Saç Şekillendiriciler Etap Fön Makinesi

EfuIim

Guru
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2011
156
191
Merhaba arkadaşlar. Etap fön makinesi almaya karar verdim.
Etap 3200+ modeli ve 3200s modeli arasında kaldım. İkiside 2400 watt ikisininde özellikleri aynı ve aralarında 5 tl gibi bir fark var.
Bu modeller arasındaki farkı bilen veya ikisinden birini kullanan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.
Teşekkürler :)

senelerdir etap marka fön makinesi kullanırım ve çok memnunum. şu an 3200+ kullanıyorum tavsiye ederim. bildiğim kadarıyla 3200s den farkı soğutma düğmesinin olmasıydı sanırım

evet ben de araştırdım s olan modelde soğutma düğmesi yok + olanda varmış çok mu hızlı üflüyor saçlar hepten birbirine girerse nasıl yapıcam 3200 modelini mi alsam 2200w yeterdir

evet ben de araştırdım s olan modelde soğutma düğmesi yok + olanda varmış çok mu hızlı üflüyor saçlar hepten birbirine girerse nasıl yapıcam 3200 modelini mi alsam 2200w yeterdir
Ben hem kurutma hem de fön için kullanıyorum öyle bir sorun yaşamadım hiç.Bu makineleri kuaförler de kullanıyor,normal makinelere göre çok daha güçlü.

Merhaba arkadaşlar bende ventoso fön makinelerini kullanıyorum gerçekten bu marka da harika bir makine. Ürünün bütün parçaları italyan ve gerçekten güç ve performans konusunda muhteşem. Kuaförde gibi saçlarıma fön çekebiliyorum. Kesinlikle size bu makineyi tavsiye ederim.

X