Estetik burun ameliyati, öncesi-sonrasi, ve bazi doktorlar hakkinda bilgi..

slm Giz-m cim noldu aradigin Dr buldunmu bende burnumu ameliyat ettirmek istyr ama kime hala cikaramadim :)

eminim sen arada yaptirmissindir msj atmam hala kapali oldugu icin (yeni kayit) böyle deniyim dedim belki biri görüpte bisey yazar ;(

cotton candy canım senin burnunu yaptırdığın doktor nerde acaba,ben istanbulda yaptrmayı düşünüyorum da,1 sene sora yaptırıcam nerden ulaşıcam acaba bilgi verebilir misin canım:uhm:

canım ben daha ameliyat olmadım ama Allah kısmet ederse bu hafta içinde olacağım gelişmeleri yazarıma.s. Bir de genelde bayıltarak yapıyorlar cnm ameliyatı o yönden korkun olmasın

kızlar bende amleiyat olmayı düşünüyorum.naci celik e olmak istiyorum bakalım artık...

burun esteğinde türkiyedeki en iyi doktor kim bilenler söyleyebilirmi

bence en iyi doktor kim diye sorma öncelikle elindeki imkanlar dahilinde doktor burnuna baksın eğer iyi yapacağına inandığın doktora yaptır ama bütün doktorların hata payı var hata payı en az olan doktor emre ilhan diye biliyorum..

Benim burnumu cerrahpaşadan doç.dr. fatih öktem yaptı ve çok memnun kaldım,tavsiye ederim.Bu arada burnunuzu estetik cerraha değil kbb uzmanına yaptırın bence..
Merhaba Olric

Fatih Öktem e ameliyat olduğunuz yazmışsın ben de burun ameliyatımı ona olmayı düşünüyorum deneyimlerini paylaşırsan çok sevinirim. Şekil ve fonksiyon olarak başarılı oldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…