izlemek dinlemek istiyorlar
ben bu aralar bi kıza taktım mesela youtubeda
kötü kitapların falan incelemesini yapıyor dalga geçiyor, türk bu arada kendisi
2 akşamdır falan onun videolarını izleyip dinleyip uykuya dalıyorum :KK70:
bi dönem benimde internet üzerinden rahat gelir oluşturma imkanım oldu , bi süre yaptım sonra bıraktım
iş güç derken zaman ayıramadım
benimkisi işimle mesleğimle alakalıydı

Maria mi izliyorsun acaba? Ben de iceriklerini seviyorum onun. 😬
Yeni başladiginda keşfetmiştim kendisini.

Sanki lavanta yağını bu kadın mutfakta mi yapıyor yüzlerce organik ürün var insanlarin gerçekten emek verip satmak için uğraştığı psikolog mu tüccar mı seks objesi mi belli değil cinsellik tabu olmasın konuşalım çözümler bulalım ama onu bile Haydar dümen kadar beceremiyor 🤣🤣 herşeyi çakma

X